143 rezultate pentru eticheta

fcsb farul

Foto Imagini rare cu Gică Popescu și fiica sa! Unde au fost surprinși Maria și tatăl său

gica popescu maria popescu (7)

Exclusiv Gigi Becali vrea să-l ajute pe nașul Gheorghe Hagi să câștige locul doi. Ce ”ordin” a dat patronul FCSB-ului

Collage Maker-18-Sep-2023-04-22-PM-4014

Exclusiv Gabi Balint a vrut să facă gluma serii după ce FCSB a câștigat titlul și nu a realizat gafa comisă

balint

Cum a numit-o Gică Hagi pe FCSB, după ce a câștigat titlul chiar după victoria cu Farul

Screenshot 2024-04-28 at 00.03.15

Video ”Made in Romania” s-a auzit și în vestiarul FCSB-ului! Cine a dat tonul

vestia

Foto Mihai Stoica, umplut de sânge la Arena Națională, după ce FCSB a câștigat titlul!

mm-stoica2

Video ”Zi ceva pe live, Crețule!”. Cum a reacționat fundașul FCSB-ului la cerința lui Octavian Popescu

FOTBAL:FCSB-UNIVERSITATEA CRAIOVA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (7.04.2024)

Foto Mesajul controversat publicat de FCSB, după câștigarea titlului

Screenshot 2024-04-27 at 22.52.04

Exclusiv Gigi Becali a reacționat imediat, după ce FCSB a devenit campioana României

Video FCSB este noua campioană a României! Titlul, asigurat matematic după 2-1 cu Farul

fcsb 2

Surprinzător! Câți suporteri sunt la FCSB - Farul + Așa arată Top 10 al sezonului

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (27.04.2024)

Exclusiv Ilie Dumitrescu, avertisment pentru FCSB, cu câteva momente înainte de startul meciului cu Farul

ilie dumitrescu (2)

Video Unde a fost filmat Florinel Coman, cu o oră înainte de FCSB - Farul

coman-1

FCSB, la 90 de minute de titlu! Așa arată echipa de start cu Farul: înlocuitorii lui Risto Radunovic și Florinel Coman

Screenshot 2024-04-27 at 19.10.25

Comunicatul dat de Jandarmerie înainte de FCSB - Farul

Foto Unde s-a antrenat Farul în dimineața meciului cu FCSB. ”Ne predau această lecție”

farul antrenament1

FCSB poate câștiga titlul de campioană, după 9 ani! Câți spectatori sunt așteptați pe Arena Națională

FOTBAL:FCSB-CFR CLUJ, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (14.05.2023)

MM Stoica, mesaj cu mai puțin de 24 de ore înainte de FCSB - Farul: ”Să punem punct”

FOTBAL:FCSB-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (5.11.2023)

(P) Un punct până la glorie: FCSB pregătește fiesta la meciul cu Farul!

Primul 11 care îi poate aduce titlul FCSB-ului la meciul cu Farul

FOTBAL:FARUL CONSTANTA-FCSB, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (31.03.2024)

Cerința specială a jucătorilor de la FCSB înaintea meciului cu Farul

Florinel Coman, cerere pentru Gigi Becali. ”El a zis: ‘Nu, nea Gigi!”

Screenshot 2024-04-13 at 16.11.18

FCSB este la 90 de minute de istorie

Screenshot 2024-04-26 at 16.12.18

4 jucători de la FCSB, OUT pentru derby-ul cu Farul Constanța

Exclusiv S-a aflat verdictul în cazul lui Florinel Coman. Dorința fotbalistului înaintea meciului cu Farul

FCSB v FC Nordsjaelland - UEFA Europa Conference League, Bucharest, Romania - 10 Aug 2023

Vești proaste despre Florinel Coman, după ce a ieșit accidentat în minutul 19 al meciului Sepsi - FCSB

florinel-coman

Exclusiv Gigi Becali a intrat în direct și a dezvăluit cine îl va înlocui pe Radunovic cu Farul

gigi

Ce pierdere grea pentru FCSB! Un titular e OUT pentru derby-ul cu Farul

Exclusiv Ion Crăciunescu: ”O cară puțin cu el”. Precizări în privința deciziilor de arbitraj de la FCSB - Farul

Fostul atacant de la CFR Cluj și FCSB a reacționat, după ce a văzut penalty-ul executat de Larie pe Arena Națională

Exclusiv ”Gata, s-a terminat!”. Jucătorul de 10.000.000€, în ”corzi” la FCSB: ”Nu prinde play-off-ul”

Video FCSB - Farul Constanța 1-1. Echipa ”Regelui” a smuls un punct în prelungiri! Penalty controversat acordat de Feșnic

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (5.02.2024)

Gică Hagi n-a mai rezistat: întrebarea care l-a făcut să răbufnească, înaintea meciului cu FCSB

hagi

Video Anunțul lui MM Stoica înaintea meciului cu Farul: ”Nu putem”

Foto Unde a fost Alex Băluță înainte de FCSB - Farul: ”Merg mai bine când te țin de mână”

Gigi Becali a fost convins înaintea meciului cu Farul: modificarea la care s-a renunțat

gigibecali7

Staff-ul FCSB-ului s-a ”băgat” peste patron! Schimbare în primul 11 anunțat de Gigi Becali

gigi becali arbitri

FCSB riscă să ”piardă” trei jucători la meciul cu Farul

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (28.01.2024)

Video Exclusiv Cum i-a numit Ilie Dumitrescu pe Gigi Becali și pe Gică Hagi, înainte de Farul - FCSB

ilie

Jucătorul de la FCSB considerat ”căpitanul de facto al echipei”

Cum a descris Gigi Becali arbitrajul lui Istvan Kovacs de la FCSB - Farul 2-1

Kovacs

Exclusiv Mesajul lui Anghel Iordănescu pentru Gică Hagi, după FCSB - Farul 2-1

iordanescu-anghel

Video Gafa lui Tavi Popescu ar fi putut să o coste pe FCSB victoria cu Farul

Video&Foto Imaginile bucuriei: "Steaua suntem noi!". Jucătorii FCSB-ului au scandat minute în șir alături de fani

FCSB12

Gică Hagi, criză de nervi la FCSB - Farul 2-1. Și-a certat una dintre "perle" imediat după schimbare

hagi-borza

Gică Hagi, fără milă față de un jucător al Farului după eșecul cu FCSB: "A pierdut toate mingile"

FOTBAL:FCSB-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (17.04.2023)

Întrebarea la care Octavian Popescu a ocolit răspunsul: ”Aud adversarii”. Ce a zis despre noua sa poziție în teren

tavi-popescu1

Foto Postarea făcută de MM Stoica, imediat după meciul câștigat de FCSB cu Farul

meme

Foto Cea mai înfocată fană a Farului a scris un singur cuvânt după eșecul în fața FCSB-ului, direct de pe stadion

bododel

Video Exclusiv Ilie Dumitrescu a numit ”jucătorul care a făcut diferența” în meciul FCSB - Farul: ”E foarte puternic”

Concluzia lui Gică Hagi, după înfrângerea cu FCSB: ”Nu o dau pe atacanți, dar au făcut foarte puțin în seara asta”