852 rezultate pentru eticheta

ciprian tatarusanu

Tătărușanu, printre cei mai buni portari de la Euro 2016. 8 intervenții în meciurile României

tatarusanu romania

Italienii anunţă plecarea lui Tătăruşanu de la Fiorentina. 5 variante pentru înlocuirea românului

tatarusanu

Video Tătăruşanu şi Alibec au fost premiaţi de Digi Sport, înainte de plecarea la Euro 2016

alibec tatarusanu

Video&Text Tătăruşanu: "Meciurile se câştigă când marchezi şi noi am făcut-o de multe ori"

romania 2

Tătărușanu ar putea schimba echipa în Serie A. Românul, la o altă fostă campioană a Italiei?

tatarus

Video Fiorentina - Palermo 0-0. Toscanii și-au asigurat locul 5 în Serie A

fiorentina palermo

Video Tehnologia de linia porții confirmă: Tătăruşanu, salvatorul Fiorentinei, în ultimul minut cu Chievo

capt Tatarusanu

Italienii anunţă că Tătăruşanu ar putea pleca de la Fiorentina, în această vară

tatarusanu

Video Tătăruşanu îl laudă pe juniorul care îi e rezervă la Fiorentina: "La 17 ani, eu nu eram aşa bun"

tatarusanu portar rezerva

Video Empoli - Fiorentina 2-0. Gazdele au obţinut prima victorie după trei luni

empoli fiorentina

Video Tătăruşanu, ”Dr. Jekyll și Mr. Hyde în poartă. Cel mai bun cu mâinile, dezastru cu piciorul”

tatarus

Tătăruşanu, lăudat după meciul cu Sampdoria: "A avut ceva cu mine, nu am putut să-i dau gol"

captura parada tatarusanu

Trei români se numără printre cele 100 de staruri de urmărit la Euro 2016

romani euro 2016

Video Fanii au decis: parada lui Tătăruşanu din meciul cu Napoli, cea mai frumoasă a etapei

tatarusanu parada etapei

Omul momentului la Firenze: "Un monument pentru Tătăruşanu". Ce spune portarul şi VIDEO cu paradele

tatarusanu captura

Video Tătărușanu a greșit la golul lui Napoli, dar s-a revanșat cu o dublă intervenție de excepție

tatarusanu bun

Ştefan Radu, printre cei mai buni de la Lazio în UEL: "Pe partea lui nu s-a trecut"

stefan radu galata

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Atalanta – Fiorentina 2-3. Toate golurile s-au marcat în ultimele 23 de minute

fiorentina atalanta

Tătărușanu: ”Am un procent al greșelilor infim”. Care a fost cea mai mare eroare a sa la Fiorentina

tatarus-1

Rezerva lui Tătăruşanu a răbufnit: "Aventura mea la Fiorentina se încheie astăzi". Reacţia clubului

sepe fiorentina

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Rezultatele şi marcatorii din returul 16-imilor Europa League. Doi din 4 români s-au calificat în optimi

chiri-tata-radu

Mutu l-a lăudat pe Tătăruşanu în presa din Italia: "Doar Buffon e mai bun decât el în Serie A"

tatarusanu-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Tătărușanu, meci mare pentru Fiorentina: ”Obiectivul nostru a rămas același”

tatarus

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Bologna - Fiorentina 1-1. Intervenţie salvatoare a lui Tătăruşanu

fiorentina

Tătărușanu, mulțumit pentru victoria Fiorentinei: "Este frumos să câştigi în ultimul minut"

tatarusanu

Tătăruşanu, cel mai bun jucător al Fiorentinei în remiza cu Genoa

tatarusanu genoa

Hagi, despre românii din Italia: "Tătăruşanu a crescut mult, Chiricheş va fi titular"

romani italia

VIDEO Tătăruşanu, din nou nesigur. A greşit la golul lui Kevin-Prince Boateng

captura tatarusanu

VIDEO Fiorentina - Lazio 1-3. Toate golurile, marcate în prelungirile ”derby-ului românilor”!

lazio fionre

Tătărușanu, apărat de un om de bază al Fiorentinei: "Ne-a salvat în multe meciuri"

tatarusanu

Tătărușanu, printre posibilele staruri de la Euro 2016. Ce scrie site-ul UEFA

VIDEO Juventus - Fiorentina 3-1. Toscanii pierd contactul cu liderul din Serie A TIM

juventus fiorentina

Jumătate dintre românii din Europa League s-au calificat în 16-imi. Toţi joacă în Italia

collaj chiri tata radu

Chivu îl compară pe Iordănescu cu Trapattoni. Laude pentru Tătăruşanu şi Chiricheş în presa italiană

iordanescu-1

Tătăruşanu, remarcat de Conte: "A demonstrat că este un goal-keeper valoros"

VIDEO Sampdoria - Fiorentina 0-2. Toscanii îşi păstrează primul loc în Serie A TIM

fiorentina-1

Înaintea meciului pentru locul 1 cu AS Roma, Ciprian Tătărușanu e considerat esențial pentru Fiorentina

tatarusanu-4

Nu toată lumea îl laudă pe Tătăruşanu. Dino Zoff: "Nu este un portar decisiv"

tatarusanu-3

Rezerva lui Tătăruşanu îi ameninţă postul românului: "Se luptă cu un portar bun, dar care nu e Reina"

tatarusanu fiorentina

Raţ, inclus în echipa ideală a preliminariilor. Tătăruşanu este portarul de rezervă

rat 11 ideal

Tătăruşanu este considerat printre cei mai importanţi jucători care ar putea ajunge în Premier League

tatarusanu-2

VIDEO Ciprian Tătărușanu a fost la un pas de un autogol memorabil, contra lui Inter

Tătărușanu, elogiat în Italia. Cu românul în poartă, Fiorentina are a doua apărare din Serie A

tatarusanu

Hagi vrea să-şi vadă fiul la o echipă mare din Italia: "Are calităţi să ajungă departe"

hagi ianis fiorentina

VIDEO Tătărușanu a avut două intervenții excelente în victoria Fiorentinei de la Modena, cu Carpi

tatarusanu

Italienii scriu că Vlad Chiricheș nu va prinde echipa în meciul de UEL cu Brugge

napoli

Zi neagră pentru românii din Serie A! VIDEO Tătărușanu a încasat unul dintre golurile etapei. Ștefan Radu, umilit

tatarusanu gol

VIDEO Fiorentina - Milan 2-0. Tătărușanu a fost integralist în echipa toscanilor

captura tatarusanu milan

VIDEO Luis Suarez nu se dezminte: l-a lovit pe Ciprian Tătăruşanu, în amicalul Barcelonei cu Fiorentina

captura accidentare tata

VIDEO&FOTO Tătărușanu a fost titular în amicalul care a stârnit nebunie într-o micuță stațiune montană italiană

tatarusanu moena 1

Tricolorii sunt gata pentru duelul cu Irlanda de Nord. ”Împreună am câștigat trofee, împreună la Euro!”