119 rezultate pentru eticheta

meciuri la liga

Video Las Palmas - Real Madrid 1-2. ”Galacticii” au reușit o nouă ”remontada” și sunt lideri în La Liga

real madrid las palmas

Video Rayo Vallecano – Barcelona 1-1. Catalanii au egalat după un autogol! Andrei Rațiu, introdus pe final

Video Real Sociedad - Barcelona 0-1. Catalanii se impun printr-un gol marcat în prelungiri

profimedia-0819691562

Video Valladolid – Barcelona 3-1. Eșec drastic pentru catalani, în fața echipei de pe locul 17 în La Liga

Video Real Madrid - Celta Vigo 2-0. ”Galacticii” se impun fără probleme pe Santiago Bernabeu

profimedia-0771201590

Video Cadiz - Barcelona 0-4. Victorie clară a catalanilor, la capătul unui meci în care fotbalul a trecut în plan secund

barca7

Video Granada - FC Barcelona 1-1 | Catalanii, egalați pe final după un gol imparabil. Dani Alves, pasă decisivă

Granada CF v FC Barcelona - La Liga Santander

Video Sevilla - FC Barcelona 1-1. Meci superb pe Ramon Sanchez Pizjuan! Bara le-a refuzat victoria catalanilor pe final

profimedia-0648958902

Video Barcelona – Betis 0-1. Primul eșec pentru Xavi. Catalanii rămân în afara locurilor de cupe europene

profimedia-0646355362

Video Real Madrid – Rayo Vallecano 2-1. “Galacticii” au urcat pe primul loc în LaLiga. Benzema, golul cu numărul 10

Real Madrid V Rayo Vallecano - La Liga Santander, Spain - 06 Nov 2021

Video FC Barcelona - Alaves 1-1. Pas greșit pentru catalani la primul meci fără Koeman

profimedia-0640628493

Video Elche - Real Madrid 1-2. "Galacticii", din nou pe primul loc după dubla lui Vinicius JR

Vinicius, fotbalistul lui Real Madrid / Foto: Getty Images

Video Betis - Real Madrid 0-1. Carvajal a decis meciul cu un șut superb

Real Betis v Real Madrid CF - La Liga Santander, Seville, Spain - 28 Aug 2021

Video Celta Vigo - Atletico Madrid 1-2. Campioana Spaniei, debut ”cu dreptul” în noul sezon din La Liga

RC Celta de Vigo v Club Atletico de Madrid - LaLiga Santander

Video Rayo Vallecano - Girona 1-2. Oaspeții au prima șansă la promovarea în La Liga

rayo

Video Almeria - Girona 0-0. Echipa oaspete este mai aproape de La Liga

almeria

Video Levante - Barcelona 3-3. La pauză a fost 0-2, iar trei goluri s-au înscris în 7 minute! Catalanii au ratat primul loc

Levante UD v FC Barcelona - La Liga Santander

Calcule La Liga. Cum arată lupta pentru titlu cu trei etape înainte de final, ce avantaje au Atletico și Real Madrid

colaj

Video Barcelona - Atletico Madrid 0-0. Spectacol total și ocazii uriașe! Catalanii ratează șansa să le "fure" madrilenilor locul 1

FC Barcelona v Atletico de Madrid - La Liga Santander

Video Atletico Madrid - Huesca 2-0. Formația lui Diego Simeone a revenit pe primul loc în La Liga

Angel Correa și Marcos Llorente, în meciul Atletico Madrid - Eibar / Foto: Getty Images

Video Real Madrid-Eibar 2-0 | Repetiție reușită înainte de Liverpool și El Clasico

Real Madrid v SD Eibar - La Liga Santander

Video Moment inedit la Athletic Bilbao - Eibar. O dronă a adus un mesaj manifest pe gazon, lângă fostul dinamovist Aleix Garcia

Aleix Garcia, în meciul Athletic Bilbao - Eibar / Foto: Getty Images

Video Real Madrid - Getafe 2-0 | ”Galacticii” au urcat pe 2 în La Liga, la 5 puncte în spatele liderului Atletico Madrid

mendy real

Video Atletico Madrid - Sevilla 2-0. Echipa lui Simeone s-a distanțat de Real. Cum arată clasamentul din La Liga

Atletico de Madrid v Sevilla FC - La Liga Santander

Video Alaves - Atletico Madrid 1-2. Luis Suarez a adus victoria echipei lui Simeone cu un gol marcat în minutul 90

Deportivo Alavés v Atletico de Madrid - La Liga Santander

Video Athletic Bilbao - Real Sociedad 0-1. Oaspeții au câștigat după trei eșecuri consecutive

Soccer: La Liga - Athletic Club v Real Sociedad

Video Elche - Real Madrid 1-1. Nou-promovata, care a avut și o bară, a întrerupt seria de 8 eșecuri la rând cu madrilenii

Elche CF v Real Madrid - La Liga Santander

Ronald Koeman, fără menajamente după ce Barcelona nu a reușit s-o învingă nici pe Eibar! Ce le-a reproșat jucătorilor

Ronald Koeman și Trincao / Foto: Profimedia

Video Eibar - Real Madrid 1-3. Benzema, gol și 2 assist-uri la împlinirea a 33 de ani. Trupa lui Zidane împarte primul loc cu Atletico

SD Eibar v Real Madrid - La Liga Santander

Video Antoine Griezmann, ratarea finalului de an în fotbalul mondial! Execuția cu care s-a făcut de râs în Barcelona - Sociedad

Antoine Griezmann, după șansa imensă ratată în meciul cu Sociedad / Foto: Captură Digi Sport

Video Real Madrid - Athletic Bilbao 3-1. Bascii, în 10 oameni, puteau egala în prelungiri. Tot atunci au primit lovitura decisivă

Real Madrid v Athletic Club - La Liga Santander

Video Barcelona - Levante 1-0. "Nașul" Messi i-a venit din nou de hac "victimei" sale preferate

messi gol

Video Real Madrid - Atletico Madrid 2-0. Ce spectacol în derby! Ratări imense de ambele părți. Gazdele au avut și o bară

Casemiro a deschis scorul pentru Real Madrid în meciul cu Atletico Madrid / Foto: Getty Images

Video Cadiz - Barcelona 2-1. Catalanii nu se regăsesc și ajung la a patra înfrângere în primele 10 meciuri

cadiz barcelona

Video Sevilla - Real Madrid 0-1. Vinicius a adus victoria pentru echipa lui Zidane

Sevilla FC v Real Madrid - La Liga Santander

Video Atletico Madrid - FC Barcelona 1-0. Gafa lui Ter Stegen a decis meciul de pe Wanda Metropolitano

Atletico de Madrid v FC Barcelona - La Liga Santander

Video Gafă imensă comisă de apărarea Barcelonei! Pique și Neto și-au ”îngropat” echipa cu Alaves

Neto a gafat grav la golul primit de Barcelona cu Alaves / Foto: Getty Images

Debut inedit de sezon în La Liga. De câte meciuri a fost nevoie pentru a se atinge borna de 100 de goluri

LaLiga Hosts Roofop Viewing Party Of El Clasico - Real Madrid CF vs FC Barcelona

Aroganța antrenorului de la Cadiz, după victoria cu ”doar 1-0” în fața lui Real Madrid: ”Puteam să le dăm cinci”

Fotbaliștii de la Cadiz, după victoria cu Real Madrid / Foto: Getty Images

Ronald Koeman a ieșit la atac după Getafe - Barcelona 1-0: ”M-a înjurat!”. Ce a spus despre Antoine Griezmann

Ronald Koeman, antrenorul Barcelonei / Foto: Getty Images

(P) Previziunile lui Craioveanu: „Dacă vrea, Messi va fi golgheter, dar favorită la titlu e tot Real Madrid”. Tu ce pariezi în noul sezon din La Liga?

digisport (1)

Video Leganes - Real Madrid 2-2. Gazdele au retrogradat, deși au luptat eroic și au egalat de două ori

CD Leganes v Real Madrid CF - La Liga

Video Alaves - Barcelona 0-5. Messi a făcut spectacol și a reușit un nou record. Catalanii au avut 3 bare în 12 minute

Deportivo Alaves v FC Barcelona - La Liga

Video Real Madrid - Villarreal 2-1. Madrilenii sunt campioni pentru a 34-a oară

Real Madrid CF v Villarreal CF - La Liga

Lionel Messi a stabilit un nou record aproape imposibil de doborât! Borna atinsă în meciul cu Valladolid

Lionel Messi și Arturo Vidal, în meciul cu Real Valladolid / Foto: Getty Images

Video Real - Alaves 2-0. Madrilenii au pus din nou 4 puncte în faţa Barcelonei într-un meci în care "centralul" s-a accidentat

Real Madrid CF v Deportivo Alaves - La Liga

A venit rezultatul final în cazul lui Vinicius, jucător suspect de COVID-19. Ce se întâmplă cu atacantul de la Real Madrid

vinicius

News Alert Casele de pariuri, interzise pe tricourile echipelor din Spania! Cluburile afectate de hotărârea autorităților

CD Leganes v Sevilla FC - La Liga

Video Scandal cu patru 4 jucători eliminaţi după fluierul final în Spania. Unul l-a blocat pe un asistent să vadă cine se bate

Getafe CF v Villarreal CF - La Liga

Ansu Fati, o nouă performanță, la 17 ani! Și-a asigurat locul în istoria Barcelonei, după golul marcat cu Villarreal

Ansu Fati, fotbalistul Barcelonei / Foto: Getty Images

Video Villarreal - Barcelona 1-4. Spectacol total, cu goluri de vis. Messi, Suarez, Griezmann și Fati, magnifici