1204 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Spectatorii au invadat terenul, şi-au bătut joc de arbitru şi au aruncat cu pietre în el: "A fost ca în junglă"

fotbal teleorman

Nemulțumiri la Craiova după tragerea la sorți: "Au eliminat liderul Ligii 1 și campioana en titre"

ovidiu costesin craiova

Craiova - Botoșani și Hermannstadt - Gaz Metan, în semifinalele Cupei României. Meciurile vor fi ÎN DIRECT la Digi Sport

Video Stoican acuză: ”Un teren execrabil, orezărie! Trebuie să felicităm echipa gazdă”

FOTBAL:FC BOTOSANI-CSM IASI, CUPA ROMANIEI, SFERTURI (13.03.2018)

Video Cupa României, noul obiectiv pentru botoșăneni. "După mult timp, sunt satisfăcut"

Video FC Botoșani - CSM Poli Iași 1-1, 3-2 după prelungiri. Botoșănenii sunt în semifinalele Cupei

botosani bun

Video&Foto Din "Ice Age" în mlaștină. Cum arată terenul la meciul FC Botoșani - Iași, din sferturile Cupei

captura botosani iasi ploaie 3

Lupta din careul de ași al Cupei României se stabilește miercuri. Hermannstadt, singura divizionară secundă rămasă în joc

cupa romaniei-1

Video Bratu a analizat golul marcat de Craiova cu Dinamo: "Am fost surprinşi de această fază"

gol bancu dinamo

Video Victoria cu Dinamo i-a convins pe olteni: "Suntem principalii favoriți la câștigarea trofeului"

Baluta

Bancu a fost eroul Craiovei! ”Spectacolul lasă de dorit din cauza terenului. Îți dai viața pe teren”

Bancu

Video Înjurat de fanii Craiovei, Torje a fost ironic: "Așa fac când scapă de lângă neveste și beau două beri!"

Gabriel Torje

”Am intrat timorați. Nu înțeleg de ce”! Explicațiile lui Nistor, după ratarea ultimului obiectiv

Craiova Dinamo

Video Craiova - Dinamo 1-0. Bancu i-a dus pe olteni în semifinalele Cupei. Derby plin de tensiune în Bănie!

FOTBAL:CS UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, CUPA ROMANIEI (6.03.2018)

Foto Au făcut-o din nou! Ultrașii lui Dinamo au știut ce scenografie au pregătit oltenii. Răspuns pe măsură

Stadion Craiova

Foto "Sfertul" de Cupă Craiova - Dinamo, cu casa închisă. Câte bilete mai sunt la vânzare

Stadionul din Craiova, România

Exclusiv Condiţia obligatorie pentru ca Răzvan Raţ să semneze cu Dinamo

razvant rat

Craiova - Dinamo e "finala Cupei"! "Cine se califică ia trofeul". Cum se prezintă gazonul din Bănie

hanca dinamo craiova

Totul pentru Cupa României! Primă specială de la Negoiță pentru o eliminare a Craiovei

Dinamo

Video Exclusiv Steliștii, nepregătiți la Sibiu: ”Nu am văzut o alunecare. I-a durut în cot că pierd meciul”

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FCSB, CUPA ROMANIEI, SFERTURI (1.03.2018)

Video Puşi la zid de Becali, apăraţi de Duckadam: "Nu poţi să spui de Larie şi de Bălaşa"

larie balasa hermannstadt

Jucătorii de la Hermannstadt au primit o primă record, după ce au eliminat FCSB

prima hermannstadt fcsb

A pierdut Bălaşa primul 11? Meciul cu Hermannstadt a stabilit aproape sigur ierarhia fundaşilor la FCSB

balasa larie fcsb

Rezumatul umilinţei de la Sibiu: "Nimeni de la FCSB nu ar intra în primul 11 al unei echipe comune cu Hermannstadt"

craciunescu hermannstadt fcsb

Dinamo e în play-out, dar fanii țin aproape! Gata de deplasarea la Craiova: "Invadăm Oltenia!"

deplasare fani Dinamo

Balint acuză: "Poţi pierde, dar nu te poţi prezenta atât de prost". Dialog de la distanţă cu Duckadam

ocazie hermannstadt fcsb

6.000 lei, cel mai mare salariu de la Hermannstadt! Diferențe uriașe între Budescu și Gnohere și jucătorii lui Pelici

FOTBAL:FC HERMANNSTADT-FCSB, CUPA ROMANIEI, SFERTURI (28.02.2018)

Video Budescu se plânge și el de starea gazonului: ”Ați văzut ce s-a întâmplat. S-au acomodat mai repede cu terenul”

FOTBAL:FC STEAUA BUCURESTI-SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE, LIGA 1 BETANO (25.02.2018)

Video FCSB a fost umilită de Hermannstadt! Sibienii au câștigat cu 3-0 și sunt în semifinalele Cupei

hermannstadt steaua

OFICIAL S-a stabilit data super-meciului dintre Craiova și Dinamo, din Cupa României

Arena din Craiova

Video Bălaşa, greşeală de începător. I-a pus mingea pe tavă lui Rusu. Gafă decisivă la primul gol al meciului

Mihai Bălașa

Video&Foto Fotbalul românesc e în "Ice Age". Trei sferturi de finală şi prima etapă din play-off şi play-out, reprogramate

zapada cupa romaniei

Video Becali: "Să se joace când vor ei, să terminăm cu circul! Credeţi că nu e răutatea lui Burleanu aici?"

becali burleanu

Video Scandalul ia amploare înainte de Hermannstadt - FCSB, din cauza vremii. "Pierdem bani, vrem să jucăm"

Organizatorii curăţă terenul la Sibiu

Dialog încins între preşedintele lui Hermannstadt şi Ilie Dumitrescu: "Credeţi că circul din aceste zile e întâmplător?"

Inspectie gazon Sibiu

Video Mangia, avertisment înaintea meciului cu Dinamo: "Vor fi foarte motivați!" Mesaj special pentru fani

mangia-1

Dică a lăsat acasă 7 titulari pentru duelul de la Sibiu, dar a adus 5 jucători de la echipa a doua

Nicolae Dica

Video Sibienii fac tot posibilul ca meciul cu FCSB să se joace în cele mai bune condiţii. Cum au protejat gazonul

gazon sibiu steaua

Gazul e în semifinalele Cupei, dar Pustai se gândeşte la play-out: "De mâine, revenim la campionatul nostru urât"

Pustai

Video Gaz Metan - Astra 1-0. Sfârşit de drum pentru finalista din 2017. Medieşenii, primii semifinalişti ai Cupei României

captura rondon

Video "Terenul va fi pentru toţi la fel"! Sibienii dau ultimele detalii despre gazon, înainte de meciul cu FCSB

Stadion Hermannstadt

Surpriza lui Dică pentru meciul de Cupă cu Hermannstadt. A convocat un puşti care s-a pregătit cu Atletico Madrid

robert ion fcsb

Video Mihai Stoica, atac dezlănţuit la adresa FRF: "Cupa României nu merită să aibă Steaua în fazele superioare"

gazon sibiu

Foto Exclusiv Cum arată stadionul unde ar urma să se joace meciul Hermannstadt - FCSB

sibiu 1 copy

Exclusiv Decizie de urgență la FRF: s-a amânat și un meci din sferturile Cupei!

Stadionul din Botoşani, acoperit de zăpadă

Amenințare pentru FCSB, înaintea meciului istoric. Armele secrete ale echipei care vrea să o elimine

Dica hermannstadt fcsb

FRF a anunțat programul "sferturilor" din Cupa României. Craiova - Dinamo, pe 1 martie, ÎN DIRECT la Digi Sport

baluta craiova dinamo

Alex Băluţă o aşteaptă pe Dinamo ca pe pâinea caldă în cazanul din Bănie

BUC BALUTA

Video Dinamoviștii îi iau peste picior pe cei de la FCSB, după tragerea la sorți a sferturilor Cupei. "Le dau invitații la finală"

cupa

Ce noroc pentru FCSB! Cine e AFC Hermannstadt, adversara din sferturile Cupei României