Exclusiv Ilie Dumitrescu nu a avut dubiu, după FC Botoșani - Dinamo: ”E senzațional”

Video ”Secretul” din vestiarul lui FC Botoșani. Bogdan Andone a schimbat strategia, în pauza meciului cu Dinamo

FOTBAL: FC BOTOSANI - DINAMO BIUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET PLAY-OUT (23.04.2024)

Video Sebastian Mailat, savuros după ce a răpus-o pe Dinamo în 90+1: ”Sunt fan Real Madrid!”

sebastian mailat

Video Ce a spus Bogdan Andone, după ce a învins-o pe Dinamo cu un gol marcat în prelungiri

Screenshot 2024-01-21 173239

Valeriu Iftime, convins că FC Botoșani nu va retrograda, după victoria cu Dinamo. ”O adrenalină incredibilă”

iftime 18

Video ”Deja este penibil”. Dennis Politic nu s-a ferit de cuvinte, după Botoșani - Dinamo 2-1

Screenshot 2023-11-06 204621

Video Concluzia lui Răzvan Patriche, după ce Dinamo a pierdut în prelungiri cu FC Botoșani

nichita

Video FC Botoșani - Dinamo 2-1. Thriller în Moldova: autogol, accidentare horror, eliminare și gol în prelungiri

Romario Benzar, transportat de urgență la spital, după ce a fost lovit de Abdallah. Prima concluzie a medicilor

Video Romario Benzar, scos cu ambulanța de pe teren, după ce a fost lovit cu piciorul în cap de Hakim Abdallah: atacantul lui...

• 23:00 Stirile Digi Sport
  • 23:30 Fotbal European
  • 22:30 LIVE Fotbal Club
  • 23:45 LIVE Super Avancronica
  • 22:00 LIVE Digi Sport Special
  • 23:30 Stirile Digi Sport
  • 23:45 Digi Sport Special
  • 22:15 LIVE Fotbal Club