UCL

Abonează-te la Digi TV și vezi meciurile din UEFA Champions League

3 sezoane: 2021-2024, toate meciurile, în direct la Digi Sport și digisport.ro

VIDEO Chelsea - Juventus 2-2! Torinezii au întors de la 0-2 şi au ratat victoria pe final

juventus

VIDEO Manchester United - Galatasaray 1-0. Primul triumf în Europa, pe “Old Trafford“, după un an de așteptare!

manchester united-galata

VIDEO Lille - BATE Borisov 1-3. Bielorușii au avut 3-0 la pauză!

lille-bate

VIDEO Bayern - Valencia 2-1! Nemţii puteau câştiga mai lejer, dar Mandzukic a ratat un penalty

MEDIA: Liga Digi Sport, 17:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• FOTBAL:FC ARGES-FC BOTOSANI, SUPERLIGA SUPERBET (29.01.2023)

SuperLiga, baraj: Botoșani - Mioveni, 20:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• profimedia-0774483276

Serie A: Fiorentina - Napoli, 21:45, ÎN DIRECT pe Digi Sport 4

MEDIA: Digi Sport Special, 22:00, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

• super avancronica

Media: Super Avancronica, 23:15, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real Madrid - Bayern s-a lăsat cu o controversă uriașă de arbitraj

UEFA Euro 2028 and Euro 2032 Announcement - UEFA Headquarters

Video Scandal uriaș după Real Madrid - Bayern: nemții au egalat în minutul 90+13, dar degeaba! Eroare gravă de arbitraj

Real Madrid v FC Bayern München: Semi-final Second Leg - UEFA Champions League 2023/24

Foto A fost sau n-a fost ofsaid? Tehnologia a intervenit, în cazul fazei decisive care a declanșat scandalul din Real - Bayern

var9

Specialistul a explicat tot, după faza decisivă care a declanșat un scandal uriaș la Real - Bayern + Momentul, cadru cu cadru

real

Alegerea făcută de UEFA, după ce Real...

Video Scandal uriaș după Real Madrid...

Video Real Madrid - Bayern Munchen 2-1...

Real Madrid v FC Bayern Munich - UEFA Champions League, Spain - 08 May 2024

Exclusiv Marius Avram a dat verdictul, după ce...

marius

Știri

VIDEO Bastos, eroul CFR-ului: "Am făcut un meci foarte bun! Andone merita acest cadou"

bastos poza

VIDEO Cadu e fericit: "M-am întors acasă cu o victorie! Suntem o echipă tânără şi putem mai mult!"

cadu

VIDEO Salvatorul Messi: a reuşit "dubla" în 9 minute şi a întors scorul! Barcelona - Spartak 3-2

messi-1

VIDEO Andone, după Braga-CFR 0-2: "Când am venit la echipă, am vrut să renunţ la Bastos! A prins o zi superbă!"

andoneeeee

VIDEO Ce execuţie! Buffon a încasat un gol de Oscar! Reuşita serii în Champions League

oscar chelsea juventus

VIDEO Casillas nu s-a bucurat deloc la golul victoriei, înscris de Ronaldo

casillas gol ronaldo

Jurgen Klopp recunoaște că echipa sa avut șansă: "Am şi avut foarte mult noroc, însă am câştigat pe merit"

Jurgen Klopp

VIDEO Jose Mourinho: “Sunt mândru de echipa mea. Acesta este adevăratul Real, nu cel de la Sevilla!”