8 rezultate pentru eticheta

odense

Video Odense – Gyor 30-31. Final dramatic în EHF Champions League

g

CSM București s-a calificat matematic în ”sferturile” Ligii Campionilor, înaintea meciului cu Bietigheim

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-FERENCVAROS TC RAIL CARGO HUNGARIA, LIGA CAMPIONILOR (4.12.2022)

Video CSM București - Odense 40-31, în Liga Campionilor. Neagu a marcat 10 goluri. ”Tigroaicele”, aproape de sferturi

csm-bucuresti2

Odense - Bietigheim 31-24, în Liga Campionilor la handbal feminin

odense

Silkeborg s-a încurcat în campionatul Danemarcei, la primul meci de după victoria cu FCSB

Randers, Denmark. 18th Sep, 2022. Soren Tengstedt (10) of Silkeborg IF is thanking the fans after the 3F Superliga match between Randers FC and Silkeborg IF at Cepheus Park in Randers. (Photo Credit: Gonzales Photo/Alamy Live News

Video Odense - CSM București 27-31. “Tigroaicele” rămân neînvinse în acest sezon

neagu

Eșec usturător pentru SCM Rm. Vâlcea în Liga Campionilor, în fața lui Odense

Finala Cupei României s-a jucat între CSM București și SCM Râmnicu Vâlcea / Foto: Sport Pictures

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Corona Brașov-Unirea Slobozia 27-20. Ardelencele se pregătesc acum de ”dubla” cu Odense