899 rezultate pentru eticheta

u cluj

Video "U" Cluj și ASU Poli Timișoara au ajuns la 5 meciuri consecutive fără eșec în Liga 2 după remiza de pe Cluj Arena

u cluj asu poli timișoara

Video Fost jucător în Liga 1 anchetat pentru rasism. Ce gest controversat a făcut la adresa unui adversar

pablo ceppelini

Video Liga 2, etapa a 17-a | Rapid a surclasat fostul lider, CS Mioveni. "U" Cluj, victorie dramatică. Rezultatele complete

Mallo gol Rapid

Video Rapid - "U" Cluj 1-1. Remiza din Regie nu ajută nicio echipă! Ardelenii rămân în zona retrogradării

pancu hlistei

Video Incidente la Rapid - "U" Cluj! Suporterii au aruncat cu scaune și a fost nevoie de intervenția jandarmilor

incidente rapid "u" cluj

George Florescu, exasperat de Andrei Vlad: "A prins meciul vieții, o să ajungă la națională"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CLUJ-FCSB, CUPA ROMANIEI (29.10.2019)

Video U Cluj - FCSB 0-1 | Olimpiu Moruțan a dezvăluit ce a simțit când a pășit pe terenul echipei care l-a lansat în fotbal

morutan

Surpriză! După ce a fost în conducerea lui FCSB, a fost numit director general la "U" Cluj, chiar înainte de duelul din Cupă

Mihai Stoica Daniel Stanciu

Pandurii Tg. Jiu - U Cluj 0-1. Eșec pentru gorjeni chiar la meciul de inaugurare a stadionului

pandurii u cluj 2

Scandal la Cluj, după remiza cu Mioveni! Fanii au răbufnit: "Puneți ghetele în cui, jucătorii nimănui!"

Peluza u cluj

Video "U" Cluj - CS Mioveni 2-2. Argeșenii continuă să fie neînvinși în Liga 2. Eurogol marcat de Anghelina

Untitled

Video BCMU Pitești - U BT Cluj 83-85. Meci dramatic în Trivale

baschet u cluj

Video Sportul Snagov - "U" Cluj 1-1 | Conduși în minutul 89, ilfovenii au ratat incredibil victoria la ultima fază

Sportul Snagov - "U" Cluj

Fanii lui U Cluj, implicați într-un scandal imens! "Erau beți, drogați, cu bâte și cuțite! I-au băgat mâna-n gât șoferului"

Suporteri U Cluj

Flavius Stoican, dezamăgit de 1-1 cu Snagov: "Este un blestem, când lucrurile merg bine, stricăm totul! Sunt primul vinovat."

stoican

Este oficial! Craiova lui Adrian Mititelu va juca pe "Ion Oblemenco" meciul cu "U" Cluj, din șaisprezecimile Cupei României

colaj stadion craiova

Adrian Mititelu a făcut cerere oficială ca meciul dintre U Craiova și U Cluj să joace pe stadionul Ion Oblemenco

Ion Oblemenco

Adrian Falub, la al patrulea mandat pe banca celor de la "U" Cluj! Tehnicianul l-a înlocuit pe Cristi Dulca

adrian falub

Video "U" Cluj - SCM Gloria Buzău 0-2. Oaspeții s-au impus, surprinzător, pe terenul uneia dintre candidatele la promovare

Valentin Alexandru

Video FC Argeș - "U" Cluj 1-0, în derby-ul etapei din Liga 2. Năstăsie i-a adus trei puncte echipei lui Nicolae Dică

Untitled

Video U Cluj - PAOK Salonic 0-5. Campioana Greciei se impune clar în amicalul Centenarului. A fost show la pauza meciului

colaj u cluj paok

Foto Cristian Dulca este noul antrenor de la "U" Cluj, după despărţirea de Lobonţ. Ce se întâmplă cu Sabău?

Cristi Dulca 1

OFICIAL Bogdan Lobonţ, OUT de la U Cluj! Ratarea promovării i-a fost fatală

lobont

Programul pentru Liga 2, stabilit. E cel mai tare sezon din istoria eșalonului secund, cu Petrolul, Rapid, U Cluj sau FC Argeș

liga 2

Video Bogdan Lobonţ, după ratarea promovării: "O victorie cu gust amar. Nu ştiu dacă voi continua la U Cluj"

lobont

Video Sibienii au cerut penalty la Cluj. Verdictul dat de Ion Crăciunescu

faza controversata

Video "U" Cluj - Pandurii 2-0. "Șepcile roșii" merg la barajul pentru Liga 1

u cluj pandurii

Video U Cluj merge la barajul pentru Liga 1, după 2-0 cu Pandurii. Petrolul-Academica 2-3. Programul ultimei etape din Liga 2

u cluj galerie

PAOK-ul lui Răzvan Lucescu, amical în România: "Un meci de zile mari!"

sarbatoare paok

Video Festivalul gafelor. Execuții de neînțeles în U Cluj - Ripensia Timișoara. Mansour s-a făcut de râs

gueye mansour

Video Liga 2, etapa 31 | Dacia Unirea Brăila - "U" Cluj 0-8. Scor incredibil reușit de "șepcile roșii". "Poker" Dorin Goga

goga gol

Exclusiv Adversar de top pentru U Cluj cu ocazia centenarului! Ioan Ovidiu Sabău a făcut anunțul: ”Discuții avansate!”

sabau u cluj 1

Un fost golgheter al Europa League a fost la un pas de România

kozak12

Video Petrolul - Balotești 5-1. "Rabona" de senzație pe "Ilie Oană"! Rezultatele și clasamentul ultimei etape a anului din Liga 2

Grecu rabona

Video&Foto Cum s-a prezentat Bogdan Lobonț la meciul în care a debutat ca antrenor

Lobont debuteaza la U Cluj

Mulțescu glumește pe seama unui jucător de la Astra: "A vrut să intre pe CNN"

Mulţescu

Video Astra a surprins cu două schimbări în prelungiri la Cluj. Mulţescu a procedat însă regulamentar

Gheorghe Multescu

S-au înțeles! Lobonț va fi noul antrenor al unui club de tradiție din România

lobont

Bratu, în negocieri cu un club de tradiție. Echipa care pune Aerostarul în stand-by

Florin Bratu

Video Ripensia Timișoara - Universitatea Cluj 1-1. Gazdele au egalat în prelungiri

U Cluj

Video CS Mioveni - FC Argeș 0-1. Gol fabulos marcat în prelungiri! Programul și rezultatele etapei a 11-a din Liga 2

fc arges gol la mioveni

Gest superb al fanilor Universităţii Cluj. Ce au scandat la 18 ani de la decesul lui Hîldan

U Cluj

Video U Cluj - Petrolul 3-2. Două goluri marcate în prelungiri. Rezultatele etapei a 8-a din Liga 2 și clasamentul

U Cluj

S-au tras la sorţi 16-imile Cupei României! FCSB, Dinamo, CFR şi Rapid şi-au aflat adversarele. Tabloul complet

Tragere sorţi Cupa României

FC Argeș - Energeticianul 0-0, în etapa a 5-a din Liga 2. Bătălie strânsă pentru promovare

FC Arges Energeticianul captura

Video Metaloglobus - Petrolul 1-0. Primul eșec pentru petroliști! Programul și rezultatele etapei a 4-a din Liga 2

Metaloglobus gol cu Petrolul

Video ASU Poli - Chindia, 0-1, în ultimul meci al primei etape din Liga 2. Rezultatele complete