VIDEO Sorana Cîrstea, eliminată în turul II la Charleston

Sorana Cîrstea e favorită 8 la Charleston și joacă direct în turul doi

cirstea charleston

martina

Niculescu și Cîrstea sunt în turul 2 la Miami, la dublu. Sorana va da peste Hingis în turul următor!

VIDEO EXCLUSIV Simona Halep pregătește meciul cu Dellacqua de la Miami

simona1

sorana1

Simona Halep și-a aflat adversara din turul doi de la Miami. Va reedita sfertul de finală de la Indian Wells

halep dellacqua

VIDEO&FOTO Sorana Cîrstea s-a distrat la delfinariu înaintea turneului de la Miami

sorana delfin 1

Sorana Cîrstea e ultima înscrisă în turneul de la Estoril, din aprilie

sorana estoril

A mai rămas Halep. Monica Niculescu şi Sorana Cîrstea, eliminate de la Indian Wells

sorana cirstea tenis

Simona Halep va juca în turul 2 la Indian Wells cu japoneza Kurumi Nara

simona halep

VIDEO Sorana a apelat din nou la antrenor: ”N-am jucat pe lumină de 4 săptămâni”

captura sorana-1

VIDEO Sorana Cîrstea, eliminată în sferturi la Dubai: 1-6, 2-6 cu Wozniacki

sorana

VIDEO Cîrstea a eliminat-o pe Errani la Dubai și se va lupta cu Wozniacki în sferturi

carstea bucurie

VIDEO Cîrstea, către Ioniţă: "Frate, strigă la mine! Ştii că mă crispez când conduc"

sorana discutii antrenor

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul 2 la Dubai, după 6-4, 6-3 cu Vinci! Rezultatele de marți

Cîrstea, eliminată la Doha de Radwanska. A făcut un prim set bun, apoi a cedat cu 0-6

captura sorana

Sorana Cîrstea a salvat o minge de meci și s-a calificat în turul doi la Doha! Monica Niculescu, victorie facilă

sorana niculescu

FedCup: România - Marea Britanie 2-1. "Tricolorele" continuă marşul spre elită

simona halep tenis la fedcup

FedCup. Zi plină de emoții! Am învins Ungaria cu 2-1, dar Halep a pierdut surprinzător

sorana cirstea fedcup

Eliminată în sferturi! Cîrstea a ratat două mingi de meci și a cedat setul decisiv cu 0-6

sorana cirstea pattaya

Sorana Cîrstea s-a calificat în sferturi la Pattaya

cirstea pattaya

Sorana Cîrstea, la prima victorie din 2014. Monica Niculescu avansează la dublu

Început cu stângul pentru Sorana în noul sezon. Învinsă de ocupanta locului 116 WTA

sorana cirstea-1

Cîrstea și-a aflat adversara din primul meci la Auckland. Venus e calificată în turul II

sorana cirstea tenis racheta

Adversar accesibil pentru Sorana Cîrstea, la Auckland

sorana

Tenisul feminin revine la Digi Sport în 2014! Turneul de la Auckland e LIVE, cu Sorana Cîrstea la start

Număr record de români la primul turneu de Grand Slam din 2014, Australian Open

romani australian open

VIDEO Sorana Cîrstea e motivată de succesul Simonei Halep

sorana halep

VIDEO Halep a explicat de ce a renunțat la antrenor și ce planuri are pentru anul viitor

simona halep interviu

Simona Halep a pierdut o poziție în clasamentul WTA

halep-1

Înfrângere și pentru Sorana la Linz. În concurs mai sunt Cadanțu și Niculescu

sorana.usopen

Înfrângere fără drept de apel pentru Sorana. Hardul asiatic nu le priește româncelor

Sorana Cîrstea, eliminată din turneul de la Tokyo

Sorana Cîrstea în mare formă la Tokyo. Va avea un adversar de calibru în turul trei

Sorana Cîrstea a urcat pe locul 21 în clasament WTA. 4 românce în Top 100

sorana

Sorana Cîrstea a început cu dreptul: s-a calificat în turul doi al turneului de la Tokyo

sorana crstea

Sorana Cîrstea, 3.000 de dolari pentru un eșec la Guangzhou

sorana.stanford.2013

Sorana n-a avut viață lungă la US Open. Eliminată în turul doi de propriile greșeli

sorana us open

Nouă români joacă în cea de-a treia zi de la US Open! Hănescu debutează la simplu

victor hanescu us open

Sorana Cîrstea s-a calificat în turul doi la US Open, după un meci în trei seturi

sorana cirstea us open

Două românce se pot întâlni în turul II de la US Open

Adversarii românilor de la US Open. Ungur vs. Monfils! Cîrstea va fi cap de serie

Româncele sunt vedete pe site-ul oficial al WTA. De la Virginia Ruzici la Simona Halep și Sorana Cîrstea

virginia ruzici

Simona Halep a urcat două poziţii şi ocupă locul 23 în clasamentul WTA

halep urca

Begu și Cadanțu, eliminate în turul doi al calificărilor de la New Haven

begu

Simona Halep n-a făcut față "uraganului". Record pentru Serena în fața româncelor

serena williams cincinnati

Performanță răsplătită. Cea mai bună clasare din carieră pentru Sorana Cîrstea

sorana cirstea toronto

Sorana Cîrstea n-a rezistat în fața Serenei Williams și a pierdut finala de la Toronto

sorana finala-1

Sorana Cîrstea s-a calificat în finala turneului de la Toronto, după ce a învins-o pe Na Li