”A fost o săptămână grea!” Reacția lui Laszlo Balint după ce UTA a obținut prima victorie acasă

laszlo balint

Reghecampf, supărat după al doilea eșec la Universitatea Craiova: "Să-și facă treaba și să respecte culorile!"

reghecampf

Video "Am dinții făcuți praf! E incredibil așa ceva!". Bancu a izbucnit în direct la TV după meciul de la Arad

bancu

FC Botoșani e neînvinsă, dar Marius Croitoru atrage atenția jucătorilor: ”Ne obligă” + Hervin Ongenda ar putea pleca

Marius Croitoru, antrenorul de la FC Botoșani / Foto: Sport Pictures

Video FC Botoșani - UTA Arad 2-1. Oaspeții au înscris în prelungiri. Moldovenii sunt pe podium, neînvinși

botosani gol

Salvatorul FCSB-ului din meciul cu UTA i-a transmis un mesaj lui Becali: "Sper să primesc mai multe minute"

FOTBAL:FCSB-FC SHAKHTER KARAGANDY, UEFA CONFRENCE LEAGUE (22.07.2021)

Video Exclusiv "Gigi, câți ani ți-ai propus să fii general manager?". Ilie Dumitrescu a declarat subiectul închis după răspunsul lui...

ilie dumitrescu

Cum a aflat Cătălin Straton că va fi titular la FCSB și de ce crede că are nevoie Andrei Vlad

straton

Video Dinu Todoran, exasperat de întrebările jurnaliștilor: "N-ați obosit? Nu e nicio umilință!"

todoran

Video UTA - FCSB 1-1. Remiză dureroasă pentru trupa lui Laszlo Balint. Roș-albaștrii au egalat în ultimele minute ale partidei