166 rezultate pentru eticheta

cupa ligii angliei

Video Liverpool - Southampton 0-1. ”Sfinții” sunt primii finaliști ai Cupei Ligii

liverpool saints

Video Southampton - Liverpool 1-0! Calificarea se decide pe Anfield

redmond

Săptămâna cupelor la Digi Sport. 11 meciuri din Spania, Italia şi Anglia vor fi transmise în direct

collage cupe

Video Dublă pentru Ibra, iar Man. United s-a calificat în semifinalele Cupei Ligii. Arsenal, eliminată

ibra

Guardiola, atac subtil la Mourinho! "Minge lungă, minge lungă... O să iau atacant de 2 metri"

pep mou

Video Pochettino, furios după eşecul cu Liverpool: "Sunt norocoşi că nu au terminat partida în zece oameni"

pochettino klopp

Zlatan: "Toți suporterii lui City au devenit fanii lui United după ce m-au întâlnit"

zlatan-1

Mourinho e dezamăgit la Manchester: "Viaţa mea e un dezastru"

mourinho united

Video Leicester - Chelsea 2-4 d.p. Dubla lui Fabregas a rezolvat derby-ul serii, în Cupa Ligii Angliei

fabregas

Video Luton Town - Aston Villa 3-1. Surpriză uriaşă în primul tur al Cupei Ligii Angliei

villa

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Sărbătoare în vestiarul lui City după câștigarea Cupei Ligii

captura city vestiar

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Liverpool - Manchester City 1-1 (1-3, d.l.d.). "Cetăţenii" au câştigat Cupa Ligii pentru a patra oară

man city

VIDEO Klopp nu a văzut penalty-urile din meciul cu Stoke: "M-am simţit bine"

klopp stoke

VIDEO Everton - Manchester City 2-1. Gazdele, aproape de finala Cupei Ligii

everton-1

Klopp, după meciul cu Stoke: "E un sentiment ciudat"

klopp

VIDEO Manchester City - Hull 4-1. "Cetățenii" s-au calificat în semifinalele Cupei Ligii

city hull

S-au tras la sorți sferturile Cupei Ligii Angliei! Cu cine vor juca Liverpool și Manchester City

Klopp Cupa Ligii

VIDEO Middlesborough a eliminat-o pe Manchester United din Cupa Ligii Angliei!

boro

VIDEO Liverpool - Bournemouth 1-0. Emoții mari la prima victorie sub comanda lui Klopp

gol liverpool

VIDEO Doncaster-Leeds 1-1 (4-2 d.l.d.) Prima surpriză a Cupei Ligii Angliei

doncaster

Mourinho, la al 21-lea trofeu. E pe locul 7 all-time, în spatele lui Lucescu

mourinho-1

VIDEO Chelsea s-a calificat în finala Cupei Ligii, dar i-a pierdut pe Fabregas și Luis

fabregas schimbare

Rodgers a renunţat la prietenia cu Mourinho: "Nu mai putem avea aceeaşi relaţie. Suntem rivali acum"

rodgers mourinho

McClaren, înaintea meciului cu trupa lui Mourinho: "Cei de la Chelsea simulează prea mult şi nu sunt pedepsiţi"

chelsea pen

Stoke - Southampton 2-3. Gardoș a fost titular şi merge în sferturile Cupei Ligii

florin gardos

VIDEO Man. City - Newcastle 0-2. Deținătoarea Cupei Ligii, eliminată în optimi

city newcastle

VIDEO Shrewsbury-Chelsea 1-2. Echipa lui Mourinho s-a calificat cu emoții

chelseA drogba

Presa engleză îl anunță pe Gardoș titular miercuri, în Cupa Ligii, cu Stoke City

gardos arsenal

Locuri suplimentare pe stadionul lui Shrewsbury, pentru meciul cu Chelsea

shrewsbury

VIDEO Revenire! Tottenham - Nottingham Forest 3-1. Chiricheș a fost doar rezervă

tottenham

Pantilimon a debutat cu succes la Sunderland, având trei intervenții excelente

pantilimon

Sunderland e ultima echipă care a bătut-o pe City, cele două fiind acum finalistele Cupei Ligii

sunderland city

VIDEO West Ham-Man. City 0-3. "Cetățenii", după 38 de ani în finala Cupei Ligii

manchester city negredo west ham

VIDEO Sunderland - Man. United 2-1. Calificarea în finala Cupei Ligii Angliei se joacă pe Old Trafford

bucurie Borini

Manchester United, eliminată din Cupa Angliei! Sezon dezastruos pentru Moyes

david moyes united

VIDEO Tottenham-West Ham United 1-2. Chiricheș a fost depășit la golul egalizator

tottenham west ham united

Adebayor a fost reprimit în lotul lui Tottenham după plecarea lui Villas-Boas

emmanuel adebayor

VIDEO Surpriză în Cupa Ligii! Chelsea, eliminată în sferturi. City merge mai departe

willian sunderland chelsea

Sferturile Cupei Ligii Angliei: Vlad Chiricheș și Răzvan Raț se duelează în meci direct

captura chiriches tottenham

Chiricheș, părtaș la un succes istoric cu Tottenham

chiriches hull

VIDEO Arsenal-Chelsea 0-2. "Tunarii" au ratat sferturile Cupei Ligii după 11 ani. Lună perfectă pentru Mou

captura bucurie chelsea

Chelsea are doar 48 de ore pauză între meciurile cu City și Arsenal. Mourinho: "N-am ce face, trebuie să accept"

jose mourinho chelsea epl

Samuraiul din Londra. Cum a impresionat Bendtner la primul meci pentru Arsenal

bendtner wba

Suarez a jucat prima dată după suspendare: "Vreau să dau totul pentru Liverpool"

suarez manchester liverpool

Vlad Chiricheș a fost votat omul meciului, la debutul pentru Tottenham

chiriches aston villa 2 la balon

Mourinho a stabilit obiectivul lui Chelsea: "Vrem 4 trofee în acest sezon"

mourinhi trofee

VIDEO Preston - Blackpool 1-0, în Cupa Ligii Angliei. Fanii au invadat terenul de bucurie!

preston blackpool

VIDEO Michael Owen se retrage la sfârșitul sezonului

Michael Owen

VIDEO Bucurie de nedescris pentru cei de la Swansea! Premierea finalei Cupei Ligii

swansaea trofeeeu

VIDEO Swansea a spulberat-o pe Bradford în finala Cupei Ligii! Cea mai dezechilibrată finală din istoria competiției