VIDEO Novak Djokovic a fost felicitat de Rafael Nadal după victoria de la Miami

djokovic nadal captura podium

Ce au răspuns Djokovic și Nadal la întrebarea: "Te bucuri de existenţa celuilalt?"

djokovic nadal

Djokovic își laudă rivalul din finala de la Miami : "Nadal îl poate depăși pe Federer la titluri de Grand Slam"

nadal djokovic

Djokovic și Nadal își dispută finala la Miami, după ce adversarii lor din semifinale s-au retras

djokovic-2

VIDEO Novak Djokovic l-a eliminat pe Murray și e în semifinale la Miami

djokovic miami 2014

VIDEO Novak Djokovic s-a calificat în sferturile de finală ale turneului ATP de la Miami

djokovic miami trofeu

Becker nu l-a însoţit pe Djokovic la Miami. "Nole" joacă azi, LIVE la Digi Sport 2. Programul transmisiunilor

becker djokovic

VIDEO Federer - Djokovic 6-3, 3-6, 6-7 (3-7). Sârbul e din nou campion la Indian Wells

victor han

Surpriză la Australian Open! Djokovic a fost eliminat în sferturi de Wawrinka!

novak djokovic eliminat

Djokovic a ajuns în sferturi la Australian Open după victoria clară cu Fognini

djokovic fognini australian

Novak Djokovic s-a calificat în optimi la Australian Open fără să piardă vreun set

novak djokovic australian open 2014

Halep, locul 4 în topul celor mai buni sportivi din Balcani în 2013. Pe 1, Djokovic

halep in balcani

Modelul Murray-Lendl

de sters-gabriel.morariu

SPECIAL Care sunt echipele de fotbal preferate ale celor mai buni jucători de tenis

top 4 atp

VIDEO Djokovic l-a învins pe Ferrer şi a câştigat, pentru a treia oară consecutiv, turneul de la Abu Dhabi

djokovic captura

VIDEO Aşii tenisului, ÎN DIRECT la Digi Sport. Nadal a pierdut la Abu Dhabi

nadal mubadala

Djokovic e de azi elevul ascultător al lui Boris Becker

djokovic becker

Novak Djokovic, numit de ITF campionul mondial în 2013. Pentru a treia oară la rând!

nadal djoko

Murray revine la Mubadala. Turneul demonstrativ va fi ÎN DIRECT pe Digi Sport

andy murray wimbledon

Statisticile anului în circuitul ATP: Roberto Bautista-Agut este asul tie-break-urilor!

roberto bautista agut tenis

VIDEO Cel mai frumos meci al anului în circuitul Masters, Nadal - Djokovic

nadal djokovic montreal 1

Nadal și Djokovic au apărut în tricoul Bocăi Juniors și s-au duelat la penalty-uri

rafael nadal djokovic boca juniors

FOTO Nadal și Djokovic au jucat într-un cadru de vis

rafa nadal djokovic

Nadal și Djokovic au fost prezenți la retragerea din activitate a lui Nicolas Massu

rafa nadal massu novak djokovic

Glume între jucătorii cehi și mama lui Andy Murray, după câștigarea Cupei Davis

stepanek berdych cupa davis

Cehia a câştigat pentru a doua oară consecutiv Cupa Davis, învingând Serbia lui Novak Djokovic în finală

cehia cupa davis

Cu o mână pe Salatieră! Cehia conduce Serbia cu 2-1, în finala Cupei Davis

Serbia - Cehia 1-1, după prima zi a finalei Cupei Davis

davis cup

Djokovic, înainte de Cupa Davis: "Vreau trofeul, sunt într-o formă extraordinară"

novak djokovic la paris

Povești neștiute de la Turneul Campionilor

VIDEO Djokovic l-a învins pe Nadal (6-3, 6-4) şi a câștigat a doua oară consecutiv Turneul Campionilor

djokovic 1

VIDEO Novak Djokovic l-a învins din nou pe Federer!

djokovic

Djokovic și Federer se vor întâlni și în grupele Turneului Campionilor, la Londra

djokovic-federer

VIDEO Finala Masters-ului de la Paris: Djokovic l-a învins pe David Ferrer cu 7-5, 7-5!

djokovic ferrer

Înfrângerea lui Raonic a stabilit cei 8 participanți la Turneul Campionilor

tenis londra o2 arena 1

Favoriții s-au calificat în sferturi la Paris. Rezultatele de joi de la Masters-ul francez

nadal paris

Novak Djokovic s-a calificat în turul III la Paris Masters

nole djokovic

Gasquet a câștigat primul meci la Paris și e în cărți pentru Turneul Campionilor. Eliminat, Tsonga nu mai are șanse

richard gasquet-1

Hănescu a coborât două locuri în topul ATP. Nadal, 400 de puncte avans față de Nole