316 rezultate pentru eticheta

fc brașov

Meci din Liga 2, amânat: se așteaptă decizia TAS

FC Brașov contestă la TAS decizia FRF. 22 de cluburi au primit dreptul de participare în Liga 2

FC Brașov - CFR 1-3. Mandorlini câștigă al doilea amical de la revenirea în România

mandorlini

Video Liga 2, etapa 17 | Dinamo - Unirea Constanța 6-0. Slobozia - Steaua 2-2. Rezultatele complete ale rundei

Logo Liga 2 / Foto: FRF.ro

Echipa lui Dan Alexa a egalat în minutul 90+4. Ce a spus ”Chirurgul” la finalul meciului

alexa

Video Gloria Buzău - FC Brașov 1-1. Final dramatic. Oaspeții au egalat în minutul 90+4

buzau

Gabriel Tamaș a spus de ce nu s-a transferat la FC Brașov în această iarnă: "Nu puteam să merg doar ca fotbalist"

tamas

Bogdan Rusu, decizie surprinzătoare! Echipa cu care se antrenează, după despărțirea de FCSB

rusu

Ce a spus Dan Alexa despre Gabriel Tamaș, fotbalist pe care îl aștepta la FC Brașov în această iarnă

alexapoli

Dan Alexa îl vrea pe Gabi Tamaș la FC Brașov: ”Sper să-i cadă ofertele de la Liga 1”

Gabi Tamaș se antrenează cu FC Brașov! Mesajul pentru antrenorul Dan Alexa

tamas

Prima echipă care îl vrea pe Gabriel Tamaș, după plecarea cu scandal de la Petrolul: "Nu cred că aș avea probleme cu el"

gabi-tamas

Video FC Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc 1-1. Remiză superbă cu goluri spectaculoase și două eliminări

brasov

Video&Foto Brutalitate în Cupa României! Ambulanța a intrat pe teren. Imagini greu de explicat

saeed 4

Video Liga 2, etapa 2 | Dinamo a pierdut primul meci acasă din Liga 2! Toate rezultatele

liga 2

Video Dan Alexa, declarații “războinice” după numirea la FC Brașov: “Sunt numărul 1 dintre toți antrenorii”

Dan-Alexa

Dan Alexa revine în Liga 2 din sezonul viitor! Antrenorul va pregăti o echipă de tradiție din România

Dan Alexa, antrenorul lui ASU Poli Timișoara / Foto: Sport Pictures

Abia a promovat cu Hermannstadt, dar negociază cu alte echipe! Anunțul lui Dani Coman

coman

Video Liga 2, baraj | Poli Timișoara - FC Brașov 1-2. Conduși la pauză, oaspeții au întors scorul în repriza secundă

timisoara-brasov1

Președintele de la Csikszereda, acuzații grave după ratarea play-off-ului

csikszereda

Csikszereda - FC Brașov 1-1. Ciucanii ratează calificarea în play-off

csikszereda

Ioan Neculaie, fost patron la FC Brașov, a fost prins de polițiștii din Grecia. Era dat în urmărire generală

FOTBAL:FC BRASOV-FCM BACAU 2-2,DIVIZIA A (30.08.2003)

Foto Fostul patron de la FC Brașov, Ioan Neculaie, dat din nou în urmărire generală. Ce apare pe site-ul Poliției

Ioan Neculaie, fostul patron de la FC Brașov, din nou în închisoare

FOTBAL:FC BRASOV - STEAUA BUCURESTI 1-0,LIGA 1 (8.03.2009)

Video FC Buzău - FC Brașov 1-0. Oaspeții au 8 eșecuri la rând. Gazdele sunt pe loc de play-off

buzau gol

Video Cum să ratezi de la câțiva centimetri de poartă?! Reacția comentatorilor și imaginile spun totul

bara

Video FC Brașov - Petrolul 52 0-4. Ploieștenii se mențin în vârful clasamentului Ligii 2 după o victorie categorică

petrolul 52 fc brasov

Vergil Andronache, fostul antrenor de la FCSB, gata să preia o echipă din Liga 2

fcsb guimaraes andronache

Daniel Oprița, mulțumit după victoria CSA Steaua de la Brașov. Ce spune despre Adi Popa

oprita daniel

Video Un portar, candidat pentru golul anului în România! Comentatorii, în extaz. Fanii au coborât din tribune

cauca

Oficial: S-a votat "renaștererea" lui FC Brașov. I-a fost cesionat locul în Liga 2. Cum se numește echipa

fc brasov

Video Exclusiv Echipa de tradiție din România care l-a ofertat pe Ioan Ovidiu Sabău. ”Vorbim de construcția unui club puternic!”

Sabau

Exclusiv În vestiar cu Jurgen Klopp. Roland Nagy: "Crezi că dă cu pumnul în masă? Nimic nu e artificial la el". Atuul neamțului

Colaj Roland Nagy - Jurgen Klopp

Foto Renaște FC Brașov! Primăria a obținut mărcile clubului fondat în 1939 pentru o sumă modică

fc brasov

Nicolae Pescaru a murit. Ne-a părăsit încă unul dintre fotbaliştii care au jucat la Mondialul din Mexic 1970

Nicolae-Pescaru

Promisiune fermă pentru un stadion de 5 stele și renașterea unei echipe de tradiție: "Se vrea performanță"

stadion brasov

Foto Francezii de la L'Equipe au confundat-o pe FCSB cu o echipă intrată în faliment

gafa lequipe ext

News Alert Închisoare cu executare pentru un fost patron de club din Liga 1! Decizie definitivă

catuse poza

FC Brașov a intrat oficial în faliment. Decizie definitivă a Tribunalului

fc brasov

FCSB încă nu și-a onorat obligațiile față de un club aflat aproape de faliment: ”Ne așteptăm banii ca să nu murim”

becali-4

Refuzat de FC Brașov, Surdu a semnat cu o fostă campioană a Belgiei!

alt surdu

Video Ratare incredibilă în România. Ce s-a întâmplat din momentul de faţă

captura voicu ocazie irosita brasov olimpia satu mare

Prima mutare a lui Contra: un jucător revine la Dinamo

contra dinamo

Decizia Curții de Apel anunță falimentul celor de la FC Brașov!

FC Braşov acuză Steaua: "Nu ne-au plătit banii datoraţi pentru Chipciu"

chipciu stanciu anderlecht

Video FC Brașov – Foresta Suceava 2-1. Programul etapei a 12-a din Liga 2

0-1

Video CS Mioveni - Râmnicu Vâlcea 1-0. Argeșenii, la a cincea victorie consecutivă pe teren propriu

final mioveni

FC Braşov scapă de faliment. Tribunalul Braşov a acceptat un nou plan de reorganizare

brasov

Exclusiv Transferul lui Chipciu la Anderlecht pică, deşi Becali a acceptat oferta. "Aşa, îl dau în iarnă"

chip

Video Una dintre speranțele Stelei, pusă la zid de Mihai Stoica: "Sunt foarte nemulțumit de el"

vlad mihalcea

FC Brașov - U Cluj 0-0. Oaspeții au terminat în 8! Rezultatele și clasamentele din Liga 2