Video ”Nebunie” în FC Botoșani - Dinamo: ”războinicul” Bogdan Andone, eliminat pentru ”un amărât de aut”

bogdan andone

Video Stupoare! Dinamo și-a marcat în propria poartă și a așteptat 6 minute să bată un penalty. Ce a urmat

Screenshot 2024-04-23 202020

Reacția lui Bogdan Andone, după ce FC Botoșani a fost egalată de Hermannstadt în prelungiri în superioritate numerică

Screenshot 2024-01-21 173239

Video Hermannstadt - Botoșani 1-1. Sibienii au obținut o remiză în inferioritate numerică

FOTBAL: AFC HERMANNSTADT SIBIU - FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (19.04.2024)

Valeriu Iftime a mers în vestiarul lui FC Botoșani la finalul meciului cu FCU Craiova, după care a transmis un mesaj

Valeriu Iftime, în culmea fericirii după ce FC Botoșani a umilit-o pe FCU Craiova: ”E talismanul nostru”

iftime 8

Video Bogdan Andone a dezvăluit cum și-a motivat elevii să marcheze de 4 ori în a doua repiză cu FCU Craiova

”Rușinos”. Aurelian Chițu a răbufnit, după ce FCU Craiova a fost învinsă de Botoșani. ”Ne lăsăm toți de fotbal”

chitu2

Video FC Botoșani - FCU Craiova 1948 4-1. Gazdele au făcut spectacol și au urcat pe locul 14! Oltenii, în genunchi