1042 rezultate pentru eticheta

lazio

Ştefan Radu plăteşte scump ieşirea nervoasă din meciul cu Inter. Suspendare severă primită de fundaşul lui Lazio

suspendare stefan radu

Lazio a eliminat-o pe Inter din Cupa Italiei, după penalty-uri. Radu, eliminat în prelungiri. Icardi egalase în minutul 120+5

ciro-immobile

Video Lazio - Juventus 1-2. Cristiano Ronaldo aduce victoria campioanei, care a întors scorul în ultimul sfert de oră

SS Lazio v Juventus - Serie A

Transfer surprinzător pregătit de Juventus: vrea să-şi readucă un fost jucător

Martin Caceres

Video Napoli - Lazio 2-1. Ștefan Radu, integralist la oaspeți. Gazdele au lovit bara de 3 ori

napoli

CFR Cluj a dat lovitura! Campioana l-a transferat, de la Lazio, pe "Donnarumma al României"

ionut rus

Video Lazio - Torino 1-1. Oaspeţii rămân neînvinşi în deplasare, după un meci cu două eliminări şi ratări mari

lazio torino

Granzii Italiei se pregătesc de mercato. Ce jucători îşi doresc forţele din Serie A

AC Milan v ACF Fiorentina - Serie A

Video Lazio - Cagliari 3-1. Primul succes după cinci etape de "secetă"

Lazio

Video Atalanta - Lazio 1-0. Radu Ștefan a gafat la unicul gol

Stefan Radu

jessica melena ciro immobile (7)

Video Lazio - Sampdoria 2-2. Final nebun de meci, cu două goluri marcate în prelungiri

lazio sampdoria

Lazio a refuzat în vară o ofertă de 120 de milioane de euro pentru Milinkovic-Savic

Milinkovic-Savic

Video Lazio - Marseille 2-1. Echipa lui Radu Ştefan s-a calificat în şaisprezecimi. OM, deja eliminată

SS Lazio v Olympique de Marseille - UEFA Europa League - Group H

Video Lazio - SPAL 4-1. Immobile, peste Cristiano Ronaldo, Insigne și Mertens

Immobile cu SPAL

Ștefan Radu e ”The Boss”! Fundașul și-a prelungit contractul cu Lazio și va ajunge la 13 sezoane în Serie A

radu stefan

Video UEFA Europa League | Marseille - Lazio 1-3. Victorie importantă pentru italieni. Radu Ștefan a fost titular

Olympique de Marseille v SS Lazio - UEFA Europa League - Group H

Incidente între fanii lui Marseille şi Lazio. Trei răniţi înaintea meciului de azi, transmis de Digi Sport 3

Fani Marseille

Video Parma - Lazio 0-2. Ştefan Radu, integralist în succesul lazialilor

Parma Lazio

Video Revenire de senzaţie pentru Radu Ştefan. Românul a contribuit din plin la victoria lui Lazio contra Fiorentinei

SS Lazio v ACF Fiorentina - Serie A

Video UEFA Europa League, etapa a 2-a | PAOK, victorie la scor "afară". Spectacol cu 32 de goluri în 7 meciuri

Europa League

"Are calităţi să ajungă sus!" Planurile lui Ionuţ Radu, dezvăluite de agentul său

Ionuţ Radu

immobile 5

Video Lazio - Apollon Limassol 2-1. Vedetele Luis Alberto şi Immobile au adus victoria italienilor

SS Lazio v Apollon Limassol - UEFA Europa League - Group H

Dublă reușită pentru Lazio. Doi jucători-cheie semnează prelungirea contractului

sassuolo lazio

Video Empoli - Lazio 0-1. Ştefan Radu s-a accidentat şi a fost înlocuit în a doua repriză

Empoli vs Lazio

Agentul lui Simeone confirmă plecarea de la Atletico Madrid: "O chestiune de timp". Cu cine va semna

simeone-1

Întâlnire secretă la Paris! PSG pregăteşte o super-lovitură: ce star îi "suflă" Realului

psg

Video Bonucci a făcut pace cu fanii lui Juventus. Gestul care i-a convins pe suporterii bianconeri

Juventus v SS Lazio - Serie A

"Este inteligent, a înțeles că e diferență!" Reacția lui Allegri după al doilea meci fără gol pentru Ronaldo

ronaldo bun

Video Ratarea carierei pentru Cristiano Ronaldo! Ce a "reușit" în primul meci pe teren propriu în faţa propriilor suporteri

Ronaldo ratare Juventus

diletta leota chiriches 2

Video "Îmi venea să-i ucid!" Ancelotti s-a enervat la culme, după ce Immobile i-a ridiculizat trei fundaşi

SS Lazio v SSC Napoli - Serie A

Lazio n-are de gând să-şi piardă "perla". Contract nou pentru cel mai curtat jucător al verii

Video Un dribling, 3 "victime"! Immobile, gol superb după ce a ridiculizat apărarea lui Napoli

GettyImages-1018915244

Milinkovic-Savic, greu de adus. Diferenţă mare între oferta Milanului şi pretenţiile lui Lazio

Cursă contracronometru pentru Milinkovic-Savic. Trei cluburi interesate şi mesajul transmis de Lazio

SS Lazio Training Session

Anunţul făcut de Lazio în privinţa lui Milinkovic-Savic: "Cât a costat Pogba? El merită mai mult, e mai bun"

milinkovic savic

Jose Mourinho mai vrea cu disperare un transfer: îl doreşte pe sârbul curtat şi de Real, Juve şi Milan

milinkovic-savic

Presa italiană anunţă noul obiectiv al FCSB. Roş-albaştrii îl vor pe puştiul suspectat că ar avea peste 40 de ani

minala fcsb

AC Milan, agresivă pe piaţa transferurilor. Se pregăteşte o ofertă uriaşă pentru Milinkovic-Savic

Atalanta BC v SS Lazio - Serie A

West Ham continuă campania impresionată de achiziții. S-a înțeles cu Lazio pentru transferul lui Felipe Anderson

felipe anderson

O nouă ofertă pentru Ştefan Radu. Fenerbahce îl vrea pe fundaşul român

Ştefan Radu

Real Madrid pregătește asaltul final pentru următorul "galactic". Cel mai scump jucător din istoria clubului

florentino_15_970x597

Tatăl fotbalistului dorit de granzii Europei dă cărțile pe față: "Juventus este echipa perfectă pentru el"

Costa Rica v Serbia: Group E - 2018 FIFA World Cup Russia

Vacanţă grea pentru Ştefan Radu: "Din punct de vedere mental, e greu de depăşit un astfel de moment"

Ştefan Radu

De Vrij a anunţat transferul la Inter. "Sunt nerăbdător să încep această aventură"

Imago 20170920

Foto Belgienii, la picioarele lui Răzvan Marin. Super-interviu în revista clubului

Razvan Marin

"Antrenorul e vrăjit de calităţile lui!". Transferul vieţii pentru Răzvan Marin. 3 cluburi mari luptă pentru semnătură

Video Crotone - Lazio 2-2. Echipa lui Ștefan Radu va lupta cu Inter în ultima etapă pentru un loc în UCL

FC Crotone v SS Lazio - Serie A

Video Lazio - Sampdoria 4-0. Immobile, egalul lui Messi în cursa pentru "Gheata de Aur". Radu Ștefan, pasă de gol