306 rezultate pentru eticheta

cm 2022

"Patru ani am muncit pentru acest moment". Casemiro, afectat după eliminarea Braziliei de la Cupa Mondială

Programul zilei la Cupa Mondială, 10 decembrie: Maroc - Portugalia, 17:00, Anglia - Franța, 21:00, ultimele "sferturi" din Qatar

"FIFA trebuie să aibă grijă de asta". Messi, un car de nervi la finalul meciului cu Olanda

Netherlands v Argentina: Quarter Final - FIFA World Cup Qatar 2022

"Nu-ți mai aștepta rândul la Balonul de Aur". MM Stoica l-a ridiculizat pe Neymar după eliminarea Braziliei de la Mondial

Ziua portarilor la Mondialul din Qatar! Emiliano Martinez, eroul Argentinei din meciul cu Olanda

Ce a scris MM Stoica după ce Brazilia a fost eliminată de la Mondial încă din faza sferturilor

meme

A calificat Croația în semifinalele Cupei Mondiale și anunță: "Nu s-a terminat, continuăm!"

Cum a reacționat presa din Brazilia după eliminarea selecționatei lui Tite de la Mondial

Croatia v Brazil: Quarter Final - FIFA World Cup Qatar 2022

"Cred că este ultima mea Cupă Mondială". Neymar, la pământ după eliminarea Braziliei de la turneul final

Croația, maestra loviturilor de departajare! Ce "victime" au mai făcut europenii la Cupa Mondială

Ce a spus Didier Deschamps despre Gareth Southgate, înaintea întâlnirii directe din "sferturile" Mondialului

"Zidul" Livakovic! Performanța reușită de portarul Croației după evoluția excelentă din meciul cu Brazilia

Stadionul 974 a fost dezasamblat. Unde ar urma să fie trimisă arena care a găzduit șase meciuri la Mondialul din Qatar

profimedia-0644319588

Tensiuni în vestiarul Germaniei! De ce a fost acuzat Hansi Flick de trei fotbaliști, după eliminarea de la Mondial

“Le-am cerut să bată 1.000 de penalty-uri fiecare”. Ce a spus Luis Enrique după ce Spania a ratat de trei ori cu Maroc

Kyle Walker îl "ia tare" pe Kylian Mbappe înaintea meciului Anglia - Franța: "Nu vom întinde covorul roșu pentru el"

Video Tornadă puternică în orașul unde se pregătește naționala Angliei, înaintea jocului cu Franța din "sferturile" Mondialului

tornada

Un selecționer prezent la Cupa Mondială din Qatar îl poate înlocui pe Luis Enrique pe banca Spaniei

Echipa ideală după optimile de finală ale Cupei Mondiale din Qatar + Notele obținute de jucători

FIFA World Cup 2022 / France - Poland 3-1.

"Va avea parte de un final de carieră urât". Cristiano Ronaldo continuă să fie pus la zid de foștii colegi de la United

Edi Iordănescu a vorbit despre Leo Messi și Cristiano Ronaldo după ce i-a văzut la Mondial: "Doar unul acceptă asta"

Complexul lui Cristiano Ronaldo! Ce nu a reușit să facă niciodată starul Portugaliei la Cupa Mondială

Ce urmează pentru Didier Deschamps la naționala Franței, după încheierea CM 2022. Anunțul președintelui FFF

Fernando Santos a explicat de ce l-a lăsat rezervă pe Cristiano Ronaldo în meciul cu Elveția, de la Cupa Mondială

Selecționerul Walid Regragui, unic în istoria țărilor africane după calificarea Marocului în "sferturile" Cupei Mondiale

Ce au scris jurnaliștii spanioli după ce Maroc a eliminat trupa lui Luis Enrique de la Cupa Mondială din Qatar

MM Stoica n-a rămas indiferent după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială. Ce mesaj a postat

meme

Portugal v Switzerland: Round of 16 - FIFA World Cup Qatar 2022

"A fost vina mea". Luis Enrique a reacționat după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială din Qatar

Maroc, doar a patra țară africană care ajunge în "sferturi" la Cupa Mondială. Care au fost precedentele

Selecționerul Croației, mesaj războinic înaintea duelului cu Brazilia, din "sferturile" Mondialului din Qatar

Motivul pentru care Mbappe a lipsit de la antrenamentul de marți al naționalei Franței

Cum vede Emmanuel Macron duelul dintre Franța și Anglia, după ce a ghicit scorul și marcatorii din partida cu Polonia

Programul zilei la Cupa Mondială din Qatar, 6 decembrie: Maroc - Spania, 17:00, Portugalia - Elveția 21:00, ultimele "optimi"

Messi nu a inclus Portugalia lui Ronaldo în topul naționalelor care l-au impresionat la Cupa Mondială din Qatar

Stadium 974 one of the venue of Qatar 2022 FIFA world cup football -974 is the international dialing code for Qatar - Qatar 10-10-2022

Ce a postat MM Stoica după victoria categorică a FCSB-ului cu CS Mioveni, 5-1

El i-a trezit pe francezi! Fotbalistul "Cocoșului galic" care a ținut un discurs dur la pauza meciului cu Polonia

Cine este Dominik Livakovic, portarul care a trimis Croația în "sferturi" la Mondiale

Croația, norocoasă la loviturile de departajare! Ce s-a întâmplat la Cupa Mondială din 2018

Japan v Croatia: Round of 16 - FIFA World Cup Qatar 2022

Video Fotbalistul care a fost vizitat de Kylian Mbappe, înainte de meciul Maroc - Spania

Patronul unei echipe din Liga 1 e nemulțumit de ceea ce a văzut în Qatar: "Nu sunt stadioane de 5 stele"

Qatar v Ecuador, 2022 Fifa World Cup., Match One - 20 Nov 2022

S-a duelat cu Mbappe la Cupa Mondială din Qatar și e sigur: "Doar el îl poate opri"

JB Autissier - Match "France - Pologne" (3-1) lors de la Coupe du Monde 2022 au Qatar (FIFA World Cup Qatar 2022)

Ce a spus Didier Deschamps despre Kylian Mbappe, după "dubla" din meciul cu Polonia

Emmanuel Macron a ghicit scorul și inclusiv marcatorii din meciul Franța - Polonia 3-1

Nici portughezii nu-l mai vor pe Cristiano Ronaldo! Ce au votat lusitanii în timpul Cupei Mondiale

Anunțul așteptat de toți brazilienii! Tite a vorbit despre situația lui Neymar, înaintea meciului împotriva Coreei de Sud

Video Lionel Messi este idol și pentru adversari! Ce s-a întâmplat la finalul meciului Argentina - Australia