6 rezultate pentru eticheta

inter verona

Video Interzis cardiacilor! Gol în prelungiri, ratare cu poarta goală, penalty trimis în bară și eliminare în doar 10 minute

inter faza ratare penalty

Video Inter - Verona 1-0. Lecce - AC Milan 2-2, cu Tătărușanu integralist. Programul și rezultatele etapei a 18-a

Soccer: Serie A; Lecce-Milan

Video Inter - Verona 2-0. ”Nerazzurrii” s-au apropiat la un punct de AC Milan. Luptă pe muchie de cuțit pentru titlu în Serie A

italian soccer Serie A match Inter - FC Internazionale vs Hellas Verona FC, San Siro stadium, Milan, Italy - 09 Apr 2022

Video Inter a învins Verona cu 1-0 și e aproape de titlu în Serie A! Inspirația lui Antonio Conte a făcut diferența

Antonio Conte și fotbaliștii lui Inter / Foto: Profimedia

Video Inter - Verona 2-1. Milanezii s-au impus după ce au fost conduși la pauză și au ajuns la 10 victorii în acest sezon

FC Internazionale v Hellas Verona - Serie A

VIDEO Inter - Verona 4-2. Recital ofensiv din partea milanezilor, care urcă pe 4