Video Champions League

VIDEO Costa, primul fotbalist care înscrie 7 goluri în primele 5 meciuri din UCL!

Mergi la articol

VIDEO Atletico - AC Milan 4-1. Elevii lui Simeone merg în „sferturi” pentru a 6-a oară!

atletico milan

VIDEO Rezumatele optimilor UEFA Champions League. Se cunosc cele opt calificate!

uefa champions league

Yaya Toure se întoarce pe Nou Camp. VIDEO Toate golurile lui la Barcelona

Yaya Toure

Eto’o: ”Dacă la 36 de ani îi dau lui United 3 goluri, atunci pot marca până la 50 de ani!”

etoo

United, aproape de un dezastru total. ”Diavolii” n-au mai trăit asta de 25 de ani

rooney suparat manchester

VIDEO După 7 ani! S-au înscris din nou trei ”duble”, într-un meci din UCL

bale benzema

VIDEO&SONDAJ Huntelaar, Campbell sau Bale? Care a fost golul săptămânii în UCL?

gol bale schalke - real 1-6

VIDEO Torres, al patrulea marcator în UCL din istoria lui Chelsea

fernando torres chelsea

VIDEO CR7 l-a depăşit pe Ibra şi e din nou golgheterul sezonului în UCL

cristiano ronaldo rm

VIDEO Recordul lui Casillas s-a oprit la 952 de minute. A primit un gol de generic

bucurie olympiacos

VIDEO Lewandowski, peste Messi și CR7. Polonezul a marcat 17 goluri în UCL în doar 26 de...

lewa

VIDEO Finalista din 2013 nu e în formă! Zenit - Dortmund (19.00), LIVE la Digi Sport 1

borussia dortmund zenit

VIDEO Cifrele optimilor UCL. United și Giggs au un bilanț de excepție cu Olympiakos

giggs olympiakos gol

VIDEO Diego Costa poate doborî un record vechi de 55 de ani în istoria lui Atletico

diego costa ac milan

Ozil le-a cerut scuze fanilor lui Arsenal pentru penalty-ul ratat cu Bayern

ozil arsenal

Pep: ”Echipele din Anglia nu sunt dezavantajate de arbitri”

guardiola bayern munchen

VIDEO Costa și-a depășit antrenorul la numărul de goluri în UCL pentru Atletico

diego costa foarfeca

VIDEO&SONDAJ Wenger îl acuză pe Robben de simulare. A fost penalty pentru Bayern și...

wenger simulare robben

VIDEO Bayern a egalat recordul de victorii la rând pe teren străin în UCL

record bayern arsenal ucl

VIDEO&SONDAJ Ibra, Kroos sau Cabaye? Votează golul săptămânii în UCL

zlatan-1

VIDEO Cum se apără Bayern Munchen: repliere în haită la un contraatac al lui Arsenal

tactica bayern

VIDEO Mesut Ozil a ratat un penalty cu Bayern! L-a "citit" colegul său de la națională

renalty ratat Ozil

VIDEO AC Milan - Atletico 0-1. Pas spre sferturi, după golul marcat târziu de Diego Costa

diego costa gol ac milan

VIDEO Zlatan a marcat alt eurogol, cu stângul! Dialog savuros cu golgheterul UCL

zlatan ibrahimovic rade

VIDEO Barcelona e echipa care a primit cele mai multe penalty-uri în istoria UCL