16 rezultate pentru eticheta

tamara zidansek

Video Billie Jean King Cup | Tamara Zidansek - Jaqueline Cristian 1-6, 6-4, 3-6. Ana Bogdan s-a impus în primul meci

jaq

Cine este Amanda Anisimova, adversara Simonei Halep din ”sferturi” de la Bad Homburg. S-a stabilit ora partidei

BeFunky-collage (6)

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Tamara Zidansek și calificarea în sferturi la Bad Homburg

Simona Halep / Foto: Captură Digi Sport

Video Simona Halep - Tamara Zidansek 6-0, 6-3, în optimile de finală ale turneului de la Bad Homburg

simona-halep-3

Cine este următoarea adversă a Simonei Halep, în turul secund la Bad Homburg. Va fi primul meci direct dintre cele două

Rothesay Classic, Tennis, Edgbaston Priory Club, Birmingham, UK - 15 Jun 2022

Anastasia Pavlyuchenkova este prima finalistă de la Roland Garros! Întrerupe o serie neagră pentru jucătoarele din Rusia

Anastasia Pavlyuchenkova va disputa finala feminină de la Roland Garros / Foto : Getty Images

Tamara Zidansek s-a calificat în semifinalele Roland Garros! Paula Badosa, ultima ”victimă” a surprizei de la Paris

Tamara Zidansek, după victoria cu Paula Badosa / Foto: Profimedia

Sorana Cîrstea a dezvăluit ”momentul cheie” al meciului cu Tamara Zidansek: ”Nu am profitat”. Ce urmează pentru româncă

Sorana Cîrstea, la Roland Garros / Foto: Profimedia

Momentul în care Zidansek a scos-o din minți pe Sorana Cîrstea: "Nici nu mai știu unde să dau!"

2021 French Open - Day Eight

Ce scrie L'Equipe după eliminarea Soranei Cîrstea de la Roland Garros: "Din acel moment s-a prăbușit"

Sorana Cîrstea - Tamara Zidansek 6-7, 1-6, în optimi la Roland Garros. Capul sus, Sori! O minge de set ratată a schimbat meciul

"Mi-era foarte frig!" Momentul care i-a schimbat viața Tamarei Zidansek, slovena care a eliminat-o pe Bianca Andreescu

French Open Tennis, Day Two, Roland Garros, Paris, France - 31 May 2021

A stat 81 de minute pe teren la Australian Open, dar jubilează după premiul primit: "Nu vin dintr-un mediu bogat"

Abu Dhabi WTA Women's Tennis Open, International Tennis Centre, Abu Dhabi, United Arab Emirates - 08 Jan 2021

Video Serviciul incredibil cu care Monica Niculescu a surprins la Miami: "Joacă tenis în Matrix"

Monica Niculescu

Monica Niculescu - Tamara Zidansek 6-1, 6-2. Românca e în turul 2, la Miami. Duel cu Garbine Muguruza