Portarul celor de la UTA, învins de o veche cunoștință: ”Știam că Albu este periculos, dar n-am avut ce face!”

utaiacob

Alexandru Albu, despre bucuria în stilul Depay: "Tot stadionul mi-a umplut frigiderul și le mulțumesc, era gol!"

image_2021-09-10_212835

Video UTA - Rapid 2-2. Arădenii salvează un punct pe final, după două goluri în trei minute! Hora și Antal, eroii gazdelor

image_2021-09-10_224913

Exclusiv George Țucudean a dezvăluit ce ofertă a refuzat după retragere: ”Au apelat târziu, mă înjura jumătate de oraș!”

FOTBAL:CFR CLUJ-CELTIC GLASGOW, PRELIMINARII, LIGA CAMPIONILOR (7.08.2019)

Exclusiv Câte abonamente au vândut cluburile din Liga 1. Universitatea Craiova este lider, nou-promovatele impresionează. FCSB...

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FC ARGES, LIGA 1 CASA PARIURILOR (17.07.2021)

Exclusiv UTA nu renunță ușor la David Miculescu, fotbalistul dorit de Gigi Becali la FCSB. Decizia luată de conducerea arădenilor

gigi

News Alert S-au tras la sorți 16-imile Cupei României. Universitatea Craiova - CFR, meciul vedetă! Cu cine joacă FCSB, Dinamo și...

trofeu-cupa

Exclusiv Ilie Dumitrescu, impresionat de fotbalistul ofertat de Gigi Becali! Principalele calități ale ”țintei” FCSB-ului

David Miculescu, după golul marcat în Gaz Metan Mediaș - UTA Arad / Foto: Sport Pictures

Video UTA e pe podium, iar Laszlo Balint explică forma excelentă a arădenilor: "Hotărâți să facem ceva cu adevărat important"

laszlo balint

Video Gaz Metan Mediaş - UTA 0-1. Miculescu dă lovitura în minutul 90, iar arădenii urcă pe podium