OUT de la Fiorentina, Tătăruşanu şi-a găsit imediat echipă

tatarusanu torino

Tătărușanu: ”Pentru Sousa eu sunt numărul 1!” Ce spune despre Ianis Hagi

tatarusanu-2

Video Fiorentina - Inter 5-4. Toscanii au ratat şi un penalty, oaspeţii puteau egala pe final

fiorentina inter

Sampdoria - Fiorentina a început cu 22 de minute întârziere. Amânarea, cauzată de problemele violeților

marassi

Niciun dubiu în privinţa lui Ianis Hagi: "Fanii Fiorentinei îl vor cunoaşte curând"

ianis hagi-3

Tătărușanu susţine că rămâne nr. 1 la Fiorentina: ”Dacă simțeam că nu e așa, plecam de mult timp”

Video Crotone - Fiorentina 0-1. A doua victorie consecutivă cu gol marcat în minutul 90

kalinic crotone

Atalanta - Fiorentina 0-0. Tătărușanu, evoluție perfectă la Bergamo

tatarusanu atalanta

Video Recordul lui Keşeru, egalat. Stindl i-a marcat trei goluri lui Tătăruşanu în doar 11 minute

stindl record

Video Tătăruşanu nu se teme de concurenţa cu Sportiello: "Avem o competiţie frumoasă"

tatarusanu fiorentina

Video Fiorentina - Udinese 3-0. Tătărușanu și-a salvat echipa la 1-0!

fiorentina udinese

"Asta l-a trezit!" Presa din Italia, despre cum şi-a revenit Tătăruşanu

Video Tătăruşanu impresionează în Italia. Portarul român, în echipa etapei a 21-a

tatarsuanu chievo

Video Fiorentina - Juventus 2-1. Cu Tătărușanu în poartă, "Viola" a învins campioana

fio juve

Concurenţă pentru Tătăruşanu. Fiorentina a transferat un portar de la Atalanta

sportiello fiorentina

Video Cele mai bune parade din Seria A în 2016. Tătărușanu, printre protagoniști

tatarusanu-1

Coşmar la început de 2017: Tătăruşanu, OUT! Anunţul făcut azi în Italia

tatarusanu

Tătăruşanu le-a închis gura tuturor! "Nu a avut parte niciodată de dragoste adevărată la Fiorentina"

tatarusanu minute

Cel mai bun jucător român din 2015 încheie 2016 în umbră: "Paradoxul din poarta Fiorentinei"

tatarusanu fiorentina-1

Video Fiorentina - Napoli 3-3. Vicecampioana evită înfrângerea printr-un penalty, în prelungiri

napoli fiorentina

Ştefan Radu, după golul pe care i l-a dat lui Tătărușanu: ”Am băgat capul în pământ şi am şutat”

radu gol fiorentina

Video Lazio - Fiorentina 3-1. Capitolinii se apropie de locurile de Champions League

lazio fiorentina

Fanii nu-l iubesc, dar îl respectă! Adevăratul motiv pentru care Tătărușanu s-a impus în Italia

ciprian tatarusanu-1

Tătărușanu, decisiv în victoria Fiorentinei din Azerbaidjan

Reacţia conducerii Fiorentinei, după ce Tătăruşanu a luat 4 goluri cu Inter

tatarusanu inter fio

Tatărușanu și Hagi pot rămâne fără antrenor. Ce se întâmplă cu ei și cine e favorit să preia Fiorentina

sousa hagi

Fanii Fiorentinei au făcut cele mai tari glume pe seama lui Tătăruşanu, după ce Trump a ieşit preşedintele SUA

Video Exclusiv Tătăruşanu mai crede în calificare: "Fotbalul e plin de surprize"

tatarusanu polonia

Fiorentina are probleme, dar Tătăruşanu e lăudat: "Criza rămâne departe de poarta lui"

Exclusiv "Tricolorii" îl apără pe Tătăruşanu: "Are dreptate, ratarea CM nu ar fi un eşec"

andone stanciu tatarusanu

Tătărușanu: ”Stanciu nu poate face minuni, trebuie să muncim cu toții”

stanciu tata

Video Exclusiv Tătărușanu îi dă dreptate lui Hagi: ”Ianis are tot ce-i trebuie pentru a ajunge la națională”

ianis hagi

Video Exclusiv Ciprian Tătărușanu: ”Nu ar fi un eșec dacă nu ne calificăm la Campionatul Mondial”

tatarusanu

Tătăruşanu, unul dintre oamenii-cheie în Fiorentina - Milan, transmis ÎN DIRECT la Digi Sport

tatarusanu milan

Video O nouă prestaţie solidă pentru Tătăruşanu: "A salvat Fiorentina"

tatarusanu udinese

Video Tătăruşanu, lăudat pentru prestaţia cu Roma: "Miraculos în faţa lui El Shaarawy"

tatarusanu roma

Tătăruşanu s-a refăcut şi este anunţat titular la Fiorentina

tatarusanu

Tătăruşanu a aflat cât va absenta, în urma accidentării suferite în meciul cu Chievo

tatarusanu pauza

Exclusiv Bălgrădean a fost convocat la naţională în locul lui Tătăruşanu!

Balgradean

Tătăruşanu e apărat după criticile dure din ultima vreme

tatrusanu fiorentina

Concurenţă serioasă pentru Tătăruşanu. Fiorentina încearcă să aducă un vicecampion european

Benoit Costil

Video Tătăruşanu a început nesigur sezonul. Portarul român, criticat după meciul cu Juventus

gafa tatarusanu

Video Tătărușanu, făcut praf în Italia după amicalul pierdut cu Valencia: ”Mâini de unt”

fiorentina tataru

Emoţii pentru Tătăruşanu. Sirigu poate ajunge la Fiorentina, după ce PSG l-a trecut pe linie moartă

sirigu fiorentina

Tătăruşanu speră să revină în UCL, cu Fiorentina: "Trebuie să facem mai mult decât anul trecut"

tatarusanu cesena

Încă o victorie pentru Fiorentina. Tătăruşanu şi-a făcut debutul stagional, Hagi a jucat o repriză

ianis amical

Tătăruşanu e apreciat de noul concurent pe post: "L-am urmărit la Euro, îmi place de el"

dragowski tatarusanu

Concurență pentru Tătărușanu. Fiorentina a transferat un portar din Polonia

portar polonez

Tătărușanu, titular în echipa celor mai slabi jucători din faza grupelor, la Euro 2016

tatarusanu 1

Eroarea cu Albania i-ar putea fi fatală. Fiorentina îi caută înlocuitor lui Tătăruşanu

Tătărușanu, printre cei mai buni portari de la Euro 2016. 8 intervenții în meciurile României