TENIS: WTA Roma, de la 12:00, pe Digi Sport 2 și Digi Sport 4

MEDIA: Liga Digi Sport, ora 17:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• FOTBAL: Sepsi - Rapid, ora 20:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

• Italian soccer Serie A match - AC Milan vs Inter - FC Internazionale

FOTBAL: Frosinone - Inter, ora 21:45, ÎN DIRECT la Digi Sport 3

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1. NE-BU-NI-E pe Santiago Bernabeu! Gazdele au făcut "remontada" în doar 3 minute

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce arbitrii au provocat un scandal uriaș la Real Madrid - Bayern

marius

Kylian Mbappe a spus-o pe față! Cine e marele vinovat pentru că PSG nu joacă finala Champions League

profimedia-0765517328

Blog

”Cea mai frumoasă femeie din lume”, gata să spună totul despre Ilie Năstase: ”Nu mai pot să trăiesc în minciună. E dureros”

ioana-nastase

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Qatarul trece la fapte după eșecul din Champions League: transfer de 100.000.000€ la PSG!

FRA: PSG : Nasser AL-KHELAIFI

Al-Khelaifi a răbufnit după eliminarea PSG-ului din semifinalele UEFA Champions League!