307 rezultate pentru eticheta

sassuolo

Video&Foto Babacar l-a făcut KO pe arbitrul asistent! Fază inedită la Crotone - Sassuolo

asistent crotone2

Video Milan - Sassuolo 1-1. Al treilea meci fără victorie al "rossonerilor"

Milan Sassuolo

Video Sassuolo - Napoli 1-1. Oaspeții au pierdut teren important în lupta pentru titlu

Alan Napoli

Video Udinese - Sassuolo 1-2. Victorie preţioasă în lupta pentru evitarea retrogradării

udinese sassuolo

Video De aia îl vor Man. United şi Real Madrid! Milinkovic-Savic a marcat unul dintre golurile weekend-ului în Europa

milinkovic savic sassuolo

Video Juventus - Sassuolo 7-0. Scorul sezonului în Serie A TIM. Primul hat-trick al lui Higuain în bianconero

higuain hat-trick sassuolo

Video Atalanta - Sassuolo 2-1. Gazdele au tremurat pe final pentru calificarea în sferturile Cupei, unde vor întâlni Napoli

atalanta sassuolo cupa italiei

Video Fiorentina - Sassuolo 3-0. Toscanii câștigă din nou în Serie A după o lună

fiorentina sassuolo

Video Sassuolo - Milan 0-2. Victoria care îl poate salva pe Montella

borini suso

Video Napoli - Sassuolo 3-1. Liderul Italiei continuă seria bună. Chiricheș, aproape de gol

chiriches-1

Video Inter - Sassuolo 1-2. A patra înfrângere consecutivă a nerazzurrilor

inter sassauolo meci

inter

Un nou club din Serie A are propriul stadion. Arena urmează să fie modernizată

Stadio-Atleti-Azzurri-dItalia

Video Tătăruşanu, alături de Donnarumma şi Hart. Cele mai spectaculoase parade ale etapei în Serie A TIM

tatarusanu parada

Video Sassuolo - Napoli 2-2. Pas greșit în lupta pentru locul 2. Chiricheș, doar rezervă!

napoli sas

Video Sassuolo - Sampdoria 2-1. Echipa lui Di Francesco a întors scorul în 7 minute

sassuolo

Video Sassuolo - Milan 0-1. Oaspeții se impun după golul norocos marcat de Bacca

milan bucurie

Video Ruptură la Juventus? Gestul făcut de Dybala în momentul în care a fost schimbat

dybala sassuolo

Video Sassuolo - Juventus 0-2. Liderul din Serie A își mărește avansul

higuain sassuolo juve

Video Sassuolo - Cesena 1-2. Oaspeții au ajuns în sferturile Cupei Italiei, după 46 de ani

sassuolo

Video Assist-ul sezonului în Italia a fost dat de jucătorul unei echipe de la retrogradare

assist nestorovski

Video Sassuolo - Torino 0-0. Gazdele au patru meciuri la rând fără victorie în Serie A TIM

sassuolo torino

Moș Crăciun există și pentru Marius Marin! Ce bucurie i-au făcut șefii lui Sassuolo pe final de an

marin sassuolo

Dorit la Steaua, Răzvan Marin e mai aproape de Fiorentina. Anunțul făcut în Italia și ce club îl mai urmărește

marin stancu benzar popa stanciu

Video Sassuolo - Inter 0-1. Milanezii au ajuns la al treilea succes consecutiv

bucurie inter

Nimeni din Serie A TIM nu se poate lăuda cu asta. Ce a reuşit Chiricheş în ultimul meci, deşi a greşit la gol

chiriches sassuolo

Video Sampdoria - Sassuolo 3-2. Genovezii au revenit spectaculos în ultimele minute

samp sass

Cristiano Ronaldo, omul cheie în unul dintre transferurile făcute din Serie A în La Liga

ronaldo sansone

Video Pjanic a fost felicitat de foştii colegi de la AS Roma, după debutul cu gol la Juve

pjanic debut

Cel mai scump jucător din Serie A debutează ca titular, LIVE la Digi Sport

higuain juventus

Pescara, echipa românului Mitriţă, a primit victoria la "masa verde" în meciul cu Sassuolo

pescara sassuolo

Video Mitriță, assist la debutul în Serie A Tim. Urmează meciul cu Inter

MITRITA

Golgheterul surpriză! Berardi este cel mai bun marcator al sezonului în top 5 campionate

berardi golgheter

Ce-a fost și ce-a ajuns! Balotelli s-a autopropus la Sassuolo, dar a fost refuzat

balotelli

Chiricheş ar putea pleca de la Napoli: e dorit de o echipă italiană care va juca în Europa League

vlad chiriches

Inter e pregătită să investească 50 de milioane de euro pentru a-l transfera pe Berardi

berardi inter

Atletico a mai rezolvat un transfer: i-a găsit înlocuitor fundașului dreapta Juanfran

vrsaljko

Încă un puşti român în Italia. Din liga a treia, la o echipă de cupele europene din Serie A

marius marin

Video Pinilla, ”omul-foarfecă”, a lovit din nou! Gol spectaculos contra lui AC Milan

pinilla

Video Juventus - Sassuolo 1-0. Record de meciuri consecutive fără gol primit, în Serie A TIM

buffon-1

VIDEO Atalanta - Sassuolo 1-1. Gazdele, fără victorie de șapte etape în Serie A

atalanta sassuolo

Chiricheș, din nou titular în Serie A TIM, după aproape două luni

chiris

Roberto Mancini îşi laudă elevii: "Cea mai bună echipă pe care am antrenat-o"

mancini sassuolo

Clasamentul în care Inter nu ar avea nicio șansă la titlu în Italia și Sassuolo ar fi lider

inter-2

VIDEO Povestea celui mai tânăr marcator din acest sezon în Serie A TIM. A fost aproape să se lase de fotbal

pellegrini sassuolo

Jucătorul care i-a pus gând rău lui Luis Suarez: ”N-ar suna rău un atac cu mine, Messi și Neymar”

berardi

Revirimentul campioanei, testul Fiorentinei şi alte 3 lucruri de urmărit în etapa a 10-a din Serie A TIM

juventus-2

Mihajlovic, pe făraș? Milan joacă următoarele două partide pentru viitorul antrenorului sârb

mihajlovic

VIDEO Sassuolo a primit un penalty în meciul cu Lazio după o simulare scandaloasă

simulare

VIDEO Roma-Sassuolo 2-2. Echipa lui Di Francesco e neînvinsă pe Olimpico, pentru al treilea an la rând