F1

Află de la Digi Sport cele mai noi știri despre Formula 1. Fii la curent cu programul F1, vezi rezultatele calificărilor și cum arată clasamentul. Nu rata reacții și interviuri cu cei mai apreciați piloți de Formula 1: Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Valtteri Bottas. Pe Digi Sport vezi faze tari, dar și imagini dramatice din timpul curselor.

Red Bull a cheltuit 245 de milioane de euro pentru titlurile de anul trecut

vettel01

McLaren ar putea renunţa din 2013 la motoarele Mercedes. S-ar încheia astfel o colaborare de 18 ani

mclaren mercedes

Marele Premiu de Formula 1 din New Jersey a fost anulat, din cauza lispei de fonduri pentru construcţie

bernie ecclestone

Cursa de Formula 1 de la New Jersey a fost amânată un an

formula1 newjersey

Michael Schumacher se va retrage definitiv din competițiile motorizate: "Doar F1 oferă emoțiile maxime"

MEDIA: Digi Sport Special, 21:30, ÎN DIRECT pe Digi Sport 1

Nota surprinzătoare primită de Radu Drăgușin după ce a jucat 103 de minute în ultimul meci al sezonului pentru Tottenham

radu-dragusin

OUT de la FCSB după eșecul cu Rapid! Gigi Becali: ”Poate găsește să se ducă undeva”. Alți doi jucători vor fi împrumutați

gigi-becali

Fanii lui Tottenham, după ce l-au văzut din nou titular pe Radu Drăgușin: ”Nemernicul a avut la dispoziție jumătate de sezon”

radu

Gigi Becali n-a stat prea mult pe gânduri, după ce Răzvan Lucescu a luat titlul cu PAOK

razvan gigi (1)

OUT de la FCSB după eșecul cu Rapid...

gigi-becali

Dorinel Munteanu a răbufnit la...

dorinel

Video ”Senzațional”! I-a luat pe toți prin...

jurgen-klopp

Video Dinamo - Csikszereda 2-0. ”Câinii”, la...

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC, BARAJ TUR SUPERLIGA SUPERBET (20.05.2024)

Știri

Sebastian Vettel îi calcă pe urme lui Schumacher: vine la Ferrari în 2014!

vettel schumacher tare de tot

Felipe Massa rămâne la Ferrari: "Acum performează la nivelul cerut"

felipe massa

Sebastian Vettel exultă, după victoria de la Yeongam: "A fost o zi perfectă"

vettel01

Lewis Hamilton a avut o cursă dezastruoasă în Coreea de Sud, dar nu abandonează lupta la titlu

hamilton01

Pedro de la Rosa explică problemele care l-au făcut să abandoneze în MP al Coreei de Sud

pedro de la rosa01

Mercedes, amendată cu 10.000 € după calificările pentru MP al Coreei de Sud! Incident provocat de Schumi

michael schumacher mercedes

Lewis Hamilton își acuză mecanicii pentru o "eroare tehnică uriașă"

foto dailymail

Vettel a primit avertisment, după calificările la MP al Japoniei! Alonso l-a acuzat că l-a incomodat

alonso vettel

VIDEO Vettel a câştigat Marele Premiu de la Suzuka! Massa, primul podium al sezonului, Kobayashi pe 3

victorie vettel japan

VIDEO Webber, cel mai rapid în prima zi a GP-ului de F1 al Japoniei

webber

Confruntare de elită în Cursa Campionilor: Ryan Hunter-Reay vs. Michael Schumacher şi Vettel

Ryan Hunter-Reay

VIDEO Michael Schumacher se retrage a doua oară din F1! Lewis Hamilton îi va lua locul la Mercedes