Exclusiv Tecău visează la un nou titlu la Wimbledon: "E turneul meu preferat!"

Tecău şi Rojer, eliminaţi în sferturi la Halle

Video Exclusiv Tecău: "Sunt supărat, dar mai am o şansă la dublu mixt"

tecau wimbledon 1

Video Horia Tecău, fascinat de Wimbledon. Turneul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

horia tecau wimbledon

VIDEO EXCLUSIV Tecău, după primul succes într-un Grand Slam: "Am ştiut de la primul meci că vom câştiga"

rojer si tecau

VIDEO Performanţa lui Horia Tecău a fost salutată de sportivii români! Mesaje de felicitare de la Hagi și Halep

tecau bucurie

Victoria de la Wimbledon i-a adus lui Horia Tecău și locul 1 în lume la dublu, în 2015

rojer tecau

VIDEO Florin Mergea intră în top 10 ATP și se apropie de Turneul Campionilor: "Știam unde îmi e locul!"

capt Mergea

Tecău, învins de Lindstedt în sferturile probei de dublu mixt de la Wimbledon. VIDEO

tecau

VIDEO Tecău și Rojer s-au calificat în semifinalele de dublu ale turneului masculin de la Wimbledon

captura tecau dublu

Horia Tecău s-a calificat ușor în optimile probei de dublu mixt la Wimbledon

VIDEO Tecău şi Rojer s-au calificat dramatic în optimi la Wimbledon. Ultimul set a durat peste 100 de minute

tecau rojer

VIDEO Horia Tecău și-a stabilit obiectivul pentru Wimbledon, turneu care va fi transmis de Digi Sport

horia wimbledon

VIDEO Tecău și Rojer, amânați din nou din cauza ploii! Horia n-a încheiat nici partida de dublu-mixt

tecau-marza

Partida lui Tecău și Rojer a fost amânată din cauza ploii. Rezultatele zilei la Wimbledon

tecau rojer

VIDEO Tecău și Rojer s-au calificat în turul 2 la Wimbledon, după 3-0 în runda inaugurală

Daniel Nestor și Kristina Mladenovic au câştigat proba de dublu mixt la Wimbledon

Daniel Nestor i Kristina Mladenovic

Horia Tecău a fost eliminat în sferturi în concursul de dublu mixt de la Wimbledon

tecau mixt

Tecău s-a calificat în sferturile de dublu mixt, la Wimbledon

horia tecau

Horia Tecău s-a calificat în optimi la dublu mixt. Rezultatele zilei la Wimbledon

horia tecau wimbledon-1

În marș spre trofeu! Perechea Tecău/Mirnyi s-a calificat în turul trei la Wimbledon

horia tecau hertogenboch

Perechea Horia Tecău / Max Mirnyi s-a calificat în turul doi la Wimbledon

horia tecau

Trei jucători români pe tabloul de la Wimbledon și unul în calificări

victor hanescu wimbledon

VIDEO Tecău și Lindstedt au pierdut finala de dublu de la Wimbledon. A treia oară consecutiv