1487 rezultate pentru eticheta

serena williams

Serena Williams, principala favorită la Stanford. Turneul este LIVE pe Digi Sport!

serena williams stanford

După abandonul de la Wimbledon, acuzând un virus, Serena Williams revine pe teren în Open-ul Suediei

serena w

Serena Williams, dărâmată: "Nu mai sunt în stare să joc dublu. I-am spus lui Venus să își caute pe altcineva"

Serena, eliminată în turul doi la Roland Garros. Halep a devenit a doua favorită!

Halep, pesimistă în privința meciurilor cu Serena: "Nu cred că o s-o bat vreodată!"

serena halep wimbledon

Halep a învins-o pe Ivanovic în sferturi la Madrid: 6-2, 6-2! În semifinale va juca împotriva Petrei Kvitova

ivanovic halep

Serena Williams a oferit surpriza anului în tenisul feminin: 4-6, 4-6 cu Cepelova

serena williams infrangere

Serena Williams a câştigat turneul WTA de la Miami, după un prim set dramatic

serena williams na li

VIDEO EXCLUSIV Serena Williams: "Simona Halep are toate șansele să câștige un titlu de Grand Slam"

serena williams captura

Turneu inedit, pe echipe: Nadal și Sampras vs. Agassi, Berdych și Serena Williams!

sampras nadal tenis

Surorile Williams au ratat ocazia de a juca finala după 5 ani. Cornet a eliminat-o pe Serena în două seturi: 6-4, 6-4

venus serena williams

VIDEO Surorile Williams s-au calificat în semifinalele turneului WTA de la Dubai

serena si venus

VIDEO Jelena Jankovic s-a ciocnit de un copil de mingi în meciul cu Serena Williams!

jankovic copil mingi

VIDEO Plină de nervi, Serena Williams a salvat un set după ce şi-a distrus racheta

serena racheta

Navratilova despre Halep: ”Poate bate pe oricine din Top 5. Chiar și pe Serena”

azarenka serena williams

Novak Djokovic, numit de ITF campionul mondial în 2013. Pentru a treia oară la rând!

simona halep-2

VIDEO Na Li - Serena Williams, finala Turneului Campioanelor, ACUM, ÎN DIRECT pe Digi Sport 2

na li 1

Turneul Campioanelor: Serena e în semifinale după trei victorii în grupa roșie

serena

VIDEO Turneul Campioanelor. Serena, de neoprit - Jankovic a realizat surpriza zilei

Grupele de la Turneul Campioanelor: Serena se bate cu Radwanska, Kvitova și Kerber

serena williams agnieskza radwansa

Simona Halep a pierdut o poziție în clasamentul WTA

halep-1

Serena Williams a câștigat Open-ul Chinei și își îmbunătățește cea mai bună performanță a carierei

serena williams beijing

Serena Williams va termina anul pe primul loc WTA. A pierdut doar 4 meciuri în 2013

Serena Williams și Maria Sharapova, marile absențe din turneul de la Tokyo

serena williams tokyo

Serena, prima jucătoare din istorie care câştigă peste 9 milioane $ într-un sezon