852 rezultate pentru eticheta

ciprian tatarusanu

Tătărușanu se va prezenta la lot! Veste bună pentru Contra, după accidentările lui Chiricheș și Țucudean

FOTBAL:ROMANIA-SERBIA, LIGA NATIUNILOR (14.10.2018)

Video Reims - Nantes 1-0. Ciprian Tătărușanu a fost menajat de antrenorul "canarilor"

tatarusanu

Tătăruşanu s-a accidentat şi nu e în lotul lui Nantes. Primul verdict

tatarusanu romania

Video Guingamp - Nantes 0-0. Ciprian Tătărușanu a închis poarta "canarilor", care au ratat și un penalty în prelungiri

Brighton and Hove Albion v FC Nantes - Pre-Season Friendly

Video Nantes - Bordeaux 1-0. Tătăruşanu a apărat tot meciul pentru "canari"

Nantes Bordeaux

Nantes şi Tătăruşanu au reluat negocierile pentru un nou contract. Ce spune portarul naţionalei despre viitorul său

tatarusanu

Video Nantes, victorie cu Caen, după ce a jucat mai bine de o repriză cu un om în minus

nantes

Video Meci de coșmar pentru Tătărușanu. A încasat 4 goluri într-o singură repriză. Momente emoționante în memoria lui Sala

tatarusanu accidentare

Anunţ surprinzător în presa franceză: Tătăruşanu poate pleca de la Nantes

Tatarusanu

Video Tătăruşanu a contribuit din plin la calificarea lui Nantes în sferturile Cupei Franței. Un nou omagiu pentru Sala

Tatarusanu revenire Nantes

Breaking News Primele bucăți descoperite din avionul în care se afla Emiliano Sala! Anunț de ultim moment

colaj sala avion

"S-a rupt" Ciprian Tătărușanu! Anunțul făcut de antrenorul lui FC Nantes

Tatarusanu

Cât a donat Ciprian Tătărușanu pentru găsirea avionului în care se afla Emiliano Sala

tatarusanu

Video Tătărușanu și foștii colegi ai lui Sala, de la Nantes, s-au întâlnit cu fanii! Comunicatul oficial al ”canarilor”

nantes

Video Angers - Nantes 1-0. Ciprian Tătărușanu a primit gol la ultima fază

tatarusanu

Video Nantes - Rennes 0-1. Minutul 13 a fost cu ghinion pentru Tătărușanu, ocazie uriașă ratată de gazde

tatarusanu

Video Victorie importantă pentru Tătărușanu și FC Nantes! Echipa a ajuns la 7 puncte de ”baraj”

bucurie fc nantes

Tătăruşanu chiar are şanse să ajungă la Liverpool. Ce a descoperit presa franceză

tatarusanu

Prima veste mare din 2019! Ciprian Tătărușanu poate ajunge la Liverpool

ciprian-tatarusanu

Video Nantes - Marseille 3-2. Gură de oxigen pentru echipa lui Tătărușanu, care se îndepărtează de retrogradare

nantes marseille 3-2

"Ne vom califica". Promisiunea "tricolorilor", după ce au aflat grupa preliminară în care a picat România

Video S-a "rupt" Tătăruşanu. Ce a păţit şi ce s-a întâmplat la faza imediat următoare, după înlocuirea lui

tatarusanu

Mitriţă, Răzvan Marin şi Tătăruşanu, nominalizaţi la titlul de cel mai bun jucător român al anului

FOTBAL:ANTRENAMENT ROMANIA INAINTEA MECIURILOR AMICALE CU ISRAEL SI SUEDIA (18.03.2018)

Muntenegru - România 0-1 | "Am apărat-o cu ochiul!" Tătărușanu a spus povestea penalty-ului salvat la Podgorica

Muntenegru - Romania 0-1 Ciprian Tatarusanu

Tătărușanu: "E cel mai urât lucru să joci fără spectatori! E oribil!"

Ciprian Tătărușanu, echipa națională

Video ”Imperial! Ce penalty a scos!”. Presa din Hexagon la picioarele lui Tătărușanu

Tătărușanu FC Nantes

Video Tătăruşanu, decisiv pentru Nantes. Românul a apărat un penalty, iar "canarii" sunt neînvinşi de 5 meciuri

tatarusanu penalty

Tătăruşanu, interviu inedit pentru site-ul lui Nantes: "Bucurie mai mare să aperi un penalty decât să înscrii"

Tatarusanu

Câţi bani a plătit Primăria Capitalei pentru gazonul execrabil de pe Arena Națională

gazon romania serbia

Video Meci de coșmar pentru Tătărușanu, în Ligue 1. Gafe uriașe în defensiva lui Nantes

tatarusanu

Mutare importantă pe banca lui Nantes. Noul antrenor al lui Tătărușanu, un fost manager la PSG

Video Tătărușanu i-a scos banii din buzunar! Suma uriașă ratată de un parior din cauza paradei românului

Video Lyon - Nantes 1-1. Tătărușanu a făcut minuni în poarta "canarilor". A apărat și un penalty

Foto Ciprian Tătărușanu, inclus în FIFA 19, printre cei mai buni portari. Apare și o echipă românească în noul joc

tatarusanu

Exclusiv Cum a ratat Tătărușanu transferul carierei. Motivul a fost dezvăluit de agentul său

tatarusanu

Prima reacție a lui Tătărușanu, după ce a refuzat-o pe Napoli

tata

Napoli și-a luat portar de la Arsenal. Transfer de ultimă oră, după răspunsul dat de Tătărușanu

Ospina

Preşedintele lui Napoli a recunoscut că negociază pentru Tătăruşanu. Dar nu românul e prima variantă

Tatarusanu Nantes

Cade transferul lui Tătăruşanu? Napoli negociază cu un alt portar

napoli

Românii, la mare căutare. Ultimele detalii despre Tătărușanu, Chiricheș, Marin și Stoian

romani la mare cautare

Video Nu degeaba îl vrea Napoli! Tătăruşanu, lângă Buffon în topul paradelor din prima etapă a Ligue 1

tatarusanu monaco

Transferul lui Tătărușanu în pericol? Italienii anunță că Napoli negociază cu un alt portar

tatarusanu-1

Mangia e convins că Tătăruşanu se poate impune la Napoli. Ce spune despre un eventual transfer

tatarusanu transfer nantes

News Alert Tătărușanu și-a dat acordul pentru transferul carierei

nantes

Ciprian Tătărușanu, aproape de un super transfer în Serie A. Napoli îl vrea pe portarul român

tatarusanu

Viitorul lui Ciprian Tătăruşanu este decis. Anunţul făcut de presa din Franţa

Nantes a dezamăgit în aprilie, dar Tătăruşanu a impresionat. Premiul primit a doua oară de portarul român

tatarusanu

Ranieri îşi forţează plecarea de la Nantes. Italianul l-a adus în Franţa pe Tătăruşanu

ranieri

Video Nantes - St. Etienne 0-3. Seară neagră pentru Ciprian Tătărușanu

tatarusanu

Atuurile lui Contra faţă de Daum, dezvăluite de Tătăruşanu

Contra

Tătăruşanu, surprins că a fost rezervă în Israel: "La fiecare meci mă aştept să fiu titular"