4483 rezultate pentru eticheta

juventus

Juventus dă lovitura! Îl vinde pe Dybala, ia o vedetă a lui Mourinho și rămâne cu o sumă importantă

Martial Manchester UNitedUnited v Stoke City - Premier League

Câți bani e gata să dea Mourinho pentru transferul lui Alex Sandro

alex sandro

Zidane are şansa de a intra definitiv în "Panteonul fotbalului". Ce performanţă istorică poate realiza

Real Madrid v Atletico Madrid - UEFA Champions League Final - Giuseppe Mezza

Exclusiv Antrenorii din Liga 1 pleacă și de bună voie. Demisie neașteptată

Lincar Baciu

Juventus, aproape de primul transfer al verii. Negociază cu un mijlocaş de la Liverpool

GettyImages-837999018

Video Fiorentina - Napoli 3-0. Oaspeţii, la 4 puncte de Juventus. Koulibaly, eliminat în minutul 8. Hat-trick Simeone

Fiorentina Napoli

Allegri, în extaz după revenirea fantastică împotriva lui Inter: "S-a întors roata!"

juve

Video Inter - Juventus 2-3. Revenire de campioni pentru bianconeri! Două goluri în ultimele minute şi titlul e mai aproape

Higuain

Video Higuain, primul gol după 14 ore şi 24 de minute! "Vom lupta pentru titlu până la moarte"

Juve

Video Coregrafie superbă la Inter - Juventus. Ce au putut să afișeze suporterii

inter juve

Real domină clasamentul UEFA. Patru dintre primele șase locuri din ierarhie sunt ocupate de echipe spaniole

real madrid campionatul mondial al cluburilor

Video FC Voluntari - Juventus 0-1. Prima înfrângere din cariera antrenorului Adrian Mutu

mutu voluntari

Haos la Juventus, înaintea derby-ului cu Inter. Jucătorii s-au revoltat împotriva antrenorului

allegri

Video Buffon şi-a arătat din nou clasa. Ce a făcut la finalul meciului pierdut dramatic cu Napoli

Buffon

Juventus va juca "meciul decisiv" pentru titlu fără unul dintre cei mai importanţi jucători

Juventus v Atalanta BC - Serie A

Juventus n-a trimis niciun şut pe poartă în derby-ul cu Napoli. Statistici groaznice pentru liderul din Serie A

Juve Napoli

Insigne a dat declaraţia serii: i-a răsucit cuţitul în rană lui Juve, după un răspuns genial

insigne

Video Juventus - Napoli 0-1. Oaspeții au dat lovitura în minutul 90! Final încins în Serie A

captura gol napoli

Video Andrei Chivulete a validat golul, deși tușierul a semnalizat offside. Decizia "centralului "a fost corectă

captura chivulete

Video Panică la Juventus - Mediaș. S-a umplut de sânge și a primit îngrijiri pe teren

bajenaru captura

Rămâne Juventus fără antrenor? Max Allegri, între Chelsea şi Arsenal. Anunţul de ultimă oră al englezilor

allegri

Juventus - Napoli, derby-ul etapei în Serie A. Allegri: "Pentru noi nu este o partidă decisivă, pentru ei, da!"

allegri

Video "În loc de inimă ai o ladă de bere". Buffon, ironizat de portarul unei echipe de amatori

buffon oliver

Video Încă un gol superb primit de Juventus, în stilul Cristiano Ronaldo

foarfeca crotone

Galliani: "Un arbitru idiot!". Ceferin spune ca nici VAR n-ar fi anulat penalty-ul controversat de la Real - Juve

Real Madrid - Juventus 1-3

Video Derby "de foc"! Juve - Napoli s-a încins, cu ajutor neașteptat de la Zenga și Stoian

juventus napoli

Buffon a dezvăluit ce a făcut după scandalul de pe ”Bernabeu”: ”Poți merge chiar și prea departe”

Vazquez a găsit explicaţia pentru care calificarea lui Real în semifinale este contestată: "Mulţi ne invidiază!"

Benatia

Video Juventus - Sampdoria 3-0. Bianconerii, la 6 puncte de Napoli. 3 pase decisive pentru Douglas Costa

Juventus

”Eu sunt Gigi Buffon!” Portarul lui Juve nu regretă gestul din finalul meciului cu Real

Dramatism şi spectacol. 5 partide memorabile din această săptămână vor rămâne în istoria fotbalului

as roma vestiar

Allegri sare în apărarea lui Buffon: "Provoc pe oricine să reacţioneze altfel într-o situaţie similară"

penalty controversat real

Ţinte de lux pentru Juventus. "Bătrâna Doamnă" a pus ochii pe cinci staruri de la PSG, United şi Atletico

FBL-FRA-LIGUE1-PSG-BORDEAUX

Zidane a ieşit la atac după partida cu Juve: "Sunt indignat de tot! Este o ruşine, nu poţi vorbi despre furt"

Zidane, antrenorul Realului

Reacţia italienilor după ce Michael Oliver şi soţia sa au fost jigniţi de fanii lui Juve

oliver

O legendă a Barcelonei susține că a fost penalty în finalul meciului Real - Juventus

Real Madrid Juventus

Jucătorii lui Juve nu au trecut încă peste controversele de la Madrid: "Dacă cineva ar fi pus mâna pe arbitru..."

penalty juventus

Ce i-a spus Kroos lui Ronaldo înainte de penalty-ul controversat de la Real - Juventus

Ronaldo si Kross

Video Isco, în conflict cu un jurnalist spaniol. Ce a declanşat furia mijlocaşului şi mesajul acestuia

isco-1

După eliminarea din Ligă, Juve contratacă. S-a întâlnit la Madrid cu Jorge Mendes pentru un transfer

Filipe Luis, fundaşul lui Atletico

Președintele FIFA s-a săturat: "Acest lucru trebuie să ia sfârșit"! Sprijin pentru implementarea VAR, după Real - Juventus

arbitraj video-1

Verdictul lui Crăciunescu în privinţa penalty-ului de la Real - Juve. Ce spune despre eliminarea lui Buffon

Scandalul de la Real-Juventus a continuat şi la vestiare. Jucătorii celor două echipe, la un pas de încăierare

proteste juventus

Buffon, criticat de legendarul Del Piero, după ce l-a făcut praf pe Michael Oliver

Buffon Del Piero

Admirabila ”Bătrâna Doamnă” și eterna întrebare

real juve

Ronaldo i-a luat apărarea lui Buffon! Ce a declarat după scandalul de la finalul meciului Real - Juve

Gianluigi Buffon

Cel mai ghinionist parior! A mizat pe victorii cu 3-0 pentru AS Roma şi Juve. Cât ar fi câștigat

Surpriză imensă! Ziarul de casă al Realului a dat verdictul în cazul penalty-ului din minutul 90+3

Video Un jucător al Realului, distrus în vestiar. Nu a participat la fiesta ”galacticilor”

Keylor Navas

Video Arturo Vidal a lăsat Bayern pe plan secund. Ce reacție a avut la golul înscris de Ronaldo, la Madrid