17 rezultate pentru eticheta

liverpool arsenal

OFICIAL | Decizia Federației Engleze față de arbitrul care l-a lovit în față pe Andy Robertson

robertson arbitru

Jurgen Klopp a fost întrebat despre Arsenal și a răspuns în trei cuvinte

profimedia-0768232110

Prima măsură luată împotriva arbitrului care l-a lovit în față pe Andy Robertson

Exclusiv ”Verdict” după ce Robertson a fost lovit în plină figură de arbitru: ”Sunt foarte drastici” / ”E 11 metri” :)

robertson

”La ce se gândea?”. Se cer măsuri drastice după momentul fără precedent de la Liverpool - Arsenal

13

Video Liverpool - Arsenal 2-2. Meci superb pe Anfield Road! Gazdele au ratat victoria în prelungiri

profimedia-0768230482

”Asta e o imagine memorabilă”: cum a fost surprins Jurgen Klopp după ce Mohamed Salah a ratat un penalty cu Arsenal

Klopp

Mikel Arteta a făcut spectacol înainte de Liverpool - Arsenal. Declarații inedite ale ibericului

arteta

Exclusiv Ilie Dumitrescu știe de ce Liverpool nu a reușit să marcheze contra lui Arsenal, care a jucat peste o oră în 10 oameni

ilie dumitrescu

Video Liverpool - Arsenal 0-0, 4-5 d.l.d. "Tunarii" se califică dramatic în sferturile Cupei Ligii Angliei

Liverpool v Arsenal - Carabao Cup Fourth Round

Probleme la Liverpool! Cea mai scumpă achiziție din această vară are coronavirus

Chelsea v Liverpool - Premier League

(P) Cele mai interesante meciuri de fotbal în ultimul weekend din august

featured-3

Video Spectacol total în Cupa Ligii Angliei! Cine concurează pentru cel mai frumos gol al anului

rashford

Salah a reuşit o dublă cu Arsenal, dar Klopp a fost dat pe spate de altcineva: "Ce fotbalist, de necrezut!"

mo salah

Liverpool a umilit-o pe Arsenal! Triplă a lui Firmino, pentru un loc în istorie

firmino

FOTO Skrtel, eroul lui Liverpool! A egalat-o pe Arsenal printr-o lovitură de cap, deși avea opt copci