692 rezultate pentru eticheta

monica niculescu

VIDEO Begu şi Niculescu au pierdut dramatic, ÎN DIRECT la Digi Sport, finala de la Moscova

begu niculescu

Irina Begu și Monica Niculescu s-au calificat în semifinalele probei de dublu în turneul de la Moscova

begu niculescu-2

Irina Begu, Monica Niculescu și Raluca Olaru sunt în sferturi, la dublu, la Moscova

begu dublu

VIDEO Niculescu a pierdut meciul cu Pavlyuchenkova, dar a câştigat cele mai frumoase puncte

captura niculescu

Monica Niculescu, OUT de la Beijing. Înfrângere în doar 62 de minute

VIDEO Declarația Monicăi Niculescu, după finala de dublu de la Wuhan şi ce a spus Martina Hingis

niculescu decl

VIDEO Irina Begu și Monica Niculescu au pierdut finala de dublu de la Wuhan în fața primei perechi a lumii

niculescu begu

VIDEO Monica Niculescu, eliminată de la Wuhan. Răsturnări spectaculoase de scor în ultimul set

monica

Dulgheru, eliminată de Ivanovic. Niculescu s-a calificat în turul 2 la Wuhan

dulgheru-1

VIDEO Sfaturile primite de Monica Niculescu din partea antrenorului au rămas fără efect

captura antrenor niculescu

VIDEO FAZA ZILEI în tenisul mondial! Cum a câștigat Monica Niculescu disputa cu Rebecca Peterson

niculescu minge

VIDEO Niculescu-Wickmayer 2-6, 2-6. Monica s-a oprit în sferturi, la Guangzhou. Învinsă şi la dublu

captura niculescu suparata

Principala rivală a Simonei Halep la Guangzhou a fost eliminată. Andrea Petkovic, învinsă în primul tur

andrea petkovic

Halep s-a calificat în sferturi la Guangzhou! Turneul este transmis de Digi Sport!

simona halep-10

Simona va debuta la Guangzhou împotriva unei jucătoare din calificări. Cu cine joacă Niculescu

simona halep-8

VIDEO Simona a plecat nerefăcută la Guangzhou: "Nu știam că merg așa de departe la US Open"

captura plecare halep

Un profesor a fost arestat, după incidentul din meciul Niculescu - Pennetta. VIDEO

drona

Meciul Niculescu-Pennetta, întrerupt de o dronă prăbușită în tribune. "M-am gândit, OK, s-a terminat, e o bombă"

drona

Niculescu, după a doua cea mai lungă partidă din istoria US Open: "Nu am meciuri în picioare. Sunt foarte obosită"

niculescu

Niculescu s-a calificat în turul 2 la US Open. România mai are doar două reprezentante în competiție

Niculescu, Dulgheru și Mitu, eliminate în calificări la Cincinnati

andreea mitu

OFICIAL Halep se menţine pe locul 3 WTA. Coborâre drastică pentru o adversară importantă a Simonei

simona halep-2

Monica Niculescu a abandonat turneul de la Washington, în sferturile competiției

monica nicu

Monica Niculescu a reușit o victorie de senzație în turneul WTA de la Washington, după 1-6 în primul set

niculescu wash

Irina Begu şi Monica Niculescu s-au calificat în turul II la Washington

begu irina

Monica Niculescu nu e dezamăgită după eşecul cu Errani: "Aş vrea să joc mereu cum am făcut-o azi"

monica niculescu-1

VIDEO Niculescu s-a oprit în semifinale la BRD Bucharest Open! Înfrângere în 3 seturi contra Sarei Errani

captura-niculescu

Monica Niculescu s-a calificat al doilea an la rând în semifinalele turneului BRD Bucharest Open

Monica Niculescu şi Andreea Mitu deschid ziua de vineri la BRD Bucharest Open!

andreea mitu-2

Monica Niculescu se va duela cu Andreea Mitu în sferturile BRD Bucharest Open. VIDEO

monica niculescu tenis

O jucătoare din Brazilia va fi rivala Monicăi Niculescu în optimile BRD Bucharest Open

teliana pereira zgura

VIDEO Monica Niculescu, în optimi la BRD Bucharest Open. Ana Bogdan reușise o revenire senzațională!

Niculescu-2

6 românce debutează AZI pe tabloul de simplu de la BRD Bucharest Open! Programul complet al zilei

romance brd

VIDEO Irina Begu analizează şansele româncelor la BRD Bucharest Open. Turneul e LIVE la Digi Sport

begu tenis

VIDEO Monica Niculescu are moralul ridicat înainte de BRD Bucharest Open: "Îmi place mult să joc acasă"

VIDEO Monica Niculescu, deranjată de fanii români de la Wimbledon. Reacţia jucătoarei

capt Niculescu

Niculescu şi Begu au fost eliminate la Wimbledon, în proba de dublu feminin

irina begu wimbledon

Monica Niculescu și-a aflat adversara din optimi, la Wimbledon. Are avantaj clar la meciurile directe

Timea Bacsinszky

Monica Niculescu a răzbunat-o pe Simona Halep şi merge în turul 3 la Wimbledon

monica niculescu-7

Monica Niculescu s-a calificat în turul 2 și la ”dublu” la Wimbledon. Încă 4 românce în această probă

monica niculesc 1

Au mai rămas două românce în competiție la Wimbledon. Când joacă Begu și Niculescu

Monica Niculescu o poate răzbuna pe Simona Halep, în turul 2. Mitu, eliminată

monica niculescu-6

Horia Tecău şi Florin Mergea, printre favoriţii turneului de dublu de la Wimbledon. Programul românilor

tecau wimbledon

Niculescu a ratat calificarea în optimile de la Eastbourne. Înfrângere în 3 seturi

monica niculescu-5

Monica Niculescu și Irina Begu, eliminate de la Birmingham. Simona Halep, ultima româncă de pe tablou

niculescu - begu

Monica Niculescu, la un pas de primul titlu WTA pe iarbă: "N-am mai avut energia de la început"

monica niculescu tenis-1

Monica Niculescu a intrat în Top 50 WTA dupa finala de la Nottingham. Halep se menține pe locul 3