19 rezultate pentru eticheta

wta adelaide

Ana Bogdan, OUT de la Adelaide după un set ”avut în mână”

ana bogdan auckland

Video Sorana Cîrstea, eliminată în primul tur de la Adelaide de Jelena Ostapenko

Transylvanian Open WTA250 2023 - Day 2, Cluj-Napoca, Romania - 17 Oct 2023

Video Aryna Sabalenka, campioană la Adelaide. Victorie în finală contra Lindei Noskova, sportivă de doar 18 ani

Adelaide International, Tennis, Memorial Drive Tennis Centre, Adelaide, SA, Australia - 08 Jan 2023

Video Irina Begu, în semifinale la WTA Adelaide, după o victorie în două seturi cu Veronika Kudermetova! Viitoarea adversară

begu

Video Ons Jabeur – Sorana Cîrstea 7-6 (3), 6-1, în “optimi” la Adelaide

2023 Adelaide International 1 - Day 5

Video Irina Begu, victorie clară cu Jelena Ostapenko! Românca e în “sferturi” la Adelaide

begu

Video Irina Begu e în “optimi” la Adelaide! Revenire spectaculoasă pentru româncă

begu

Video ”Habar n-am cum am făcut-o”. Reacția Biancăi Andreescu după ce a reușit una dintre cele mai spectaculoase reveniri din tenis

andreescu

Adelaide, primul turneu WTA din 2023. Cum arată tabloul principal. Sorana Cîrstea și Irina Begu, reprezentantele României

cirstea-begu

Paula Badosa, câștigătoare la Sydney. Madison Keys s-a impus la Adelaide

Sydney Classic, Tennis, Ken Rosewall Arena, Sydney, NSW, Australia - 15 Jan 2022

Video Emma Răducanu - Elena Rybakina 0-6, 1-6. Sorana Cîrstea - Anhelina Kalinina 3-6, 2-6. Programul complet

Gabriela Ruse, în meciul cu Simona Halep de la Melbourne Summer Set 1 / Foto: Getty Images

Cum s-a descurcat prima jucătoare de tenis din România care a evoluat în 2022

irina-fetecau0

Darren Cahill a reacționat imediat după ce Simona Halep a dezvăluit cu ce echipă ține

colaj simona halep darren cahill

Exclusiv Admiraţie totală după victoria Simonei Halep: "Spune exact ce, cât şi cum trebuie să facă"

Simona Halep

Video Prima reacție a Simonei Halep, după victoria cu Ajla Tomljanovic

2020 Adelaide International - Day 3

Video Simona Halep - Ajla Tomljanovic 6-4, 7-5. Evoluție consistentă și calificare în sferturi la Adelaide 2020

simona halep bucuroasa

Video "Incredibilă lovitură a Simonei Halep!" Punctul cu care campioana noastră a smuls ropote de aplauze

simona halep adelaide

Simona Halep, marea vedetă a deceniului, pentru șeful WTA. Bianca Andreescu, dată ca exemplu

2019 WTA Finals - Day Two

Video Simona Halep, la primele antrenamente din 2020! Mesajul româncei la sosirea la Adelaide, oraşul natal al lui Darren Cahill