6972 rezultate pentru eticheta

psg

Inteligența artificială a făcut calculele. Care este echipa favorită să câștige Champions League

profimedia-0716563873

PSG i-a găsit înlocuitor lui Kylian Mbappe! Parizienii vor un star din Premier League dorit și la Barcelona

profimedia-0855996803

Știm toate echipele din ”sferturile” Champions League: când are loc tragerea la sorți pentru stabilirea meciurilor

profimedia-0856645843

PSG, în căutarea unui înlocuitor pentru Kylian Mbappe. Un titular de la Liverpool, primul pe listă

Cât ar urma să plătească Kylian Mbappe pentru ”locuința ideală” la Madrid

profimedia-0802863386

Kylian Mbappe a ales! Ce număr va purta starul francez la Real Madrid

”New PSG”! Nasser Al Khelaifi a vorbit despre viitorul echipei, după despărțirea de Kylian Mbappe

mbappe

Legendarul Ronaldo Nazario a spus ce se va întâmpla cu Kylian Mbappe, dacă semnează cu Real Madrid

Match de Ligue 1 Uber Eats "PSG-Reims" (2-2) au Parc des Princes à Paris

Luis Enrique, reacție categorică după ce l-a lăsat pe banca de rezerve pe Kylian Mbappe

profimedia-0855540724

Video PSG - Reims 2-2. Campioana, nou pas greșit. Mbappe a intrat pe final. Toate golurile s-au marcat până la pauză

goncalo ramos psg reims

Kylian Mbappe, de la erou în UEFA Champions League, la rezervă în Ligue 1

mbappe

200 de milioane de euro pentru un puști de 16 ani! Răspunsul a venit pe loc

profimedia-0690100129

PSG ”sparge” banca după plecarea lui Mbappe. 200.000.000 de euro pentru un titular de la Barcelona

profimedia-0816682725

Liverpool și PSG luptă pentru semnătura fotbalistului de 70.000.000 €

profimedia-0825036604

Lovitură pentru Real Madrid! PSG va încerca să îl transfere pe Vinicius, după plecarea lui Kylian Mbappe

UEFA Champions League 2021-22 - Round of 16, 2nd leg : Real Madrid 3-1 Paris Saint-Germain

Provocarea primită de Kylian Mbappe, după ce a fost comparat cu Usain Bolt

Real Sociedad v Paris Saint-Germain: Round of 16 Leg Two - UEFA Champions League 2023/2024 Kylian Mbappe of Paris Saint-

Optimi Champions League: s-au dat 4 bilete pentru sferturi! Echipele calificate și meciurile rămase de jucat

profimedia-0781762214

Usain Bolt râde de Kylian Mbappe: "Sunt femei care aleargă mai repede"

Fußball Europameisterschaft Qualifikation Gruppe B, Runde 10 OPAP Arena Athen, 21.11.2023 Griechenland - Frankreich Kyli

Recordul lui Messi pe care Mbappe nu îl mai poate doborî niciodată

profimedia-0606296305

Fosta echipă a lui Kylian Mbappe ”l-a dat de gol” pe fotbalist! Mesajul postat de AS Monaco

"15 crose de golf, cuțite, ciocane". Captură impresionantă înainte de Sociedad - PSG 1-2

903accec-872a-47bf-b2c1-05da974cab97_16-9-discover-aspect-ratio_default_0

Gestul lui Mbappe când a fost întrebat despre transferul la Real Madrid

Nu mai există dubii! Luis Enrique: ”Viitorul lui Mbappe nu e aici”

2023-24 UEFA

Nasser Al-Khelaifi, detalii despre viitorul lui Kylian Mbappe

khelifi

Luis Enrique a răbufnit când a fost întrebat despre Kylian Mbappe: "Cine este interesat de adevăr?"

După ce a făcut spectacol cu Real Sociedad, Kylian Mbappe a rupt tăcerea despre relația cu Luis Enrique

profimedia-0854035569

Video Real Sociedad - PSG 1-2. Parizienii s-au calificat fără emoții în sferturile de finală UCL. Kylian Mbappe, omul meciului

mbappe

Video Kylian Mbappe, cifre impresionante în UEFA Champions League!

mbappe

PSG a scris o nouă pagină de istorie în UEFA Champions League

psg

Video Aflat în Spania, Kylian Mbappe a ”driblat-o” pe Real Madrid

Antrenorul care nu vrea să meargă la Barcelona, indiferent de ofertă

FC Barcelona, Barca Logo THW Kiel vs. FC Barcelona, Handball, EHF Champions League, Gruppenphase, Spieltag 7, Saison 202

Cum a fost primit Kylian Mbappe în Spania, după ce a căzut în dizgrație la PSG

Mbappé on his arrival at San Sebastian airport (EAS)

Luis Enrique se teme de ce e mai rău înainte de Real Sociedad - PSG

Luis Enrique a răbufnit, după ce a primit trei întrebări despre Kylian Mbappe. ”Răspund cum vreau”

luis-enrique

S-a aflat acum! Kylian Mbappe, ”transfer mascat” de la PSG la Real Madrid

profimedia-0847742989

Dorit de PSG, superstarul de 90.000.000 € nu a lăsat loc de interpretare: ”Nu o să uit asta!”

SS Lazio v AC Milan - Serie A TIM, Rome, Italy - 01 Mar 2024

Mbappe, taxat ”la sânge” de PSG: starul așteptat să plătească până la 150.000.000 €

kylian-mbappe

Kylian Mbappe a devenit inamicul public numărul 1 al ultrașilor lui PSG! Banner-ul afișat de fanii parizieni

FOOTBALL - FRENCH CHAMP - MONACO v PARIS SG, , Monaco - 01 Mar 2024

Primul transfer încercat de PSG după plecarea lui Kylian Mbappe

Handball - HANDBALL - CHAMPIONS LEAGUE - PARIS SG v KIEL, , France

E gata! Motivul pentru care Kylian Mbappe s-a enervat pe oficialii lui PSG + De ce îi acuză

Tensiuni la PSG! Ce a făcut Kylian Mbappe a doua zi după ce a fost înlocuit la pauza meciului cu AS Monaco

Ruptură totală între Kylian Mbappe și PSG? Apropiații starului francez au lămurit problema

mbappe schimbat5

Cum a fost surprins Kylian Mbappe, după ce Luis Enrique l-a schimbat la pauza meciului cu AS Monaco

mbappe-fayza-lamari

Anunțul lui Luis Enrique, după ce l-a schimbat pe Kylian Mbappe la pauza meciului cu Monaco

Newcastle United FC v Paris Saint-Germain FC, 04/10/2023 Paris Saint-Germain Manager Luis Enrique consoles Paris Saint-G

Un antrenor legendar l-a avertizat pe Kylian Mbappe înainte de transferul la Real Madrid

profimedia-0847709708

Video AS Monaco - PSG 0-0. Donnarumma, eroul oaspeților. Mbappe, schimbat la pauză. Gol anulat pentru gazde

FOOTBALL : AS Monaco vs PSG - Ligue 1 Uber Eats - Monaco - 01/03/2024

Real Madrid s-a decis! Ce se întâmplă cu prietenul lui Kylian Mbappe

Cine se ocupă de sosirea lui Kylian Mbappe la Madrid

Primul transfer cerut de Kylian Mbappe la Real Madrid a picat

Match aller des huitièmes de finale de la Ligue des champions entre le PSG et la Real Sociedad (2-0) au Parc des Princes à Paris

Emmanuel Macron a dezvăluit detalii de la întâlnirea cu Kylian Mbappe: ”Toți îl admirăm!”

Le président Emmanuel Macron et l'émir du Qatar accueillent les invités au dîner d'état en l'honneur de l'émir au palais de l'Elysée à Paris