326 rezultate pentru eticheta

penalty

MM Stoica, după remiza de la Praga: ”Egal în deplasare cu echipa care a spulberat Lazio. Am avut penalty clar la 0-0”

golubovic sparta

Video Cum l-a convins Ronaldo pe Moutinho să execute penalty-ul: "Fii tare! Totul e în mâinile Domnului"

cr penaltyuri

Video Real acuză arbitrajul după eșecul cu Wolfsburg: ”Gol la CR7, penalty la Bale”

garetb

Video Penalty-ul Stelei continuă să nască polemici: ”Crăciunescu nici nu a văzut faza”

penalty hora steaua

De ce a executat Stanciu penalty-ul în meciul cu Pandurii. "Acest gol poate să însemne titlul"

stanciu penalty

Gloria Buzău - Dacia Unirea Brăila 1-0. Răduca a decis un meci încheiat cu scandal

raduca

Video Mitrea și-a ”îngropat” echipa. A jucat 10 minute, dar a provocat penalty-ul care a adus înfrângerea lui Ascoli

mitreA s

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Messi și Suarez de Africa. O echipă din Zimbabwe a încercat să-i imite pe atacanții Barcelonei de la 11 metri

messi africa

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Malaga nu-i poartă noroc lui CR7. Din 7 penalty-uri ratate în La Liga, 3 au venit contra andaluzilor

ronaldo penalty

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Messi a renunţat la şansa de a marca al 300-lea său gol în La Liga

messi-4

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Neymar, despre penalty-ul care a adus aminte de Cruyff: "Eu ar fi trebuit să finalizez"

gol 1

VIDEO Mutu, de partea selecționerului în conflictul cu Steaua: ”Trebuie să te prezinți la națională!”

mutu-7

Andone n-a mai înscris și Cordoba părăsește locurile care asigură promovarea directă!

cordoba

VIDEO Penalty scandalos în La Liga! Krychowiak s-a împiedicat de gazon și a obținut 11 metri!

captura penalty sevilla

VIDEO&SONDAJ Valencia a cerut un penalty la un duel Pique-Enzo Perez. A fost sau nu 11 metri?

captura pen pique

VIDEO Mourinho, după ce Hazard a ratat 11 m în UCL: ”Poate avea o înțelegere să promoveze CM de Rugby”

hazafrd

VIDEO SONDAJ Și Real a acuzat arbitrajul cu Sporting Gijon. A fost penalty la CR7?

pinalty cr7

Florentin Matei și Cosmin Moți, pe lista marcatorilor în Ucraina și Bulgaria. Românii au marcat din penalty

moti

VIDEO&SONDAJ Astra a cerut penalty în minutul 90+3, la intrarea asupra lui Dandea

captura pen astra

VIDEO&SONDAJ Tudor i-a enervat pe botoșăneni! A refuzat gazdelor două penalty-uri în două minute!

captura-penalty

VIDEO Concordia Chiajna a ratat un penalty, la scorul de 0-1. Pecanha a apărat!

captura penalty chiajna

VIDEO&SONDAJ Prima decizie controversată. A fost fault la penalty-ul primit de FC Voluntari?

captura penalty

VIDEO Metoda ingenioasă a unui portar de a sabota penalty-ul adversarilor

coreeni penalty

VIDEO Felul caraghios în care portarul a încercat să distragă atenţia unui adversar, înaintea unui penalty

captura giumbushlucuri

VIDEO SONDAJ Sevilla a cerut penalty în minutul 5! La faza imediat următoare, Dnipro a marcat

captura pen sevilla

VIDEO Primul fotbalist care participă la 100 de goluri în UCL și primul cu +10 goluri în 4 sezoane: CR7

ronaldo 1

VIDEO Cum l-a păcălit Diego Alves pe Cristiano Ronaldo la penalty: ”Eu aș trage acolo”

trage acolo

VIDEO AC Milan - AS Roma 2-1. Capitolinii, piedică în lupta pentru locul 2 în Serie A

milan

VIDEO Diego Alves i-a apărat un al doilea penalty lui CR7 și a egalat recordul istoric al lui Zubizarreta

diego alv

VIDEO&SONDAJ Sevilla a cerut penalty când arbitrul a fluierat finalul reprizei!

captura fault fiorentina

Bărboianu, acuzat de blat. Steliştii, ironici: "Îi batem de 8 meciuri, n-avem nevoie să le cumpărăm jucătorii"

steaua dinamo

VIDEO&SONDAJ ”Câinii” au cerut penalty în derby-ul cu Steaua, la scorul de 1-2. Părerea lui Crăciunescu

tanase dinamo steaua

VIDEO Pancu: ”Am avut penalty, putea fi decisiv. Acum ne trebuie 3 victorii în 4 etape”. Retragere amânată

capt Pancu

VIDEO Scandal în derby-ul promovării: ”Dacă nu vede la 2 metri, să-i ia permisul”

voluntari penalty

VIDEO Deaconu i-a făcut raport favorabil arbitrului adițional care i-a refuzat Stelei un penalty, cu ASA Tg. Mureș

george radulescu faza controversata

VIDEO&SONDAJ Pandurii a egalat la Târgu Mureș cu un penalty contestat! Steliștii zic că decizia a fost corectă

captura penalty asa

VIDEO&SONDAJ Steaua a cerut două penalty-uri în 45 de minute! A judecat bine arbitrul Robert Dumitru?

captura penalty prepe popescu

VIDEO SONDAJ Penalty neacordat pentru Fiorentina? A fost henț la Khacheridi?

captura penalty Fiorentina

VIDEO SONDAJ Penalty controversat primit de Juve cu Monaco. A fost fault? Dacă da, a fost în careu?

fault

VIDEO Două penalty-uri în trei minute în Ceahlăul - Viitorul. Fundașul Bogdan Mitrea este noul golgheter al Ligii 1!

penalty-uri

VIDEO Gabi Iancu a ratat un penalty în meciul cu Viitorul. Reacţia lui Costel Gâlcă

iancu ratare

VIDEO Greu de la punctul cu var! În returul din Liga 1 s-au ratat deja 4 penalty-uri. Portarii au apărat 3

vasvari pecanha

VIDEO CR7 scrie istorie! E primul jucător care reușește această performanţă în 5 sezoane la rând

cr7

VIDEO Iftime critică arbitrajul lui Tudor: "El e din altă lume. Penalty-ul este inventat"

IMG 0008 1

VIDEO Pasă la portar! În minutul 90+4 cu Petrolul, Botoșani a ratat penalty. SONDAJ: Trebuia repetat?

captura penalty vasvari

VIDEO Sergiu Buș, apărat de antrenorul său, după penalty-ul scos cu Cardiff: ”A fost inteligent”

stuart gray

Balboa, după cea mai controversată fază de la CAN: "Poate nu a fost penalty"

balboa

VIDEO Fostul goalkeeper al CFR-ului, Beto, a stabilit un record de invincibilitate istoric în poarta Sevillei!

beto record

VIDEO Primul penalty din carieră! În 547 de meciuri, Messi a provocat primul 11 m

leo mess

VIDEO Cristiano, primul fotbalist care marchează peste 25 de goluri în La Liga în șase sezoane la rând