27 rezultate pentru eticheta

meciuri premier league

Video Manchester City - Tottenham 4-2. Spectacol total pe Etihad! Campioana a reușit "remontada" în doar 20 de minute

Manchester City v Tottenham Hotspur, Premier League - 19 Jan 2023

Video Man. United - Man. City 2-1. "Diavolii" și-au luat revanșa după acel 3-6 din tur. Au întors scorul în 4 minute

Manchester United v Manchester City - Premier League

Video Brentford - Liverpool 3-1. ”Albinele” îi înving pe ”Cormorani” pentru prima dată în 84 de ani

Brentford v Liverpool, Football, Premier League, Gtech Community Stadium, Brentford, London, UK - 02/01/2023

Video Manchester City - Everton 1-1. Haaland a marcat degeaba al 21-lea gol în 15 etape, pentru că Gray a egalat superb

Manchester City v Everton FC - Premier League

Video Liverpool - Leeds 1-2. Oaspeții au înscris în minutul 89. "Cormoranii" au două eșecuri la rând în campionat

Liverpool FC v Leeds United - Premier League

Video Leicester - Manchester City 0-1. Kevin De Bruyne, gol superb din lovitură liberă

Leicester City v Manchester City, Premier League, Football, King Power Stadium, Leicester, UK - 29 Oct 2022

Video Manchester City-Southampton 4-0. ”Cetățenii” au defilat contra ”Sfinților”. Erling Haaland, ”doar” un gol

Manchester City v Southampton - Premier League - Etihad Stadium

Video Crystal Palace - Chelsea 1-2. ”Albaștrii”, gol în ultimul minut. West Ham United - Wolverhampton 2-0

Crystal Palace v Chelsea, Premier League, Football, Selhurst Park, London, UK - 01 Oct 2022

Alte 3 meciuri din Premier League au fost amânate. Programul etapei a 8-a

Photo illustrations in Ukraine - 04 Jul 2021

Revine Premier League! Anunțul făcut de Federația Engleză + Recomandările pentru cluburile organizatoare

A board with the Premier League logo and EA Sports sponsor is erected on the pitch before the Premier League match at the London Stadium, London. Picture date: Sunday January 16, 2022.

Spectacol total în Premier League! Așa arată echipele care se luptă pentru titlu. Tu pe cine mizezi?

premier league

Final de sezon în Premier League! Ce echipă a ratat la "mustață" prezența în Champions League. Clasamentul complet

profimedia-0612286848

Gareth Bale a ”spart gheața”! Galezul a reușit primul gol la Tottenham! De când nu mai marcase

Gareth Bale, după golul marcat pentru Tottenham cu Brighton / Foto: Getty Images

Liverpool a stabilit un nou record în Anglia după câștigarea titlului

Tottenham Hotspur v Liverpool - UEFA Champions League Final

Video Jurgen Klopp, în lacrimi la TV după ce Liverpool a devenit campioana Angliei: "Nu am cuvinte, este incredibil"

Everton FC v Liverpool FC - Premier League

”A fost șocat! Nu i-a venit să creadă că e copilul lui!” Vedeta care s-a trezit implicată într-un mare scandal

Kosovo v England - UEFA Euro 2020 Qualifier

Norwich City v Liverpool FC - Premier League

Foto Resctricțiile anti-COVID pot duce indirect la apariția altor focare de infecție. Anunțul autorităților

West Ham United v Swansea City - Premier League

Premier League se poate relua în iunie! Unde se vor juca meciurile și cine va da verdictul final

Liverpool și Manchester City sunt primele două echipe clasate în Premier League / Foto: Getty Images

Premier League, gata pentru reluare! Project Restart, planul revenirii pe teren. Unde s-ar juca meciurile

Premier League Clubs and Officials Meeting

Șefii Premier League au propus un sistem prin care să încheie actualul sezon. Când vor avea loc meciurile

Liverpool FC v Atletico Madrid - UEFA Champions League Round of 16: Second Leg

Man. City, tot mai aproape de un nou titlu. Victorie după un gol la care mingea a depăşit linia porţii cu 29 de mm

gol aguero

City, spectacol total cu Arsenal. Aguero a deschis scorul în primul minut și a bifat hat-trick-ul

sergio aguero city 2

Prima victorie pentru Liverpool, după două eşecuri consecutive. Arsenal a pierdut derby-ul cu West Ham