565 rezultate pentru eticheta

hermannstadt

Video Eric a marcat după o fază superbă și este tot mai aproape să scrie istorie în Liga 1

Eric

Video Costel Enache, spumos după Hermannstadt - Gaz Metan Mediaș 0-2: "Câte grade au fost azi? 30? Arbitrii ne-au spus că 18"

enache 3

Video Hermannstadt - Gaz Metan Mediaş 0-2. Două eliminări pentru gazde și ploaie de "galbene"

gol marius constantin

Moment incredibil. Răzvan Zamfir, bătut de propriul jucător. Iuliu Mureșan: "Un golan. Facem plângere penală"

zamfir

"U" Cluj, sancțiune dură după rănirea gravă a jandarmului la meciul de baraj cu Hermannstadt

Universitatea Cluj

Erico da Silva a semnat cu adversara Universității Craiova din Europa League! Yazalde a schimbat şi el echipa

Erico da Silva

OFICIAL Bogdan Lobonţ, OUT de la U Cluj! Ratarea promovării i-a fost fatală

lobont

Video Bogdan Lobonţ, după ratarea promovării: "O victorie cu gust amar. Nu ştiu dacă voi continua la U Cluj"

lobont

Toni Conceicao, aproape de revenirea lângă Iuliu Mureșan! Portughezul se poate întoarce în Liga 1

Toni Conceicao

Video Sibienii au cerut penalty la Cluj. Verdictul dat de Ion Crăciunescu

faza controversata

Lovitură de teatru: Miriuţă ar fi semnat cu altă echipă, chiar înainte de barajul cu "U" Cluj

Vasile Miriuţă

Video Hermannstadt a prins locul de baraj printr-un gol marcat în minutul 90+6. Dunărea Călărași a retrogradat

captura bucurie gol Hermanstadt

Voluntari s-a salvat, Hermannstadt - Dunărea Călăraşi e super-derby-ul pentru obţinerea locului de baraj

dunarea

Video Rednic, atac la Astra şi Sepsi:"Cred că ne descurcam mai bine în playoff!" Ce spune despre transferuri

mircea-rednic

Video Vasile Miriuţă: "Suntem condamnaţi să batem la Chiajna!" Ce spune despre preluarea lui Sepsi

miriuta

Video Dinamo - FC Hermannstadt 2-0. "Câinii" au rezolvat soarta meciului încă din primul sfert de oră

Dinamo Hermannstadt

Video "Dacă nu ascultă ce îi spun, o să stea la rând!" Vasile Miriuță a găsit vinovatul pentru eliminarea echipei sale

"E deranjant ". Cum i-a "fentat" Cristi Bud pe cei de la Hermannstadt pentru a reveni la CFR Cluj

Bud a revenit la CFR

Video Craiova petrece! Imagini de colecție cu jucătorii lui Mangia, după succesul cu Hermannstadt

Craiova suporteri

"Am avut un respect prea mare". Cum a explicat Vasile Miriuță înfrângerea categorică cu FCSB

Miriuta invins de FCSB

”Sunt trist!” Ce spune Conceicao despre lupta pentru câștigarea campionatului

Conceicao trist

Cum a explicat eroul lui Hermannstadt rezultatul miraculos din Gruia: "N-am mai văzut asta până acum"

FOTBAL:CFR CLUJ-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 BETANO (2.02.2019)

Exclusiv Lovitură pentru un club din Liga 1! A transferat un atacant care a evoluat la Hajduk și Lens

ivan lendric

Video Hermannstadt - Botoșani 1-1. Cu o victorie, oaspeții puteau depăși Dinamo în clasament

captura gol botosani-her

Rămas fără echipă, Grozav e trimis la plimbare și de clubul care l-a vrut acum o lună: "Dinamo ne-a făcut un bine"

FOTBAL:FC BOTOSANI-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (8.10.2018)

Video "Jucam două zile şi tot nu le dădeam gol!" Stoican a dezvăluit ce dialog a avut cu arbitrul la pauză

stoican

Video Poli Iași - Hermannstadt 0-2. Tsoumou şi Dumitriu au adus victoria pentru echipa antrenată de Miriuţă

Hermann gol 2 la Iasi

Vasile Miriuţă revine în Liga 1. A acceptat oferta unei nou-promovate

"De 4 etape ştiu numele celui care urma să mă înlocuiască!". Cine e primul antrenor pe lista sibienilor

Pelici

Video Oltenii îi acuză pe sibieni că au "băgat autobaza": "E greu să joci împotriva unei echipe care se apără cu 11 jucători în careu"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 BETANO (1.09.2018)

Video "Din serialul 'Rușinea fotbalului românesc', am mai văzut un episod". Penalty scandalos la Craiova - Hermannstadt

captura penalty craiova

Video Craiova - Hermannstadt 1-1. Oltenii au pierdut două puncte, după ce au marcat dintr-un penalty inexistent

VIDEO Craiova - Hermannstadt 1-1 Liga 1

Video Hermannstadt - CFR Cluj 0-1. Evoluție mediocră și un gol marcat din singura ocazie a meciului

captura tzucudean gol hermann

Hermannstadt, a treia înfrângere la rând. Pelici: "E doar o criză de rezultate, nu de joc"

FOTBAL:FC VIITORUL-AFC HERMANNSDADT, LIGA 1 BETANO (17.09.2018)

Video Hagi jr., din nou decisiv pentru Viitorul: "Am început să joc bine, ne-am intrat în ritm"

Hermannstadt Viitorul

Atacantul dorit de Gigi Becali visează la FCSB: "Aş fi ipocrit să nu recunosc"

Ştefan Blănaru

Exclusiv În România, ca la nimeni. Coman a fost dat afară chiar dacă a fost integralist în toate meciurile din Liga 1

FOTBAL: FC HERMANNSTADT-GAZ METAN MEDIAS, LIGA 1 BETANO (1.09.2018)

Video Hermannstadt - Gaz Metan Mediaș, 0-1. Crețu aduce victoria oaspeților

Cretu gol

"Sper să nu fie ultimul gol al sezonului!" Reacția lui Pesic după ce și-a salvat echipa în prelungirile meciului

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-AFC HERMANNSTADT, LIGA 1 BETANO (25.08.2018)

Video "Au făcut ce au vrut, am alergat de bezmetici. Mi-e rușine". Ilfovenii, la pământ după 0-4 cu Hermannstadt

captura voluntari

"Un atacant de care orice echipă are nevoie!" Remarcatul lui Ionuț Badea după prima victorie din acest sezon

Ionut Badea Concordia

"Nu meritam să fim conduși!" Pelici a indicat momentul care a decis partida

Pelici Cupa

Video Chiajna - Hermannstadt 2-0. Ilfovenii au obținut prima victorie în Liga 1

Panait gol

Video Atacantul dorit de Gigi Becali visează să joace la FCSB: "E normal să te gândești"

Video Hermannstadt - Dunărea 1-1. Călărășenii au egalat în prelungiri și rămân neînvinși în noul sezon

gol Dunarea

Hermannstadt a legitimat un bolivian de națională!

Luis Alberto Ali Vega

Video Botoșani - Hermannstadt 2-0. Victorie entuziasmantă pentru botoșăneni. Ongenda, printre remarcați

Ongenda

Pelici, la prima înfrângere în Liga 1 cu Hermannstadt: "Am arătat rău de tot, am fost fricoși"