38 rezultate pentru eticheta

pandurii dinamo

Video Obiectivul lui Nistor pentru play-off: "Vrem în Liga Campionilor"

nistor dinamo

Probleme pentru Contra, înaintea "finalei" cu Pandurii: "E mai greu decât meciul cu Steaua!"

contra dinamo-1

Exclusiv Dinamo vrea la București, Condescu se opune: "E exclus, va trebui Craiova să schimbe stadionul"

pandurii

Exclusiv Jucătorii Pandurilor amenință că nu se vor prezenta la meciul cu Dinamo. ”Și-au demonstrat caracterul”

pandurii-3

Rednic, chemat la Comisia de Disciplină pentru declaraţii făcute în aprilie: "Mi se pare o lipsă de respect"

rednic

Video Mircea Rednic, după egalul de la Severin: "Am avut noroc. Nu puteam face mai mult"

6-1

Video Greşeală de arbitraj la Severin: Alexandru Tudor le-a refuzat un penalty gazdelor

captura penalty radut

Edi Iordănescu nu a renunțat la titlu: "Matematic există şanse şi pentru primul loc"

edi iordanescu

Programul și televizările etapei a 8-a din Liga 1. Steaua o întâlnește pe Viitorul

steaua gol viitorul 1-3

VIDEO Rednic: ”În prima repriză, am rămas undeva pe la Craiova. Am eliminat cea mai în formă echipă”

sapunaru pandurii

Pandurii și Dinamo joacă a treia oară în acest sezon. Edi Iordănescu: "M-am cam săturat!"

Pandurii Dinamo

VIDEO Autogol de cascadorii râsului în meciul dintre Pandurii şi Dinamo. "Am strigat! Doar el nu m-a auzit"

gol pan-din

VIDEO Pandurii-Dinamo 2-2. Roș-albii au condus la pauză, dar s-au salvat în prelungiri de la primul eșec

gnohere captura

VIDEO Dinamoviştii vor să încurce rivala Steaua în lupta pentru titlu: "Derby-ul este un examen pentru toţi"

BUCURIE DINAMO

VIDEO Iordănescu, după a treia victorie în faţa lui Dinamo: "Am făcut un pas spre îndeplinirea obiectivului"

bucurie pandurii

VIDEO Stoican, după eşecul cu Pandurii: "Fotbalul te pedepseşte când faci asemenea cadouri"

pandurii dinamo-1

VIDEO Teja, nemulțumit de evoluția echipei: ”Știu că jucătorii pot mai mult de-atât”

captura teja

VIDEO Pandurii - Dinamo 2-1. Gorjenii au prima șansă la calificarea în finala Cupei Ligii

bucurie pandurii-1

Mihai Pintilii a fost legitimat la Pandurii și poate să joace cu Dinamo

pintilii pandurii

VIDEO Dinamoviştii au luat masa împreună înainte de retur. "Obiectivul este câştigarea Cupei Ligii!"

captura masa dinamo

VIDEO Meciul cu Dinamo, ultima speranță a Pandurilor pentru UEL: 'Joc de 6 puncte'

cosmin matei pandurii

Gigi Mulțescu, din nou pe picior de plecare. Miriuță este favorit să-l înlocuiască

multescu-1

Dinamoviștii nu-și explică eșecul de la Tg. Jiu. “Trebuia să avem 3-0 în minutul 60!”

galben Grecu

Dinamoviştii speră să rupă blestemul la Tg. Jiu: "Suntem în formă și putem profita"

dinamo

VIDEO Diego Rubio ar putea fi arma secretă contra lui Dinamo: "Îi place lui Pustai"

diegorubio

Pandurii vrea să le copieze pe Braga și Hapoel la derby-ul cu Dinamo

Pandurii fani

Mulţescu: "Suntem acoperiţi numeric pe toate posturile"

pandurii-dinamo

VIDEO Țălnar improvizează la Târgu Jiu: surpriză pregătită în compartimentul ofensiv

laurentiu rus

VIDEO Cornel Țălnar pune tunurile pe arbitraj: "Au început să ne toace!"

cornel talnar arbitru

Derby-ul Pandurii - Dinamo, ÎN DIRECT la Digi Sport. Programul etapei a 27-a

marius alexe gol dinamo astra

Bonetti a mutat decisiv în Cupă! Grigore - excelent la mijloc, Alexe - omul meciului