75 rezultate pentru eticheta

leganes

Vești bune pentru francezi: Karim Benzema a evoluat pentru Real Madrid în duelul cu Leganes

karim-benzema

Video Rayo Vallecano merge în barajul de promovare în La Liga după 5-1 la general cu Leganes

rayo

OFICIAL | Primul antrenor demis după finalul sezonului din La Liga

SD Eibar SAD v CD Leganes - La Liga

Cea mai mare lovitură financiară din istoria lui CFR Cluj? Transferul lui Omrani, anunțat de presa străină

Billel Omrani CFR Cluj

Şefii de la CFR Cluj nu se ascund şi confirmă negocierile pentru Omrani: "Ţinem de preţ"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-CFR CLUJ, LIGA 1 CASA PARIURILOR (23.02.2020)

Antrenorul unui club din La Liga a făcut anunțul! Când se reia fotbalul în Spania

La Liga s-ar putea relua pe 20 iunie / Foto: Getty Images

Video FIFA a solicitat spaniolilor scoaterea clauzei care i-a permis Barcelonei să-l transfere pe Martin Braithwaite

Braithwaite

Video Barcelona - Eibar 5-0 | "Goleada" lui Leo Messi! Argentinianul a marcat de 4 ori după o lună de secetă

messi dubla

Middlesbrough va primi o sumă importantă după ce Martin Braithwaite a ajuns la Barcelona

CD Leganes v RCD Espanyol - La Liga

OFICIAL: Martin Braithwaite este jucătorul Barcelonei. Clauză de reziliere imensă fixată de catalani

Braithwaite

Barcelona şi-a găsit atacant. A plătit deja clauza de reziliere de 18 milioane de euro

gol leganes

Video Leganes - Real Sociedad 2-1. Golul superb al lui Oscar Rodriguez, din minutul 90, i-a răpus pe basci

Leganes

Video Atletico Madrid - Leganes 0-0. Criza se adâncește pentru echipa lui Diego Simeone

Atletico Leganes

Video Primul gol al anului 2020 în La Liga, marcat în același minut cu primul gol din 2019. Valladollid - Leganes 2-2

gol leganes

Șansă mare pentru Cristi Ganea! O echipă din La Liga este interesată de fundașul român

ganea

Video Leganes - Espanyol 2-0. Catalanii încheie anul pe ultimul loc în Primera

Leganes vs Espanyol

Video Leganes - Celta Vigo 3-2. Meci nebun în subsolul clasamentului din La Liga

Goluri leganes - Barcelona La Liga

Video Sevilla - Leganes 1-0. A cincea victorie consecutivă a andaluzilor, care amenință liderul din Primera

Sevilla

Video Leganes - Barcelona 1-2 | Catalanii s-au impus după ce au fost conduși încă din minutul 12

Leganes - Barcelona

Video Barcelona, victorie controversată la Leganes. Arturo Vidal a înscris golul victoriei, contestat de gazde

Vidal

Video Real Madrid - Leganes 5-0. Benzema, gol și două pase decisive. Luka Jovic a "spart gheața"

benzema si kroos

Vlad Dragomir poate juca în La Liga, după prestația de la EURO 2019. Anunțul făcut de italieni

vlad dragomir

Video Leganes - Real Madrid 1-1. Benzema a marcat ultimele 5 goluri ale "galacticilor" în La Liga

real madrid

Video Atletico Madrid - Leganes 1-0. Saul i-a adus victoria echipei lui Diego Simeone

Atletico Madrid

Video Leganes - Valencia 1-1. "Liliecii" puteau pierde partida, deși au condus până în minutul 89

valencia

Video Barcelona - Leganes 3-1. Dembele, Suarez și Messi au adus a 7-a victorie la rând în La Liga

Messi Alba si Suarez

Video Un nou moment tensionat între Isco și Solari. Cum a reacționat mijlocașul în momentul schimbării

Isco si Solari

Video Leganes - Huesca 1-0. Prima victorie a gazdelor din ultimele şase etape

Leganes Huesca

Performanță fantastică reușită de Sergio Ramos. Borna istorică atinsă de căpitanul Realului, în partida cu Leganes

ramos1

Și bătuți, și lipsiți de fair-play. Catalanii, criticați de Leganes: "Este un gest destul de urât"

Lionel Messi VIDEO Leganes - Barcelona 2-1

Valverde, buimăcit după înfrângerea-surpriză suferită de Barcelona, împotriva ultimei clasate, Leganes

valverde-1

Video Leganes - Villarreal 0-1. Carlos Bacca a adus prima victorie stagională a oaspeţilor

bacca leganes

Puşcaş e dorit de o echipă din Spania. Preţul cerut de Inter în schimbul atacantului

puscas-1

Ceballos nu renunță: "Mulți ar da totul pentru a juca 29 de secunde în tricoul lui Real Madrid"

Dani Ceballos

Video Şi fundaşii sunt "magicieni" la Real. Spectacol tehnic oferit de Marcelo

Marcelo

Video Leganes - Valencia 0-1. "Liliecii" s-au apropiat la un punct de Real Madrid

valencia

Video Leganes - Real Madrid 1-3. A treia victorie la rând în La Liga pentru deţinătoarea titlului

bucurie 2 1

Video Getafe - Leganes 0-0. Egalitate în derby-ul sudului Madridului

Getafe Leganes

Foto Anunțul făcut de As: ”Cu BBC până la sfârșit!” Ce urmărește Zidane

BBC

Le-a luat apărarea, dar riscă să-şi piardă postul din cauza lor! Zidane, dezamăgit că jucătorii nu i-au răsplătit încrederea

zidane leganes

Video "Atenție, cad bombe!" Cum au sărbătorit jucătorii de la Leganes după ce au eliminat Realul din Cupa Spaniei

Real Madrid v Leganes - Copa del Rey, Quarter Final Second Leg

Zidane: "Nu îmi pot imagina Real Madrid fără Cristiano. Clubul și fanii îl iubesc"

zidane ronaldo

Video Surpriză în Cupa Spaniei. Leganes a eliminat Villareal şi va juca în "sferturi"

leganes

Pique și-a pierdut calmul și l-a atacat verbal pe arbitru: ”Nu-mi spune că nu aveai scris numele meu”

pique-2

Video Leganes - Barcelona 0-3. Dublă pentru Suarez. Paulinho înscrie pe final. Pique pierde duelul cu Valencia

mesi suarez

Video Malaga - Leganes 0-2. Un singur punct în 8 etape și un eliminat pentru gazde

leganes

Video Leganes - Atletico 0-0. Al treilea pas greşit pentru echipa lui Simeone

leganes atletico

Video Leganes - Getafe 1-2. Goluri superbe în derby-ul sudului Madridului

leganes getafe

Video Zidane a decis ce va face cu James Rodriguez după ieșirea nervoasă din partida cu Leganes

james-1

Video Leganes - Real Madrid 2-4. Fără Ronaldo şi Bale, Morata a reuşit un hat-trick istoric

leganes madrid

Video Leganes - Malaga 0-0. Ambele echipe continuă lupta pentru evitarea retrogradării