Halep rămâne în Top 5 WTA. Țig, la cea mai bună clasare a carierei

halep

Video Halep, despre momentul tensionat cu Cahill: "Atitudinea mea trebuie să fie mult mai profesionistă"

cahill halep

Revanșa dintre Simona Halep și Johanna Konta, capul de afiș la meciul României de Fed Cup: "Sunt pregătită!"

halep konta

Wim Fissette explică inconstanța Simonei Halep, prin exemplul pe care-l dă cu Konta, eleva sa

fissettehalepkopnta

Simona Halep, salt impresionant în Road to Singapore! Pliskova e pe primul loc

Simona Halep se menţine pe locul 5 WTA. Patricia Ţig a urcat pe 85, cea mai bună clasare din carieră

simona

Cu un antrenor cu care Halep n-a mai vrut să lucreze, Konta a câștigat primul titlu Premier Mandatory din carieră

konta fissette

Video Simona Halep, după episodul cu Darren Cahill: ”Îmi pare rău. Voi încerca să schimb acest lucru”

cahill halep-1

Video Revanșă în numele României! Așteptările Simonei Halep pentru următorul meci cu Johanna Konta

simona halep-10

Halep, fără antrenor la Fed Cup: ”Vă promit că nu îl aduc pe Cahill, să se enerveze pe el” :)

Halep a fost eliminată de la Miami, dar va rămâne în SUA! ”Nu pot să plec”

halep miami-1

Video Exclusiv Simona a explicat căderea din setul secund: ”Am ajutat-o! I-am dat un impuls că meciul nu e terminat”

Video Exclusiv Momente tensionate la Miami, între Halep şi Cahill. "Nu mai da din cap când greşesc!"

halep cahil-1

Video&Foto Încă o ieșire nervoasă a Simonei Halep! A dat iar cu racheta de pământ, după un efort imens

racheta

Video Revenire de senzație! Halep, în sferturi la Miami, după o minge de meci salvată în fața lui Stosur!

halep stosur-1

Video Simona Halep şi-a regăsit ritmul: "Cel mai bun tenis al meu. M-am bucurat de fiecare moment"

1 -3

Video Irezistibilă! Simona Halep s-a calificat în optimi la Miami, după cel mai bun meci din 2017

1 -2

Video Exclusiv Detalii neștiute din startul carierei Simonei Halep, dezvăluite de Virginia Ruzici, managerul ei!

halep-3

Simona Halep - Anett Kontaveit, în turul al treilea de la Miami, luni dimineața, după 2:30

simona-3

Video Exclusiv ”Trebuie să fiu puțin nervoasă pe teren!” Simona Halep dezvăluie cheia succesului personal

captura halep

Halep se așteaptă ca jocul ei să crească, după victoria din turul al doilea

simona halep-8

Video Simona Halep s-a calificat în turul 3 la Miami, după un meci dificil cu Naomi Osaka, întrerupt de două ori de ploaie

HALEP buc

Simona s-a răzgândit şi a anunţat când se va retrage: "Anul trecut am zis că voi juca până la 30 de ani"

simona-2

Simona Halep, adversar facil în turul 2 de la Miami. Victorie în singura întâlnire directă

simonica halep-1

Succesul Elenei Vesnina la Indian Wells, sursă de inspiraţie pentru Simona Halep

vesnina halep

”Talent remarcabil, însă nu-l folosește încă în întregime!” Halep, caracterizare sinceră din partea antrenorului

dobre halep

Simona a coborât pe locul 5 WTA, Kerber a revenit pe prima poziţie. 5 românce în TOP 100

simona-1

Foto Halep și Begu, pe același sfert de tablou la Miami Open. Patru români vor evolua astăzi

miami open tragere

Foto Simona Halep: "Sunt şi perioade grele, dar încerc să îmi regăsesc forma cea mai bună"

simona halep-7

Şansă pentru Halep! Meciul care a oprit căderea Simonei în clasamentul WTA

simona halep-6

În ciuda rezultatelor din ultima perioadă, Simona Halep continuă să urce în ”topul banilor”

simona halep iw

Halep va coborî în clasament după înfrângerea cu Mladenovic. Pe ce loc poate ajunge românca

simona halep indian wells

Anunțul făcut de Simona Halep, după înfrângerea de la Indian Wells

simona halep-5

”Scorul este sever pentru Simona!” Mladenovic a explicat cum s-a impus în fața lui Halep

mladenovic

”După primul set, picioarele mele erau dispărute!” Halep este mândră de evoluția de la Indian Wells

simonica halep

Video Exclusiv Cahill a anunțat când va ajunge Simona la forma maximă. ”Nu risca mult cu genunchiul!”

simona halep-4

Emoții pentru Halep, înaintea meciului cu Mladenovic: ”Sper să nu revină durerile!”

simona halep-3

Meci "de foc" în turul trei la Indian Wells pentru Halep

sh111

Video Simona Halep a reușit lovitura meciului! Nu degeaba e cea mai rapidă sportivă din circuitul WTA

simona halep indian

Video Simona, pusă să jongleze cu mingi de tenis şi cu avocado. "Le putem mânca"

collage halep jonglari

Simona Halep și-a aflat prima adversară de la Indian Wells. Meciul va fi ÎN DIRECT la Digi Sport

shalep

Simona Halep: "Sharapova ar reveni în top şi fără invitaţii"

halep sharapova

Simona Halep, înainte de debutul la Indian Wells: ”Nu mă pot gândi la rezultate acum”

simona halep-1

Video Monica Niculescu, în turul 2 la Indian Wells, după victoria în fața Soranei Cîrstea: 4-6, 6-3, 6-1

bucurie niculescu

Video Finala Simonei Halep din 2015, printre cele mai frumoase din istoria WTA Indian Wells