306 rezultate pentru eticheta

cm 2022

Dibu Martinez spune că a fost provocat să facă gestul obscen după finala Cupei Mondiale: "E vina lor!"

profimedia-0745407827

Prima delegare pentru Lahoz, după ce a fost criticat de Messi la Cupa Mondială. Meciul pe care îl va conduce

Mesajul transmis de Antonella Roccuzzo, la mai bine de o săptămână de când Lionel Messi a câștigat Cupa Mondială

Mirel Rădoi crede că victoria Arabiei Saudite contra Argentinei nu a fost una întâmplătoare la Cupa Mondială

England v Romania football match, Middlesbrough, UK - 06 Jun 2021

Fanii fotbalului, puși să voteze care a fost cea mai frumoasă Cupă Mondială din secolul 21. Ce au ales microbiștii

Gennaro Gattuso și-a găsit urmașul după ce a văzut Cupa Mondială din Qatar: "Seamănă cu mine la 27 de ani"

Tatuajele, noul trend din Argentina. Care sunt cele mai frecvente solicitări ale sud-americanilor

Argentina vs France

Szymon Marciniak a dezvăluit care este singura greșeală pe care crede că a făcut-o în finala Argentina - Franța

A dus Marocul în semifinalele Cupei Mondiale, dar anunță că ia în calcul să plece! Ce a spus Walid Regragui

Staff-ul Franței i-ar fi greșit diagnosticul lui Benzema, înaintea debutului la Cupa Mondială din Qatar

Arbitrul finalei de la Cupa Mondială a reacționat după acuzațiile primite! Cum le-a răspuns francezilor

Ce sancțiune ar urma să primească Salt Bae, "intrusul" din finala Cupei Mondiale din Qatar

FIFA a publicat clasamentul după Cupa Mondială din Qatar. Cum arată TOP 10

Argentina v France: Final - FIFA World Cup Qatar 2022

Ce l-a deranjat cel mai tare pe Benzema la naționala Franței, chiar înaintea primului meci de la Mondial

Vânzarea de tricouri cu Messi și Mbappe a celor de la PSG "a explodat" după finala de la Cupa Mondială

Lionel Messi continuă să fie în al nouălea cer după câștigarea Cupei Mondiale. Un nou mesaj postat de argentinian

Foto Messi chiar doarme cu trofeul Cupei Mondiale în pat. Imaginile care au strâns milioane de aprecieri în câteva minute

Foto Talismanul lui Lionel Messi! Ce a purtat starul argentinian în timpul Cupei Mondiale din Qatar

Foto Lionel Messi, "îndrăgostit" de trofeul Cupei Mondiale. Imaginea postată din avionul Argentinei

"Cea mai bună finală care a fost vreodată". Dan Petrescu, fascinat de partida dintre Argentina și Franța

dan petrescu

Programul campionilor mondiali. Când ajung Messi&co în Argentina și ce îi așteaptă acolo

Argentinians celebrate World Cup title in Buenos Aires

Cum arată topul fotbaliștilor care au obținut cele mai mari note la Cupa Mondială din Qatar. Messi nu e lider

Un antrenor din România a fost prezent la marea finală Argentina - Franța: "Nu pot descrie în cuvinte"

Ce spunea selecționerul Arabiei Saudite despre Argentina, pe care a învins-o în primul meci de la Cupa Mondială

Argentina - Franța, cea mai dramatică finală de Campionat Mondial din istorie! Cum au arătat precedentele 21

Argentina v France: Final - FIFA World Cup Qatar 2022, Lusail City - 18 Dec 2022

Manchester United, gata "să pună banii jos" pentru 3 fotbaliști prezenți la Mondial! Pe cine vrea Erik ten Hag

Lionel Messi le dă emoții argentinienilor! Motivul pentru care a lipsit de la ultimul antrenament

Argentina v Croatia: Semi Final - FIFA World Cup Qatar 2022

OFICIAL | Fernando Santos, demis de la naționala Portugaliei după 8 ani

Câți bani vor încasa jucătorii Franței, în cazul unei victorii în fața Argentinei în finala Cupei Mondiale

Demersul făcut de Federația Marocană de Fotbal la FIFA, după eliminarea de la Cupa Mondială! Ce reclamă africanii

Cum arată echipa ideală după semifinalele Cupei Mondiale din Qatar. Șase francezi în primul ”11”

Reacția lui Didier Deschamps după ce a calificat Franța pentru a doua oară în finala Cupei Mondiale: ”Mai avem un pas!”

France v Morocco, FIFA World Cup 2022, Semi Final, Football, Al Bayt Stadium, Al Khor, Qatar - 14 Dec 2022

Iker Casillas crede că nu a fost penalty la primul gol din partida Argentina - Croația. Argumentul fostului portar

Foto Ce tatuaj și-a făcut Richarlison după eliminarea Braziliei de la Cupa Mondială din Qatar

E francez, dar va susține Marocul în semifinala cu trupa lui Deschamps! Antrenorul prezent la CM 2022 a fost sincer

"Da, mă voi retrage. 100%". Ce spunea Cristiano Ronaldo despre o finală cu Argentina la Cupa Mondială din Qatar

Cum a reacționat presa din Argentina după calificarea "Pumelor" în finala Cupei Mondiale

Netherlands v Argentina: Quarter Final - FIFA World Cup Qatar 2022

Luis Enrique: "Există un fotbalist pe care l-am luat la Mondial și m-a dezamăgit"

Tensiuni mari la finalul meciului Olanda - Argentina! Alți doi jucători s-au contrat în drumul spre vestiare

Walid Regragui are planuri mari cu naționala Marocului la Mondialul din Qatar: "Vreau în finală"

Ce a decis firma care a cumpărat 18.000 de tricouri cu Anglia, campioană a Mondialului din Qatar

Motivul pentru care Luis Enrique nu a mers în vestiar, după eliminarea Spaniei de la Cupa Mondială

"Nu părul te face să pierzi Cupa, dar reflectă o anumită atitudine". Continuă criticile pentru Neymar&co

Lionel Messi a scăpat de Mateu Lahoz! Ce se întâmplă cu arbitrul spaniol, înaintea ultimelor meciuri de la Cupa Mondială

Clubul de top la care ar putea ajunge Dominik Livakovic, portarul care a făcut minuni pentru Croația la Mondial

Barcelona și-a găsit mijlocaș la Mondialul din Qatar! Pe cine vor să transfere catalanii

Viktoria Azarenka, mesaj de susținere pentru Cristiano Ronaldo după eliminarea de la Mondial: "Este o cruzime"

azarenka

Impresia lui Didier Deschamps despre Maroc, adversara Franței din semifinalele Cupei Mondiale

Morocco v Portugal: Quarter Final - FIFA World Cup Qatar 2022

Video Mbappe, lăsat cu mâna întinsă de Walker pe tunelul de la vestiare! Imaginile care nu s-au văzut pe transmisiune

mbappe

Clubul care are cei mai mulți fotbaliști prezenți în semifinalele Cupei Mondiale din Qatar

Cum arată echipa ideală după "sferturile" de la Mondial + Lionel Messi a obținut cea mai mare notă