VIDEO Haos pe final de meci! Markovic, eliminat cu Steaua după un moment ciudat

VIDEO Grahovac dă cărțile pe față: ”Cineva trebuie să ajungă la închisoare! Dacă pică, echipa se va desființa!”

captura grahovac

VIDEO Un oficial stelist explică excluderea lui Bourceanu: “Să nu creăm o atmosferă tensionată”

bourceanu-2

Primii trei jucători ai lumii au confirmat prezența la Monte Carlo, în turneul transmis în aprilie de Digi Sport

nadal fed djoko

Calhanoglu, înger și demon pentru Leverkusen. Turcii i-au ”îngropat” pe nemți, care au ratat calificarea în sferturi

Calhanoglu

Man. City a cheltuit 327 de milioane £ pe transferuri în 4 ani, dar a schimbat doar doi jucători în primul 11

city schimbari

Bale a marcat 12 goluri, dar a adus mai multe puncte Realului în La Liga, decât Ronaldo, cu 30 de reușite

bale ronaldo

VIDEO&SONDAJ Două faze care ar fi putut schimba soarta partidei Petrolul - CSU

balaj petrolul

Finala Cupei Spaniei, Athletic – Barca, s-ar putea juca la Bilbao sau Barcelona!

barcelona-bilbao

Cifre uluitoare pentru Barcelona: aproape 9 ani și 93 de meciuri consecutive cu posesie peste adversar

barcelona posesie

Președintele Parmei, arestat! E acuzat de spălare de bani și deturnare de fonduri publice

presedinte parma

VIDEO Contra a pierdut al doilea meci în Champions League. Arbitrul i-a bruscat un jucător, apoi l-a eliminat

contra

VIDEO Flavia Pennetta a cerut “pauză de plâns” după primul set cu Maria Sharapova. Apoi a bătut-o pe rusoaică

pennetta plange

Ancelotti știe că titlul se joacă în El Clasico. Ce decizie a luat italianul înaintea derby-ului

ancelotti cantonament

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Indian Wells. A pierdut primul set cu Suarez Navarro, dar a revenit!

simona

VIDEO Simona Halep, după victoria cu Pliskova: “Acum am mai multă încredere că pot lupta până la final”

simona-declaratii

VIDEO Debut nefericit pentru Andrei Marc. Faultul asupra lui Boldrin i-a fost fatal

captura marc suparat

VIDEO REPORTAJ ”Dacă aducem primul titlu din istorie la Târgu Mureș, veți avea o surpriză uriașă”

bucurie ASA

VIDEO Eroare mare în Liga 1: l-a umplut de sânge, dar arbitrul nu a acordat nimic. Verdict dur al medicilor

captura accid Patache

Meciul cu JoJo Dan, primul pentru Kell Brook după ce a fost înjunghiat. ”Românul va veni cu tot ce are mai bun”

kellbrook 2736315

Bayern, după chipul și asemănarea lui Pep Guardiola. Capitolul la care Real Madrid este codașă

bayern

VIDEO Monaco - Arsenal 0-2. "Tunarii", eliminaţi în optimi pentru al cincilea an la rând

giroud suparat

VIDEO Ryde vrea să câștige cu România Trofeul Carpaţi. ”Să jucăm finala cu Suedia”

tomas ryde

VIDEO Oficialii dinamoviști n-au digerat scuzele fostului antrenor. ”Pandurii, echipă bună, dar nu e Barcelona!”

dinamo pandurii

VIDEO Zicu, la al doilea gol pentru ASA. ”Așa a fost toată viața mea, cu fluctuații!”

zicu

VIDEO N’Doye a primit al treilea ”roșu” al sezonului. Are șapte în total de când evoluează în România

captura rosu ndoye

Mergea și Inglot s-au calificat în sferturile probei de dublu de la Indian Wells

mergea inglot

Gicu Grozav, câştigător de etapă la ”Fotbalistul Lunii”

fotbalistul lunii

Zlatan se disculpă: ”Ce am spus nu a fost destinat oamenilor care trăiesc aici. Nu-mi deformați afirmațiile!”

zlatan-1

VIDEO EXCLUSIV N'Doye: ”Pot să joc până la 50 de ani la cum e Liga 1”

captura ndoye

VIDEO Teja nu se aștepta să fie îndepărtat după eșecul cu Pandurii. ”Cupa Ligii nu era un obiectiv!”

mihai teja-1

Cristi Săpunaru, la juniorii Rapidului. Căpitanul din Giulești se pregătește să devină antrenor

sapunaru-2

VIDEO EXCLUSIV Lokica spune de ce a venit la Brașov: ”În Croația, președintele clubului s-a pus antrenor!”

captura lokica

Maraton: 11 zile consecutive cu meciuri din Liga 1, ÎN DIRECT la Digi Sport! Programul etapelor 22 și 23

rapid pet program

VIDEO Finanțatorul Stelei, chemat pentru a scoate echipa din criză. ”Acolo este cheia la ora actuală!”

steaua colaj gigi-mm

VIDEO Prestația steliștilor de la Târgu Jiu a fost analizată de Gabi Balint: ”Chipciu și Tănase, foarte slabi!”

radut chipciu prepelita

VIDEO Tamaș: ”În loc să se sperie echipele adverse de noi, ne speriem noi de ele. Trebuie să ne trezim!”

captura tamas

VIDEO Duckadam: ”Apărare slabă, mijloc inexistent, am jucat mai slab ca la Giurgiu. Nu doar Gâlcă e vinovat”

tucudean steaua pandurii

VIDEO Steaua, fără galerie la Târgu Jiu. Totuși, roș-albaștrii au avut parte de un singur fan

fani steaua bun

VIDEO Florin Tănase, ratare uriașă la Cluj. A nimerit bara din doi metri. A mai pățit-o și în sezonul trecut

florin tanase

VIDEO Nicoliță a marcat pentru Viitorul, dar golul n-a fost validat. Gafe ale arbitrilor

respingere de dincolo de linia portii22

VIDEO Gafa lui Albuț l-a scos din minți pe Hagi. Portarul Viitorului, vinovat de golul primit în prima repriză la Cluj

captura albutz

VIDEO Prunea critică decizia șefilor de la FC Brașov. ”Opream campionatul, dacă eram la sindicat!”

pruneea

VIDEO Napoli: ”În fotbal, cine are ocazii câștigă. Am înscris și mai puteam s-o facem. Astra n-a jucat nimic”

captura napoli

VIDEO Gorjenii, nemulțumiți de arbitrul delegat la meciul cu Steaua: ”Nu este ok în plan psihologic!”

tanase coltescu steaua

VIDEO Halep a învins-o pe Lepchenko şi e în "optimi" la Indian Wells. Cele mai frumoase schimburi

simona lepchenko

VIDEO Colțescu, la centru și în tur, la Steaua Pandurii 6-0. A ajutat campioana acum doi ani, la Vaslui

coltescu

Max Verstappen a devenit duminică cel mai tânăr pilot din istorie care a luat startul într-o cursă de Formula 1

max verstappen

Campionul de la BRD Năstase Țiriac Trophy ia 80 000 €. Turneul va fi transmis EXCLUSIV la Digi Sport

trofeu

VIDEO De-a șoarecele și pisica. Arbitrul a urmărit aproape 50 de metri un jucător, ca să-i arate galben

captura galben celta

Lewis Hamilton a câștigat prima cursă de Formula 1 a anului. Doar 11 piloți au terminat MP al Australiei