12 rezultate pentru eticheta

pioli

Stefano Pioli, despre situația lui Sandro Tonali: ”Îl iubesc de zece ori mai mult acum!”

AC Milan vs Lecce - Serie A TIM 2022/2023, Italy - 23 Apr 2023

Video Tottenham - AC Milan 0-0. Italienii merg în sferturi după victoria din tur. Final "de foc", cu o bară în minutul 90+4

Tottenham Hotspur v AC Milan: Round of 16 Second Leg - UEFA Champions League

AC Milan plănuiește o lovitură de proporții! Un fotbalist sclipitor, cotat la 18 milioane de euro, în vizorul lui Pioli

Netherlands: Vitesse vs Ajax

Cel mai mare vis al lui AC Milan. Transferul care ar transforma echipa lui Pioli într-o adevărată forță

AC Milan v SS Lazio - Serie A

”Se întâmplă ceva în culise și nu știm noi”! Pioli, făcut praf pentru că nu îi dă șanse lui Ianis Hagi

ianis

Pioli vrea să ducă Interul pe podium: "Vreau un loc de Liga Campionilor"

pioli inter

OFICIAL: Frank de Boer, demis de la Inter. Pioli e favorit să-i ia locul

de boer

VIDEO Lazio-Udinese 2-1. În sferturi, se reeditează finala cu Juve de anul trecut

lazio ud

VIDEO Lazio-Sampdoria 1-1. Radu, omul meciului, a reușit un assist, dar Montella a obținut primul punct cu Doria

radu stefan

VIDEO Lazio - Palermo 1-1. Echipa lui Pioli își continuă seria neconvingătoare

lazio palermo

VIDEO Juventus - Lazio 2-1. Cupa Italiei este, după 20 de ani, la Torino! Max Allegri a reușit eventul!