Live text

Meciuri live text. Află care sunt meciurile care vor fi transmise în sistem live text. Vezi scorurile în timp real și rezultatele finale pentru meciurile de fotbal, tenis, handbal, baschet din România și din străinătate. Fii la curent cu turnee de tenis și competiții de fotbal importante, în sistem live text, minut cu minut, la Digi Sport.

Video Barcelona - Malaga 2-0. Goluri Iniesta și Deulofeu, ratare uriașă Suarez și gol anulat al lui Messi

poza barcelona

Video Concordia - CS U Craiova 1-2. Final extrem de încins, decis de un gol în prelungiri, după o gafă mare

gol craiova concordia chiajna

Video Gaz Metan - CSM Poli Iaşi 0-2. Prima victorie a moldovenilor din ultimele cinci etape

bucurie iasi

Video ACS Poli Timișoara - Concordia Chiajna 0-3. Continuă parcursul impecabil pentru echipa lui Ion Moldovan

bucurie chiajna

Video Dinamo - Juventus Bucureşti 3-0. Prima victorie a "câinilor" din ultimele şase etape

dinamo deschidere

Video CFR Cluj - FC Botoșani 0-0. Primul meci fără gol marcat în mandatul lui Dan Petrescu! Posibil penalty la Moruțan

FOTBAL: Liverpool - Wolves, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 3

• Erling Haaland of Manchester City celebrates his goal to make it 3-0 during the Premier League match Manchester City vs Wolverhampton Wanderers at Etihad Stadium, Manchester, United Kingdom, 4th May 2024(Photo by Mark Cosgrove/News Images)

FOTBAL: Manchester City - West Ham, 18:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (20.04.2024)

FOTBAL: Rapid - FCSB, 21:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• Spain: REAL MADRID v FC BARCELONA. LA LIGA 2023/2024. ROUND 32.

FOTBAL: Barcelona - Rayo Vallecano, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

Urmărește-ne și pe

Tottenham a primit oferta pentru Radu Drăgușin și a dat răspunsul pe loc

Radu Draguin of Tottenham Hotspur during the Premier League match Tottenham Hotspur vs Manchester City at Tottenham Hotspur Stadium, London, United Kingdom, 14th May 2024(Photo by Mark Cosgrove/News Images)

Decizia luată de Parma, după ce Dennis Man a cerut un salariu de 2.000.000 € pe an

DENNIS MAN, ALESSANDRO CIRCATI, ANGE YOAN BONNY, Serie B, 2023-24, Parma vs Cremonese 1-1, 05-05-2024, Esultanza, Celebr

Foto Adrian Mutu s-a întâlnit cu ”my friend” Cristiano Ronaldo! Cadoul primit de la portughez

Screenshot 2024-05-17 at 18.33.57

Acord! Luka Modric urmează să semneze ultimul contract din carieră! Salariu cu 50% mai mic

Real Madrid Celebrate 36th League Title - Madrid

Tottenham a primit oferta pentru Radu...

Pep Guardiola a numit echipa pentru...

Manchester City v Chelsea, Emirates FA Cup, Semi Final, Football, Wembley, London, UK - 20 Apr 2024

Foto Valeriu Iftime a intrat în vestiar după...

Video FC Botoșani - CS Mioveni 1-0. Aldair a...

FOTBAL: FC BOTOSANI - CS MIOVENI, BARAJ SUPERLIGA SUPERBET (17.05.2024)

Știri

Video Sepsi - Astra 0-0. Giurgiuvenii rămân la cinci puncte distanţă de podium

RATARE SEPSI

Video Inter - AC Milan 3-2. Un penalty acordat în minutul 89 a decis Derby della Madonnina

bucurie inter gol 2

Video Atletico Madrid - Barcelona 1-1. Primele puncte pierdute de catalani în actuala ediţie de campionat

luis suarez atletico

Video Getafe - Real Madrid 1-2. Primele goluri ale sezonului pentru Benzema şi Ronaldo au adus victoria "galacticilor"

000 TE044

Video Gaz Metan - Viitorul 0-1. Țucudean, din nou decisiv pentru echipa lui Hagi

viitorul

Video CSM Poli Iași - CS U Craiova 1-2. Oltenii i-au egalat pe cei de la FCSB la numărul de puncte

craiova

Video Real Madrid - Espanyol 2-0. Isco a adus prima victorie pe teren propriu în La Liga

isco

Video Sepsi - FCSB 0-4. Meci rezolvat în 9 minute, de două penalty-uri și un autogol! Daniel Benzar a definitivat victoria

bucurie gnohere tanase

Video Barcelona - Las Palmas 3-0. ”Dubla” lui Messi, reușită în 7 minute, a rezolvat partida. Bară a oaspeților la 0-0

messi bucurie gol

Video CFR Cluj - Juventus București 2-0. Ardelenii își consolidează primul loc la finalul turului

cfr cluj

Video Viitorul - CSM Poli Iași 5-2. Cel mai bun meci al campioanei în acest sezon. Ţucudean a marcat de patru ori

viitorul iasi

Video Dinamo - Astra 1-1. ”Câinii” nu au mai bătut pe nimeni de cinci etape

dinamo astra

Video ACS Poli Timișoara - Craiova 0-2. Oltenii revin pentru moment pe locul 2, după un meci cu două "roşii"

craiova timisoara

Video Gaz Metan - Botoșani 1-0. A doua victorie a sezonului pentru echipa lui Pustai. Moldovenii au ratat marile ocazii

Gaz capt

Video Dinamo - Concordia 2-3. Învins de fosta echipă, Miriuţă rămâne fără punct de la sosirea în Ştefan cel Mare

bucurie bumba

Video Astra - CFR Cluj 2-3. Ardelenii au condus cu 2-0, a urmat autogolul lui Manea, dar au câștigat și mențin ecartul față de FCSB

DEAC

Video FC Botoşani - Viitorul 1-0. A șasea înfrângere a campioanei în 12 etape

botosani viitorul

Video CSM Poli Iaşi - ACS Poli Timişoara 1-1. Momente dramatice în prelungiri. Gazdele au avut un gol anulat şi bănăţenii au egalat

zzzDSC 9751

Video Juventus Bucureşti - Gaz Metan 1-1. Egal în derby-ul pentru "supravieţuire" din Liga 1

capt 1-1

Video FCSB - Dinamo 1-0. Spectacol total în derby! ”Câinii” au lovit bara, Budescu a ratat penalty

momci buc 1

Video Concordia - Sepsi 2-1. Bumba a adus victoria ilfovenilor în prelungiri, la debutul pentru Chiajna

chiajna bucurie

Video Alaves - Real Madrid 1-2. La debutul ca titular, Ceballos a adus victoria "galacticilor". Gazdele au avut două bare

ceballos

Video Craiova - FC Voluntari 1-1. Goluri pentru Băluţă şi Tudorie. Oltenii rămân cu o victorie în ultimele patru meciuri