511 rezultate pentru eticheta

stefan radu

VIDEO Bologna - Lazio 2-2. Oaspeţii au revenit după ce au fost conduşi la două goluri

lazio bologna

VIDEO Fiorentina - Lazio 1-3. Toate golurile, marcate în prelungirile ”derby-ului românilor”!

lazio fionre

Ştefan Radu a învins liderul Inter: "A fost mare satisfacţie în vestiar"

fane radu

VIDEO Lazio-Udinese 2-1. În sferturi, se reeditează finala cu Juve de anul trecut

lazio ud

VIDEO Lazio-Sampdoria 1-1. Radu, omul meciului, a reușit un assist, dar Montella a obținut primul punct cu Doria

radu stefan

Jumătate dintre românii din Europa League s-au calificat în 16-imi. Toţi joacă în Italia

collaj chiri tata radu

VIDEO Empoli - Lazio 1-0. Un singur punct câştigat de romani în ultimele cinci etape

empoli lazio

VIDEO Lazio - Palermo 1-1. Echipa lui Pioli își continuă seria neconvingătoare

lazio palermo

Ştefan Radu e deja cu gândul la derby-ul Romei: "Victoria din Europa ne dă speranţă"

stefan radu derby

VIDEO Lazio - AC Milan 1-3. Rossonerii, la a treia victorie la rând, au urcat pe locul 6

milan

Ștefan Radu revine în echipa lui Lazio pentru derby-ul cu Milan. Partida e duminică, LIVE la Digi Sport 2

radu stefan

Românii în Europa League. Ștefan Radu a obținut un penalty, doi foști jucători din Liga 1 au marcat

stefan radu lazio

Seară perfectă pentru Italia în UEL. Trei victorii din trei obţinute de echipele din Serie A TIM

napoli legia

VIDEO Napoli - Lazio 5-0. Prima victorie a sezonului în Serie A. Radu, integralist. Chiricheş, pe bancă

napoli lazio

Italienii scriu că Vlad Chiricheș nu va prinde echipa în meciul de UEL cu Brugge

napoli

Scandal la antrenamentul lui Lazio, cu Ștefan Radu în prim plan. I-au despărțit colegii

BUN stefan radu lazio

5 din ultimele 6 echipe italiene au fost eliminate în preliminariile UCL. ”Lazio nu e destul de bună”

lazior

VIDEO Lazio-Bologna 2-1. Primele puncte pentru echipa lui Ștefan Radu în noul sezon de Serie A TIM

lazio radu

Cum l-a convins Lazio pe Ștefan Radu să semneze prelungirea: i-a oferit un final liniștit de carieră

stefan radu bucurie

Ștefan Radu rămâne la Lazio. Care este durata noului contract și salariul pe care-l va avea fundașul român

stefan radu

Lazio propune Sampdoriei un schimb de jucători: Ștefan Radu pentru Roberto Soriano

radu

Ștefan Radu ar putea fi folosit de Lazio ca monedă de schimb. Românul nu și-a prelungit contractul

radu negocieri

Răsplată pentru Stefano Pioli. Lazio i-a prelungit contractul

pioli

Speranțele fanilor lui Lazio, spulberate de oficiali: "Nu îl vom aduce pe Van Persie"

robin van persie united

Ștefan Radu, tot mai departe de o înțelegere cu Lazio. Napoli, Fiorentina și Sampdoria îl vor pe român

radu stef

Negocierile de prelungire dintre Lazio și Ștefan Radu, în impas. Românul vrea o mărire cu 50% a salariului

stefan radu

Căpitanul lui Lazio, Ștefan Radu, va fi operat de hernie și nu va juca în ultima etapă

radu

VIDEO Ștefan Radu, după pierderea finalei Cupei Italiei: ”Trebuie să ridicăm capul, luni jucăm altă finală”

radu lazio

VIDEO Ștefan Radu a deschis scorul în finala Cupei Italiei, cu Juventus! Execuție de vis

captura bucurie radu stefan

VIDEO Lazio - Inter 1-2. Hernanes a marcat o dublă împotriva fostei echipe. Gazdele au avut doi eliminaţi

gol inter

Ștefan Radu a revenit în primul "11" la Lazio, după o lună. Echipa lui n-a profitat de înfrângerea Romei

stefan radu chievo

VIDEO Napoli - Lazio 0-1. Echipa lui Ștefan Radu va juca finala Cupei Italiei!

stefan radu-1

Veste proastă pentru Ştefan Radu. S-a accidentat la genunchi şi nu va juca împotriva lui Cagliari

stefan radu

Doi se ceartă, Ștefan Radu câștigă! Lazio e cea mai în formă echipă din Italia și e la un pas de grupele UCL

stefan radu napoli

Calificare cumpărată? DNA anchetează partida Dinamo - Lazio! "Aranjamentul a fost făcut înainte de meci"

radu stefan lazio

Ștefan Radu are febră și va lipsi în meciul cu Genoa, de luni, ÎN DIRECT la Digi Sport

stefan radu 1

VIDEO Lazio - Sampdoria 3-0. Felipe Anderson, patru goluri și trei assisturi în patru etape!

Felipe Anderson

FOTO Lazio pregătește un echipament inedit pentru partea a doua a sezonului

VIDEO Inter-Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu încheie anul pe locul 3 în Serie A

inter lazio

VIDEO Ștefan Radu a pasat decisiv pentru primul gol marcat de Lazio în meciul cu Inter

captura radu stefan

Ştefan Radu, aproape de transferul carierei. Ar putea ajunge la o echipă legendară din Serie A

Szukala poate deveni coleg cu Ștefan Radu. Fundașul e pe lista lui Lazio Roma

lukaszsz

VIDEO Lazio - Atalanta 3-0. Ștefan Radu a avut un conflict cu Cana, coechipierul său

stefan radu

Ștefan Radu poate schimba echipa în iarnă. Fundașul este una din ţintele Milanului

stefan radu lazio milan

Ștefan Radu schimbă postul la Lazio, din cauza problemelor mari de lot

stefan radu osvaldo

VIDEO Presa din Italia îl atacă pe Ștefan Radu: ”Trebuia eliminat cu Fiorentina!”

captura galben radu stefan

Ștefan Radu a revenit la Lazio după cinci etape: ”Sunt foarte fericit! Victoria, lovitură pentru Fiorentina!”