Video Tenis

Laura Siegemund a produs surpriza în ziua a treia a turneului WTA de la Charleston

Mergi la articol

Reacţia WTA, după scandalul provocat de partida Begu - Garcia. "Cazul este închis"

caroline garcia

Djokovic s-a impus la Miami. A devenit jucătorul cu cei mai mulţi bani câştigaţi din tenis

nole bun

Novak Djokovic - Kei Nishikori, finala de la Miami

djokovic

David Goffin, primul semifinalist al turneului de la Miami

goffin

Faza zilei la Miami. Ivan Dodig l-a lovit pe Marcelo Melo direct în ceafă!

melo dodig

Duel "românesc" în sferturi la Miami! Cum vede Halep meciul cu Bacsinszky

Halep Miami

Novak Djokovic a mai făcut un pas spre recordul lui Andre Agassi, de la Miami

djokovic-3

Surprize în Florida. Turneul de la Miami rămâne fără favoriți: Nadal și Wawrinka, out!

nadal waw

Novak Djokovic a oferit momentul zilei, la Miami. Cum a prins o minge în buzunar

novak

Novak Djokovic s-a calificat în turul III la Miami

nole-2

Djokovic, din nou campion la Indian Wells. Sârbul, șase victorii din șase cu Raonic

djoj

Raonic, calificare în premieră la Indian Wells. Finala cu Djokovic, azi, ÎN DIRECT la...

novak-djokovic-v-milos-raonic

Consolare pentru Simona, după eşecul cu Serena. A reuşit lovitura zilei, la Indian Wells

simo 2

Nadal a întors incredibil partida cu Zverev, după o minge de meci ratată de german

nadal 2

Djokovic şi Nadal, în "optimile" de la Indian Wells

nole

Andy Murray a fost eliminat la Indian Wells după ce a condus cu 4-1 în setul decisiv

murray-1

Fără surprize: Zverev și Youzhny, în turul 2 la Indian Wells

iujnii

Juan Martin Del Potro a revenit după trei ani la Indian Wells cu un succes categoric

tecau mergea

Concurenţă pentru Messi şi Ronaldo. Spectacol în meciul lui Errani, de la Monterrey

rybarikova2

Cel mai important succes din carieră pentru Carla Suarez Navarro. Iberica a câştigat la...

Carla Suarez Navarro

Navarro - Ostapenko, finala de la Doha. Letona a profitat de abandonul lui Petkovic

ostapenko

Radwanska e cea mai spectaculoasă jucătoare din circuit. Două puncte incredibile, la Doha

aga-1

Niculescu s-a oprit în optimi, la Doha, după două seturi spectaculoase contra Radwanskăi

capt Niculescu

Surpriză! Învingătoarea Simonei Halep s-a oprit în sferturile de finală la Dubai