63 rezultate pentru eticheta

optimi europa league

Răzvan Lucescu i-a "certat" pe greci! Ce a spus despre fanii lui PAOK, după ce s-a calificat în sferturile UECL

profimedia-0856876135

I-a luat din merite lui Lucescu! Ce a spus antrenorul lui Dinamo Zagreb, după ce PAOK l-a bătut cu 5-1

profimedia-0848450167

Bayer Neverlosen! "Farmaciștii" erau conduși în minutul 90+3, dar ce s-a întâmplat apoi va rămâne în istorie

profimedia-0856912725

”Optimi” Europa League / Roma, Liverpool, Milan și Marseille au făcut show! Seară cu 29 de goluri

Football club logos displayed on smartphones in Poland - 23 Feb 2024

"Doctorul mi-a spus că într-o zi o să mor pe teren!" Mărturia unui cunoscut conducător de club

Real Betis V Sevilla FC - Liga Santander, Spain - 07 Nov 2022

Foto Portarul Sevillei a fost atacat din nou în Europa League!

sevilla3

Bruno Fernandes și-a revenit, după umilința cu Liverpool: ”Nu-i spuneți lui Roy Keane!”

Europa League, optimi | Man. United - Betis 4-1, Juventus - Freiburg 1-0, Sporting - Arsenal 2-2. Toate rezultatele

Manchester United v Real Betis: Round of 16 Leg One - UEFA Europa League

Europa League | Se știu duelurile din optimile de finală! Manchester United - Betis, cel mai tare meci

profimedia-0735775905

Alex Cicâldău, prima reacție după assist-ul din meciul cu Barcelona: ”O repriză perfectă” + ce a spus Olimpiu Moruțan

Alexandru Cicâldău, în meciul Galatasaray - Barcelona / Foto: Profimedia

Foto FC Barcelona l-a asemănat cu Harry Potter imediat după jocul cu Galatasaray, iar postarea a devenit virală

Galatasaray - Barcelona UEFA Europe League 2021 - 2022 Season

Alexandru Cicâldău, titular în meciul Galatasaray - Barcelona, din optimile UEFA Europa League

Barcelona, Spain. 10th Mar, 2022. 10th March 2022 ; Nou Camp, Barcelona, Spain ; Europa League Football, FC Barcelona versus Galatasaray SK: Sergio Busquets FC Barcelona player and Cicaldau Galatasaray SK player Credit: Action Plus Sports Images/Alamy Liv

Ce spune Ianis Hagi de un posibil duel cu Barcelona în UEFA Europa League

ianis hagi

profimedia-0561177540

Poziția celor de la Slavia Praga în ancheta desfășurată de UEFA cu privire la cazul de rasism din meciul contra lui Rangers

rangers-slavia

Ce gafă! Mesajul postat de Joe Hart după ce echipa sa, Tottenham, a fost eliminată de Dinamo Zagreb

Manchester City v Tottenham Hotspur - Premier League

Mircea Lucescu știe ce i-a lipsit lui Dinamo Kiev în duelul cu Villarreal și avertizează: "Anul următor va fi diferit"

Mircea Lucescu, antrenorul lui Dinamo Kiev / Foto: Profimedia

Video Ciocnire violentă cu repercusiuni grave în meciul Șahtior Donețk - AS Roma: "Nu și-a amintit nimic din prima repriză"

Shakhtar Donetsk vs Roma - Ritorno ottavi di Europa League 2020/2021

Dinamo Zagreb v Tottenham Hotspur - UEFA Europa League Round Of 16 Leg Two

Video AC Milan - Manchester United 0-1. Golul lui Paul Pogba i-a calificat pe britanici în sferturile Europa League

Paul Pogba, după golul marcat cu AC Milan / Foto: Getty Images

Video Young Boys Berna - Ajax 0-2. Calificare fără drept de apel pentru formația olandeză

Fotbaliștii lui Ajax, în meciul cu Young Boys Berna / Foto: Getty Images

Video Villarreal - Dinamo Kiev 2-0 (2-0 în tur). Echipa lui Mircea Lucescu, OUT din optimile Europa League

FC Zenit Saint Petersburg vs FC Krasnodar - Russian Premier League

Jose Mourinho, ”mai mult decât supărat” după 0-3 cu Dinamo Zagreb: ”N-avem respect” + de ce a mers în vestiarul croaților

Jose Mourinho, după înfrângerea cu Dinamo Zagreb / Foto: Getty Images

Video Remontada! Dinamo Zagreb a învins cu 3-0 Tottenham, după 0-2 în tur, și s-a calificat în sferturile Europa League

Fotbaliștii lui Dinamo Zagreb, în meciul cu Tottenham / Foto: Getty Images

Video Arsenal - Olympiakos 0-1. Victorie de palmares a grecilor, care au părăsit Europa League

Pierre-Emerick Aubameyang, în meciul Arsenal - Olympiakos / Foto: Getty Images

Video AS Roma - Șahtior 3-0. Victorie clară a italienilor, care sunt aproape de sferturile Europa League

Stephan El Shaarawy, unul dintre marcatorii Romei din meciul cu Șahtior / Foto: Getty Images

Video Olympiakos - Arsenal 1-3. ”Tunarii” sunt cu un pas în sferturi după victoria din Grecia

Fotbaliștii lui Arsenal, în meciul cu Olympiakos / Foto: Getty Images

Video UEL, optimi | Slavia Praga - Rangers 1-1, cu gol Stanciu și assist Hagi. Echipa lui Mircea Lucescu, Dinamo Kiev, eșec "acasă"

colaj stanciu hagi

Video Manchester United - AC Milan 1-1. Italienii au egalat în prelungiri, după ce au avut două goluri anulate

Amad Diallo și Diogo Dalot, în meciul Manchester United - AC Milan din Europa League / Foto: Getty Images

Video ”Regele assist-urilor” a lovit din nou! Ianis Hagi, pasă decisivă în meciul Slavia Praga - Rangers

Ianis Hagi, în meciul Slavia Praga - Rangers / Foto: Profimedia

Duel românesc în optimile Europa League! Nicolae Stanciu și Ianis Hagi, titulari în Slavia - Rangers

Ianis Hagi, după golul marcat în meciul Rangers - St. Mirren / Foto: Profimedia

Nota primită de Ianis Hagi pentru prestația din Leverkusen - Rangers. Internaționalul român, sub media echipei

Ianis Hagi, în tricoul lui Rangers / Foto: Getty Images

Video Ce cursă și ce gafă! Așa a deschis scorul Sevilla în meciul cu AS Roma din optimile Europa League

reguilon gol

Ianis Hagi, doar rezervă în Bayer Leverkusen - Rangers, din optimile Europa League! Cum arată echipa lui Steven Gerrard

Video Europa League, returul optimilor | Sevilla și Inter, eliminate. Băluță, în "sferturi" după un meci dramatic! Echipele calificate

Europa Legaue logo bunbun

Ovidiu Haţegan a fost din nou delegat în Europa League. Brigadă românescă la Milano

ovidiu hategan arbitru

Video Valencia - Krasnodar 2-1. Rodrigo a fost omul meciului, cu o dublă

Rodrigo

Video Optimi Europa League | Rezultatele complete și marcatorii. Chelsea și Napoli, victorii la scor. Înfrângere suprinzătoare a lui Arsenal

europa league

Video Sevilla - Slavia Praga 2-2. Andaluzii au dat gol în secunda 25. Băluță nu a fost în lot la cehi

sevilla slavia

Accidentare groaznică pentru Filipe Luis, care a ieșit pe targă de pe teren. Când va juca din nou fundașul lui Atletico

filipe luis

Milan glumeşte pe seama adversarei din optimile Europa League: "Ne pare rău pentru Arsenal"

milan

Milan - Arsenal, "șocul" optimilor din Europa League. Lazio se întoarce în estul Europei

europa league tragere la sorti

Video Se ştiu toate sfertfinalistele Europa League. Lazio - Sparta Praga, singura mare surpriză a serii

VIDEO Wolfsburg - Inter Milano 3-1. Dublă pentru De Bruyne. Gazdele, favorite la calificarea în sferturi

bucurie wolfsburg

"Optimile" Europa League: Villarreal - Sevilla, Fiorentina - Roma. Programul complet

tragere la sorti europa league

VIDEO Returul 16-imilor UEFA Europa League, LIVE la Digi Sport! FC Porto, Valencia și Lyon merg mai departe

Tottenham - FC Basel. Englezii, singurii câștigători ai Cupei calificați în sferturi

tottenham basel europa league

Suporterii Stelei s-au luat la pumni cu forțele de ordine

steaua bataie

VIDEO Momentul în care totul s-a prăbuşit pentru Steaua: "Am lucrat special!"

gol terry chelsea steaua

VIDEO Szukala l-a umplut de sânge pe Fernando Torres

accidentare torres

VIDEO Zenit a ratat dramatic calificarea în sferturile UEL, în favoarea lui Basel