Video Champions League

VIDEO De ce a luat-o "Mou" la fugă după golul lui Demba Ba "Le-am spus cum să joace"

Mergi la articol

VIDEO Ivanovic, suspendat pentru turul semifinalelor UCL. Bifase toate minutele până acum

captura galben ivanovic

Borussia a pus capăt celei mai lungi serii de meciuri cu gol marcat în UCL

real madrid

VIDEO PSG, eliminată de un francez născut la Paris. Demba Ba, arma secretă a lui Chelsea

chelsea

VIDEO Mourinho, record all-time de calificări în semifinalele UCL

bucurie mourinho calificare

VIDEO Reus, omul decisiv pentru Borussia: a înscris 7 din ultimele ei 8 goluri!

bucurie Reus gol 2

VIDEO Real Madrid, echipa cu cele mai multe penalty-uri ratate din istoria UCL

captura penalty ratat di maria

Carlo Ancelotti, cel mai bun antrenor al lui Real Madrid după primele 50 de meciuri

ancelotti mou

VIDEO Dortmund - Real 2-0. "Dubla" lui Reus nu a fost suficientă pentru calificare

mkhitaryan dortmund real

Probleme pentru Bayern. Guardiola nu se poate baza nici pe Shaqiri contra lui United

shaqiri

Cristiano Ronaldo vizează un nou record în UCL, dacă va intra pe teren cu Borussia

ronaldo cristiano

Guardiola știe la ce să se aștepte de la Man. United: "Vor juca pe contraatac!"

Guardiola Moyes

Guardiola are patru absențe importante pentru United. "S-a rupt" și Shaqiri

Shaqiri Augsburg

Ibrahimovic va fi consultat de medicul lui Bayern, după accidentarea din UCL

Ibrahimovic

VIDEO Thiago Silva a celebrat singur, ca un boxeur, golul de 3-1 din meciul cu Chelsea

thiago silva psg

VIDEO Klopp a cedat nervos după înfrângerea cu Real și a călcat pe urmele lui Emery...

Klopp Kahn

VIDEO Misiune imposibilă pentru Mou? PSG a dat 14 goluri în deplasările din UCL

PSG Leverkusen

Bayern a interzis două publicații din Anglia la returul cu United, din sferturile UCL

Schweinsteiger Rooney

Cristiano Ronaldo și-a liniștit fanii. ”Nu vă faceți griji, totul este în regulă”

ronaldo

VIDEO Pastore a driblat ca în curtea școlii 3 jucători de la Chelsea, la golul de 3-1

pastore dribling

VIDEO Blanc are încredere în calificare: ”Chelsea va fi obligată să atace!”

blanc psg chelsea

Mourinho, nervos după golul lui Pastore: "A fost ridicol, doar ne-am uitat la el!"

blanc.mourinho

VIDEO Satisfacție dublă pentru Real: 34 de partide consecutive cu gol în UCL!

ronaldo real borussia

VIDEO Pepe a avut intervenția meciului, la cea mai mare ocazie a Borussiei

Pepe Dortmund

VIDEO 5 intervenții ale lui Weidenfeller care au scăpat-o pe Dortmund de o umilință

Bale lovitura libera

VIDEO Ibrahimovic și Verratti au ieșit accidentați. Suedezul poate lipsi la meciul retur

Ibra accidentare

VIDEO Cristiano Ronaldo a spulberat recordurile în meciul 100 din UCL!

VIDEO Accidentarea de marți îl face pe Diego Costa indisponibil pentru manșa secundă cu...