1191 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Jucătorii de la U Cluj au fost băgaţi în şedinţă de fani. Le e frică de retrogradare

u cluj

VIDEO CSU Neptun - Dunărea Brăila 18-17. Calificare cu emoţii în Final Four-ul Cupei României

captura handbal-2

Toate reacțiile după Petrolul - Steaua. Campionii sunt fericiți: "Dumnezeu ține cu noi pentru că suntem buni!"

tanase chipciu steaua

VIDEO Rednic crede în calificare: "Va reveni Tamuz şi vom fi mai puternici"

petrolul 2

Steaua a marcat primul gol după aproape 300 de minute, dar rămâne fără victorie în ultimele 3 meciuri

chipciu gol

VIDEO Gâlcă, după egalul cu Petrolul: "N-am fost prea inspiraţi pe faza de atac"

bucurie steaua

VIDEO Tchite a marcat la debutul la Petrolul: ”Aș fi preferat să câștigăm. Am avut două penalty-uri neacordate”

gol petrolul

SONDAJ Duckadam îl sfătuieşte pe Gâlcă să joace cu Rusescu şi Ţucudean titulari. Sunteţi de acord?

rusescu

fani steaua 1

Steaua poate juca în UCL şi dacă nu iese campioană. Cine ne va reprezinta în Europa în sezonul 2015-2016

cupa europa

VIDEO HC Odorhei - HC Vaslui 34-23. Gazdele, la un pas de Final Four-ul Cupei

odorhei

VIDEO SCMU Craiova - CSM Bucureşti 3-0. Craiovenii, la un pas de Final Four-ul Cupei României

volei craiova

VIDEO Dunărea Brăila - HCM Roman 16-13. Brăilencele au câştigat meciul cu cele mai puţine goluri din acest sezon

captura handbal braila

Semifinalele Cupei României: CFR - U Cluj și Petrolul - Steaua. Se joacă tur-retur!

teixeira petrolul steaua

VIDEO CSM Unirea Slobozia - CSM Bucureşti 21-26. Echipa lui Mette Klit, în sferturile Cupei României

captura unirea slobozia

VIDEO U Cluj și-a stabilit un obiectiv foarte îndrăzneț: "Luptăm pentru Cupă!"

captura ogararu

VIDEO Energia Târgu Jiu a făcut transferul iernii: a adus un multiplu campion al Greciei și al Euroligii!

andreas energia

VIDEO Steaua vrea să ia tot în 2015. Duckadam: "Putem spera la toate cele trei trofee"

captura duckadam

CS Mioveni cere un răspuns din partea clujenilor privind rejucarea: "Ar putea primi trofeul fair-play de la UEFA"

mioveni cfr cluj

CS Mioveni ameninţă cu retragerea din campionat, din cauza arbitrajelor de la ultimele două meciuri

mioveni

Dănciulescu: "Mi-ar fi ruşine să câştig o partidă aşa cum a făcut-o CFR cu Mioveni. E dureros pentru Niculescu"

danciulescu

VIDEO Cârțu, scos din minți de Tudor! Săndoi, fair-play: ”Felicităm Steaua, vom ține cu ea în Europa League”

cartu sand

VIDEO Crăciunescu și Porumboiu sunt de acord: n-a fost penalty la Râpă! ”De ce n-a arbitrat Hațegan?”

tudor craciunescu

ASA Tg Mureș - Petrolul 0-1. Gazdele, două șuturi în bară, Albin a adus calificarea în minutul 88

juan-albin

U Cluj - Pandurii 1-0. "Şepcile roşii", în semifinalele Cupei României după 20 de ani

u cluj pandurii

VIDEO Meciul cu Steaua, apoi buldozerul pe stadionul Ion Oblemenco! "Aș vrea să iau o poartă acasă!"

brandan

Brandan a câștigat Cupa cu roș-albaștrii, dar acum vrea să-i elimine: ”Steaua e trecutul și atât”

brandan

CS Mioveni îi cere lui Răzvan Burleanu rejucarea meciului cu CFR Cluj: ”Ce frumos e când rămâi demn”

mioveni

CS Mioveni - CFR Cluj 3-4. În 30 de minute, oaspeţii au revenit spectaculos de la 0-3

cfr

Sperietoarea granzilor. CS Mioveni forțează altă surpriză în Cupă, iar jucătorii lui Niculescu au o primă specială

cs mioveni

RCM Timişoara a câştigat Cupa României, după 19-14 în fața Științei Baia Mare

timisoara rugby aa

VIDEO CFR vrea Cupa și campionatul, dar îl poate pierde pe Tade: "Clubul trebuie să supraviețuiască"

captura miriuta

Rapid CFR Suceava - Petrolul 2-3. Prahovenii s-au calificat cu emoții în sferturile Cupei

cfr suc-petrol

Oțelul - Pandurii 2-3. Gorjenii obțin dramatic calificarea în "sferturile" Cupei României!

elton pandurii

CSU Craiova - Viitorul 2-1. Mateiu a adus golul decisiv în min. 112! Oaspeții au terminat meciul în nouă jucători

curelea craiova viitorul

ASA Tg. Mureș - Ceahlăul 4-0. Ardelenii s-au desprins după pauză. Gorobsov, decisiv

captura asatgmures ceahlau

46 de fani ai Petrolului, interziși la meciul de Cupă de la Botoșani. Partida e joi, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

petrolul-3

Stoican îl laudă pe Niculescu, după ce acesta l-a scos din Cupă: “Va deveni mare!”

stoican cupa

VIDEO Cl. Niculescu le-a eliminat pe Astra și Dinamo din Cupă: ”S-a născut un nou antrenor în România”

florentin petre claudiu niculescu

Rezultatele din "optimile" Cupei României şi cele 8 echipe calificate în "sferturi"

cupa romaniei-1

După ce a eliminat Astra din Cupă, CS Mioveni a cerut intrarea în insolvență

cs mioveni astra

Dinamoviștii pregătesc derby-ul cu Steaua

dinamo

Claudiu Niculescu va întâlni echipa lui de suflet în Cupă! Flavius Stoican: "Mi-a spus că vrea să joace cu Dinamo"

claudiu niculescu u cluj

Optimile Cupei României: Dinamo - CS Mioveni, CFR Cluj - Rapid, Steaua - CSMS Iaşi. Programul complet

tragere cupa bun

VIDEO U BT Cluj - BC Timişoara 73-71, în prima manșă a duelului ”optimilor” din Cupa României

baschet cluj Stire

VIDEO CSMU Oradea-CSU Atlassib Sibiu 81-83, în optimile Cupei României

captura baschet oradea

Situaţie tensionată la Astra, după eliminarea din Cupă. Doar o victorie cu Steaua îl mai poate salva pe Isăilă

isaila-1

Meci de infarct în Cupa României. SC Bacău conducea cu 1-0 în minutul 93, dar a pierdut cu 1-5!

ceahlaul

Valerii Moraru, după calificarea în optimile Cupei: "La Rapid există viitor"

valerii

Rapid s-a calificat dramatic în optimile de finală din Cupa României! A trecut de FC Botoșani la penalty-uri

rapid cupa romaniei

Se știu echipele calificate în ”optimile” Cupei. Rezultatele și marcatorii din 16-imi