1191 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Bănățenii se tem de deținătoarea Cupei: ”Singura echipă cu care nu voiam să picăm era CFR Cluj”

cfr cluj castigatoare cupa 2016

Președintele Astrei se aștepta la alt adversar în Cupa României. Cum vede Coman duelul cu trupa lui Hagi

coman dani

Video Craiova - Dinamo, Astra - Viitorul. Programul complet al "sferturilor" din Cupa României

trofeu Cupa

Video Dinamo - Steaua 25-18. Campioana s-a desprins pe final şi s-a calificat în semifinalele Cupei

dinamo steaua handbal

Video Dunărea Călărași - CSM București 25-26. Calificare pentru echipa din Capitală

calarasi csm

Video CSM Bucureşti - CSV Alba Blaj 1-3. Voleibalistele lui Darko Zakoc vor juca finala Cupei României

volei csm

Video Steliştii au primit întăriri de la atletism, înaintea derby-ului cu Dinamo, din Cupa României

captura frati handbal

Video Municipal Zalău - Ştiinţa Baia Mare 3-1. Victorie în turul semifinalelor Cupei României

captura volei zalau

Video Volei Alba Blaj - CSM Bucureşti 3-0. Aproape de finala Cupei României

alba blaj

Andone, după revanșa în fața Gazului: ”Azi n-a fost Tudor arbitru și n-am mai început cu handicap”

ioan andone stefan cel mare da indicatii 1

Pustai, după întreruperea seriei de 14 meciuri fără înfrângere: ”Știam că Dinamo va veni rănită”

pustai

Hagi, după calificarea în sferturi: ”Asta ne întărește ideea că suntem o echipă puternică”

viitorul

Gaz Metan - Dinamo 1-3. ”Câinii” s-au revanșat după măcelul din campionat

autogol buzean gaz dinamo cupa ro

CS Mioveni - Steaua 1-1 ( 5-4 d.l.d). Roș-albaștrii sunt în criză, după eliminarea din Cupă

bucurie mioveni-1

Se cunosc echipele calificate în sferturile Cupei României

Exclusiv Cum putea Omrani să fie eliminat de două ori şi să stea o singură etapă

collage rosu omrani

O nouă şansă pentru Tudorie? Atacantul umilit de Reghe ar putea juca cu CS Mioveni, în Cupă

tudorie mioveni

Căpitanul Palic conduce Dinamo spre o revanșă cu Gaz Metan. Laude de la precedentul purtător al banderolei

palic lazar

Surpriză uriașă de care pot avea parte suporterii brăileni în partida cu CS U Craiova din Cupa României

dacia

CS Mioveni şi-a atins obiectivul în Cupa României: "Am vrut să întâlnim Steaua sau Dinamo"

mioveni steaua

Video Arcada, victorie clară cu Steaua în sferturile Cupei României

volei cupa

Video Gaz Metan - Dinamo și Mioveni - Steaua în optimile de finală ale Cupei României

captura tragere

Regretul patronului de la Becicherecu Mic după meciul cu Astra. ”Mi-ar fi plăcut să fie și Șumudică aici”

patron Becic Mic

Reghe se teme de gazon la Suceava: ”Să marcăm cât mai repede, după 15 minute va fi o mocirlă”

mocirla steaua

Video Foresta speră să dea lovitura cu Steaua: "Fanii ar sta şi după miezul nopţii pentru o victorie"

foresta steaua

S-au încheiat 16-imile Cupei României. Sistemul tragerii la sorți pentru optimi

trofeu-cupa-romaniei

Cupa României: Pariezi şi urmăreşti live la Unibet!

featured

Andone, înainte de meciul cu Dinamo 2: "O anomalie. Puteam să fac asta la Săftica"

andone conferinta

Video Verdictul medicilor după accidentarea lui Niţă îl linişteşte pe Reghecampf

nita steaua accidentare

Mulţescu nu lasă loc de surprize: “Trebuie să dovedim că suntem dintr-o ligă superioară”

cs u craiova

Andone nu are de gând să părăsească Dinamo: "Un an rămân sigur aici"

ioan andone-1

Sepsi Sf. Gheorghe vrea să strângă bani de nocturnă pentru meciul cu CS U Craiova

sepsi

Gnohere riscă să fie retrimis la Dinamo II:) ”Poate îl pun adversarul lui Nemec”

gnohere-4

S-a stabilit programul meciurilor din Cupa României. Foresta - Steaua se joacă pe 27 octombrie

filip popa

Gnohere: "Va trebui să stabilim cu antrenorul dacă voi juca la prima sau la a doua echipă în Cupă. Glumesc..."

captura gnohere interviu

Dilema lui Patrick Petre, după tragerea la sorți: ”Nu știu dacă să dau gol sau nu. E ciudat”

petre-1

Video Dinamo - CSU Sibiu 83-76. ”Roș-albii” au ratat calificarea în sferturi în dauna victoriei

baschet dinamo

Video CSU Sibiu - Dinamo 94-76, în manșa întâi din primul tur al Cupei României

baschet sibiu captura

Cupa României la baschet debutează azi, în noul format, cu două meciuri în direct la Digi Sport 3

baschet-1

Au câștigat cu 9-0, dar pot pierde la masa verde pentru că au urmat sfatul arbitrilor. FRF a luat măsuri

arbitri liga 3

Stăncioiu vrea eventul cu Steaua: ”Am venit pentru performanță”

stancioiu cupa

Regula jucătorului U 21 se extinde şi la nivelul Cupei României. Decizia luată azi de CEx al FRF

ssf

Rezultatele primei runde a Cupei României, ediţia 2016-2017

Câștigătoarea Cupei, ignorată de casele de pariuri

cfr cupa

S-au tras la sorți programele Ligii Naționale și Cupei României la baschet

oradea mures

Finalele de Cupă în primele patru întreceri fotbalistice din Europa au avut nevoie de prelungiri

cupe

Video CSM Bucureşti, aproape de o "triplă" istorică. Trupa din Capitală joacă finala Cupei României cu HCM Roman

csm buc

Eroul finalei Cupei României le-a vorbit spaniolilor despre Liga 1: ”E un campionat atractiv. Stanciu și Alibec m-au impresionat”

clopez

A câştigat Cupa în România, acum visează la Fiorentina: "Vreau să îmi dea o şansă"

beleck

Video Fanii dinamovişti l-au încurajat pe Rotariu după ratarea penalty-ului decisiv din finala Cupei

rotariu fani-1

Video Mircea Rednic păstrează suspansul: "Nu ştiu dacă a fost ultimul meci". Noi negocieri cu Negoiţă