627 rezultate pentru eticheta

belgia

"Asta se întâmplă la Cupa Mondială". Prima reacție a selecționerului Belgiei, după calificarea dramatică în sferturi

Belgium v Japan: Round of 16 - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Belgia - Japonia 3-2. Chadli a marcat la ultima fază a meciului și și-a dus echipa în sferturi

Fellaini a decis unde va juca pentru următorii doi ani: "Sunt foarte fericit "

Belgium v Tunisia: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Batshuayi a oferit cel mai amuzant moment de la CM 2018. Reacţia plină de umor a belgianului

Batshuayi anglia

Anglia - Belgia 0-1. Execuţia superbă a lui Januzaj a decis meciul. "Dracii roşii", locul 1 cu puntaj maxim

England v Belgium: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Strategie pentru a evita primul loc? Anglia şi Belgia au schimbat aproape complet primul 11 la meciul direct

Calculele pe care şi le fac englezii şi belgienii înaintea meciului de astăzi. Câştigătoarea grupei G, traseu infernal spre finală

collage anglia belgia

Hazard a anunțat obiectivul Belgiei la CM: "Nu ne mulțumim cu nimic altceva"

Probleme pentru Lukaku! S-a accidentat. Cât poate lipsi golgheterul Belgiei

Romelu Lukaku

"Dubla" cu Tunisia, primele goluri ale lui Hazard la Mondialul din Rusia

Eden Hazard

Mesajul lui Screciu pentru fanii Craiovei: "M-am trezit din visul cel mai frumos al oricărui copil născut în Oltenia"

screciu craiova

Lukaku, omul meciului după "dubla" în poarta lui Penedo

Belgium v Panama: Group G - 2018 FIFA World Cup Russia

Video Belgia - Panama 3-0. Prestație de excepție a europenilor. Dublă Lukaku și super execuție Mertens

Mertens şi Lukaku au făcut spectacol cu Panama şi au intrat în istoria fotbalului belgian

Mertens și Lukaku l-au învins pe "Sfântul" Penedo, imbatabil în prima repriză a partidei Belgia - Panama

Penedo, înaintea meciului cu Belgia: "Voi da totul pentru a scoate puncte"

penedo

Selecţionerul Belgiei a trimis un jucător acasă, cu două zile înainte de primul meci de la CM

Hazard Ciman

I-a plăcut decarul Belgiei, dar habar n-are cine e. Selecționerul de la CM care s-a făcut de râs

oscar ramirez

Lukaku pierde milioane. Starul belgian nu are sponsor tehnic, așa cum a pățit și Halep

lukaku

Belgia riscă să facă deplasarea în Rusia fără Vincent Kompany. Ce s-a întâmplat cu fundașul

Kompany Belgia amical

Martinez explică de ce nu l-a luat pe Nainggolan la Mondial: "Ar fi fost o mare greșeală"

martinez

Răzvan Marin are un nou antrenor la Standard Liege

Preud homme

Foto Belgienii, la picioarele lui Răzvan Marin. Super-interviu în revista clubului

Razvan Marin

Petiţie după neconvocarea lui Nainggolan la CM. 23.000 de fani au semnat în 24 de ore

Radja Nainggolan

Nainggolan, marele absent al Belgiei de la Cupa Mondială. Explicaţia selecţionerului + lotul

ZmM4MjNhYmViMWMzMDk3NDNiNjUyZDAyZGU0Njg=.thumb

Video Standard Liege - FC Bruges 1-1. Oaspeții au devenit matematic campionii Belgiei!

Bruges campioana 2018

Video Anderlecht - Standard 1-3. Gazdele mai au șanse minime la titlu. Fostul dinamovist Fai, două intrări "criminale"

captura standard

Exclusiv Răzvan Marin vrea să revină pe teren înainte de finalul sezonului

Răzvan Marin

Secretul succesului lui Răzvan Marin la Standard Liege! "Îi datorez totul lui Gică Hagi"

Razvan Marin La Meuse

Video Răzvan Marin a participat la un meci nebun cu 8 goluri, în Belgia

Razvan marin

Primele decizii după scandalul de la meciul de rugby Belgia - Spania. Suspendări drastice primite de iberici

Belgium v Spain - Rugby World Cup 2019 Europe Qualifier

Video Standard Liege - Gent 1-0. Victorie mare în play-off pentru trupa lui Răzvan Marin

Standard Genk

Razvan Marin pierde teren în lupta pentru titlu, în Belgia. Înfrângere drastică pentru Boloni

razvan marin

News Alert România, OUT de la Mondiale? Federația Internațională cere rejucarea meciului Belgia - Spania

Rugby Romania

"E fantastic!". Presa din Belgia, la picioarele lui Răzvan Marin. Cât vrea Standard pentru a-l lăsa să se transfere

Boloni își ceartă jucătorii după 3-3 cu Oostende: "N-au fost destul de implicaţi"

boloni

Video Club Brugge - Genk 1-0. Gazdele au obținut victoria la ultima fază a meciului

brugge

Video Victorie pentru Standard Liege, în play-off-ul din Belgia. Cum a jucat Răzvan Marin

image002

Fostul antrenor al naţionalei de rugby spune că Iordăchescu nu trebuia să arbitreze Belgia-Spania

bucurie howells

Federaţia spaniolă de rugby vrea ca o comisie independentă să analizeze ce s-a întâmplat la meciul cu Belgia

Belgia Spania rugby scandal arbitru roman

Echipa lui Dorin Rotariu, Mouscron, acuzată din nou de blat. Ce s-a întâmplat duminică

Eupen victorie Mouscron

S-a terminat sezonul regulat și în Belgia. Pentru ce luptă cei 4 români rămași în competiție

romani belgia

Comisia de disciplină din Belgia a cerut o suspendare de două săptămâni pentru Boloni

boloni suspendare

Video Anderlecht - Mouscron 5-3. Rotariu a dat două assist-uri, dar campioana a obţinut prima victorie în şase meciuri

rotariu anderlecht

Video Duelul Rotariu - Răzvan Marin, meci cu 7 goluri. Reușită spectaculoasă pentru fostul dinamovist

rotariu standard

Belgienii sunt la picioarele lui Răzvan Marin: "A devenit gardianul jocului lui Standard"

Video Răzvan Marin, o nouă pasă de gol pentru Standard! Liderul din Belgia, ”pus la colț”

razvan marin edmond standard

Video Exclusiv ”E printre cei mai buni mijlocași din Belgia!” Boloni, impresionat de Răzvan Marin

razvan marin standard

Video Standard - Eupen 3-2. Pasă de gol pentru Răzvan Marin. Victorie în prelungiri a gazdelor

Răzvan Marin, pe val în Belgia. A fost inclus în echipa etapei

Video Anderlecht - Gent 1-0. Campioana Belgiei a terminat 2017 cu o victorie obţinută pe final