32 rezultate pentru eticheta

uta - fcsb

Video Exclusiv Marius Avram a explicat de ce a fost dictat penalty la UTA - FCSB, deși imaginile nu au fost clare! Concluzia fostului arbitru

pantea

Exclusiv Momentul din UTA - FCSB pe care Marius Lăcătuș nu l-a înțeles

laca

Florinel Coman a dezvăluit ce i-a spus centralul Găman la faza penalty-ului acordat pentru UTA Arad: ”Am vorbit cu el”

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (28.08.2023)

Schimbări neașteptate la FCSB! Jucătorul care era ca și plecat și Ngezana, aflat la debut, introduși pe teren la Arad

ngezana

Lovitura primită de FCSB înaintea meciului cu UTA

I-a dat gol FCSB-ului în campionat, iar acum se gândește la PSG: ”Ar fi extraordinar”

Patronul din Liga 1 care nu a mai vrut să vadă repriza a doua a meciului UTA - FCSB: ”Am rămas surprins de rezultat”

Foto Billel Omrani nu a fost nici pe banca de rezerve la meciul cu UTA. Motivul a fost dezvăluit de fotbalist

omrani billel

Foto Bannerul afișat de suporterii celor de la UTA la meciul cu FCSB: ”O vom spune neîncetat”

Gigi Becali, pus la zid pentru schimbarea făcută în timpul meciului UTA – FCSB: “A dereglat mecanismul echipei”

gigi2

Olaru și Miculescu, criticați de liderul galeriei FCSB-ului după meciul cu UTA

FOTBAL:FCSB-FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (12.09.2022)

Cine va sta pe banca FCSB-ului la următorul meci din Liga 1

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (05.03.2023)

Exclusiv "Gigi a mai făcut schimbarea asta". Ilie Dumitrescu a comentat tactica "antrenorului din fotoliu" în meciul UTA - FCSB

collage becali ilie

Video UTA Arad - FCSB 3-1. Ce surpriză! Penultima clasată, cu o mulțime de absenți, obține a doua victorie în ultimele 19 etape

ubbink

Sold out la UTA - FCSB! Laszlo Balint are probleme mari de lot: “Vrem să transformăm toate sentimentele negre”

balint

"Nu s-a simţit bine". Reacţia staff-ului lui FCSB după ce Strizu a demisionat. Preparatorul fizic care "se vede" antrenor

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (15.12.2022)

Exclusiv Gigi Becali a făcut strategia pentru meciul UTA - FCSB. Situația lui Malcom Edjouma

2022

Adrian Cojocaru, "scos la tablă" pentru deciziile luate în partida UTA - FCSB: "Să-și pună un semn de întrebare"

Exclusiv Fotbaliștii FCSB-ului remarcați după meciul cu UTA și cine a dezamăgit

radaslavescu

Ilie Poenaru i-a dat replica lui Mihai Stoica

Video UTA Arad - FCSB 2-2, în grupele Cupei. Patru eliminări în 11 minute. "Roș-albaștrii", egalați în minutul 90+6

fani

Și-a semnat ”sentința”! Rachid Bouhenna a luat două galbene în câteva secunde în UTA Arad - FCSB

bouhenna

Cum ar putea arăta primul 11 al FCSB-ului la meciul cu UTA, din Cupa României, după anunțul lui Gigi Becali

Exclusiv Gigi Becali a anunțat jucătorii care nu vor face deplasarea la Arad, pentru meciul cu UTA, din Cupă

BUCHAREST: GIGI BECALI press conference

”Facem modificări, luăm jucători, îi dăm afară”. Gigi Becali a explicat cele trei schimbări rapide din partida UTA-FCSB

gigi-becali

Salvatorul FCSB-ului din meciul cu UTA i-a transmis un mesaj lui Becali: "Sper să primesc mai multe minute"

FOTBAL:FCSB-FC SHAKHTER KARAGANDY, UEFA CONFRENCE LEAGUE (22.07.2021)

Moruțan s-a ”zăpăcit” după ce a semnat victoria lui FCSB la Arad! A uitat când a mai dat gol cu capul

morutan

Laszlo Balint, realist după eșecul cu FCSB: ”Am evitat o umilință! Dacă egalam, era nemeritat”

laszlobal

Petrea a câștigat și la Arad și se gândește la meciul cu CFR! Ce spune despre pierderea lui Radunovic

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (13.03.2021)

Suporterii celor de la UTA au încins spiritele înainte de "războiul" cu FCSB: "Steaua înseamnă CSA"

suporteri-uta

Zi unică în fotbalul românesc: FCSB s-a împărțit în două ca să blocheze Steaua. Primul 11 din Liga 3 și cine joacă la Arad